Борона-мотига ротаційна на базі австрійської технології

29 мая 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №53

Статьи Техника Борона-мотига ротаційна на базі австрійської технології
БОРОНА

Продуктова лінійка ротаційних борін від АЯКС АГРО — результат новітніх розробок найкращих українських конструкторів на базі австрійської технології. Борони АЯКС задовольнять потреби всіх – від малих господарств до великих земельних холдингів – ми пропонуємо агрегати з шириною захвату від 2-х до 18-и метрів.

Найважливішим технічним рішенням в боронах серії Premium є використання литих робочих органів – «зубів» особливої конфігурації з лопаткою обтічної форми. Дана модель забезпечує ефективне зняття ґрунтової кірки, видалення бур’янів на стадії нитки та – найважливіше – створення ефекту «мікровибуху» при виході зуба з ґрунту і таким чином насичення ріллі додатковим азотом до 100 кг/га при найменшому пошкодженні рослин – до 1%!

В рухомих вузлах використовуються італійські підшипники SKF, сайлент-блоки, виготовлені на замовлення, робочі стійки зварні посилені товщиною 9 мм.

Борона АЯКС збереже врожай та допоможе зекономити кошти на добрива! Надійна в експлуатації, незамінний агрегат для зернових і просапних культур!

ГАРАНТІЯ 3 РОКИ

ДОСТАВКА

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Робоча ширина захвату, м 2/3/4/6/9/12/18
Маса, кг 1250
Кількість стійок 27
Товщина металу
основної балки (бруса), мм
8
Товщина металу
підсилених стійок, мм
9
Модель підшипника SKF (Італія)
Робоча швидкість руху,
км/год
15-20
Продуктивність обробки,
га/зміна
до 100
Обслуговуючий персонал 1 (тракторист)
Необхідна потужність
трактора, к.с.
від 80
Гарантія
на металоконструкцію
3 роки

ОЧИМА КЛІЄНТІВ
ВІДГУК ПРО РОБОТУ КОТКА-ПОДРІБНЮВАЧА «АЯКС-6»

В рамках навчального процесу та виконання задач з обробітку землі наш ліцей вирішив восени 2019 року придбати коток-подрібнювач. Було оголошено тендер на закупівлю даного агрегата. Ретельно вивчивши ринок і пропозиції всіх виробників, ми віддали перевагу продукту від АЯКС АГРО.

БОРОНА

Конструкція проста у використанні і дуже надійна. Є можливість залити рідину для збільшення ваги  і ми одразу влили відпрацьовані ПММ, проблем з замерзанням в зимовий період у нас не виникло. Працюємо з трактором МТЗ 802.1 по пожнивних залишках соняху. Коток ідеально перебиває в дрібну фракцію сухі рослинні залишки. Одночасно агрегат показав себе з кращої сторони, виконуючи функції вирівнювання і мульчування поверхні поля. Це захищає від вивітрювання поверхневий шар ґрунту. При роботі з котком-подрібнювачем ми відмітили зменшення витрат на паливо на відміну від попереднього використання інших агрегатів для виконання подібних завдань.

До появи у нас котка було тяжко обробляти землю, так як після дискування на полі залишалась дуже крупна фракція рослинних залишків, які, в свою чергу, забивали сівалку. А результат роботи котка АЯКС дозволяє одразу продискувати поле та приступити до посівної без перешкод для сівалки.

Роботою котка АЯКС ми задоволені і сміливо можемо його рекомендувати для післяжнивної обробки поля та його підготовки до посівної.

Зубель Микола Миколайович,
директор Професійного Аграрного Ліцею, Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт Казанка, kazankapal.at.ua


Коток-подрібнювач універсальний

Робоча ширина захвату, м 6
Робоча швидкість, км/год 12
Транспортна швидкість, км/год 20
Діаметр котка, мм 465 (сталь 09Г2С)
Габарити

в транспортному

положенні, м

4,4 / 2,39 / 1,56
Продуктивність, га/зміна до 70
Потужність трактора, к.с. 80
Маса

(без води/з водою), кг

1550 / 1850
Обслуговуючий персонал 1 (тракторист)

БОРОНА


Дзвони зараз!
Керівник відділу продажу Олександр Заремба
(068) 555-16-85, (066) 119-77-77
agro.ayax@gmail.com
ayax-agro.com
Адреса виробника: м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 22