Завод «Фаворит» — завжди якісна техніка

1 августа 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №55

Статьи Техника Завод «Фаворит» — завжди якісна техніка
«Фаворит»

Вітчизняний виробник сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту, висівання зернових і просапних культур та розподілення мінеральних добрив — завод-виробник «Фаворит» — більш ніж 17 років виробляє широку лінійку техніки

Слід зазначити, що на сьогодні АК «Фаворит» не лише виготовляє високоякісну надійну техніку, яка може дати фору аналогічному обладнанню багатьох українських та світових виробників, а й працює на майбутнє, постійно вдосконалюючи і запускаючи в роботу новітні розробки посівної та ґрунтообробної техніки.

Український завод-виробник сільгосптехніки «Фаворит» випускає як добре відомі широкому загалу моделі сівалок, борін, культиваторів, плугів, так і випустив за останній рік нові моделі – коток-подрібнювач, борону штригельну. Тому, звернувшись до представників АК «Фаворит», ви неодмінно знайдете майже всю необхідну техніку та запасні частини для вирішення найскладніших завдань, які виникають у вашій роботі.

На сьогодні компанія пропонує досить широку лінійку техніки власного виробництва. Основою є посівна техніка, а саме дискові механічні сівалки для злакових зернових та пневматичні сівалки точного висіву для висівання просапних культур. У продуктовій лінійці компанії — понад 23 моделі сучасних сівалок власного виробництва (з різною шириною захвату, можливістю роботи за різними системами обробітку ґрунту, а також одночасного чи окремого висівання насіння й внесення добрив тощо) для сівби зернових і просапних культур.

«Фаворит»

Серед широкої лінійки представленої техніки цього виробника слід відзначити дві нові сівалки точного висіву — Venza та Venza Pro. Взагалі компанія має широкий вибір модернізованих пневматичних сівалок точного висіву з одночасним висівом у 4, 6, 8 чи 12 рядків, з шириною міжряддя 45 і 70 см. Крім того, фахівці компанії ведуть активну роботу в напрямі конструювання та виготовлення техніки для можливості роботи за різними технологіями ґрунтообробітку, зокрема Mini-Till, No-Till. А ще компанія має широку лінійку агрегатів для обробки ґрунту (машини з шириною захвату від 2,4 до 12,0 м), розподілювачів мінеральних добрив, котків-подрібнювачів рослинних решток, швидкісних плугів і кран-маніпуляторів для агрегатування з тракторами.

На сьогоднішній день компанія, провівши опитування серед своїх клієнтів, переконалась у вірному рішенні проводити первинний інструктаж і запуски машин свого виробництва в господарстві клієнта. Надаючи всю необхідну допомогу аграрію у вигляді інструкцій з експлуатації, навчаючих відео, АК «Фаворит» декілька років тому вирішив ввести додатковий безкоштовний сервіс (як додаток до безкоштовної доставки) – запуск та первинний інструктаж працівників, які обслуговуватимуть техніку, сервісною службою заводу. Це дозволило значно зменшити помилки при експлуатації як аграріїв-початківців, так і тих, хто давно працює, але не знайомий з новітньою технікою «Фаворит».

«Фаворит»

Наостанок хочеться зауважити, що завод працює не тільки як механічна система розробки випуску якісної продукції, але і має в штаті серйозних спеціалістів, які готові допомогти як консультативно за телефоном гарячої лінії, так і особистою присутністю у господарстві. Впевненість в якості продукції, що випускає завод, допомогла підняти гарантійний строк до 2-х років.

Купуючи техніку АК «Фаворит», Ви інвестуєте в своє майбутнє!


Телефонуйте для отримання консультації
+38 (067) 520-44-48
0 800 30-44-55
27613, Україна, Кіровоградський р-н
с. Підгайці, вул. Польова, 1В