Транс Моніторінг Україна: говорять клієнти

1 августа 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №55

СтатьиРешениеТранс Моніторінг Україна: говорять клієнти
Транс Моніторінг

Компанія «Транс Моніторінг Україна» надає охоронні послуги і здійснює організацію міждержавного супроводу вантажів залізничним та автомобільним транспортом як на території України, так і на території країн ближнього та далекого зарубіжжя.


Ознайомтесь з враженнями керівників компаній, котрі користуються послугами «Транс Моніторінг Україна»:

Олег Меснянкін, комерційний директор компанії «Райдо-Транс-Логістик»
— У галузі зерноперевезень присутні надзвичайно високі ризики втрати частини вантажу через крадіжки. Я б сказав, що вони становлять 99% — якщо один раз пощастить, то на другий раз вже ні. У цьому плані наша вже багаторічна співпраця з компанією «Транс Моніторінг Україна» є дуже ефективною та стабільною. Це лояльні до клієнта і обов’язкові люди, у яких слова не розходяться зі справами. Якщо вони сказали, що їх люди супроводжують потяг з зерном, то так воно і є. Адже деякі компанії лише вдають, що охороняють вантажі. Причому у «Транс Моніторінг Україна» дійсно дуже професійні працівники у всіх відношеннях: колишні військові, поліцейські та охоронці. Там немає випадкових людей. Тому ми завжди спокійні, якщо за нашими вантажами наглядає ця компанія.

До того ж хочу відзначити гнучку цінову політику «Транс Моніторінг Україна» – вони завжди йдуть назустріч клієнтові, і з ними можна досягти взаємовигідної угоди щодо вартості послуг.

Олег Артем’єв, засновник компанії «Оскар Логістик»

— Як тільки ми почали займатися логістичним бізнесом, то відразу ж зіштовхнулися з таким явищем, як масові крадіжки вантажу. Ми знайшли за оголошенням охоронну компанію, і, на наше щастя, це виявилася «Транс Моніторінг Україна», з якою ми успішно співпрацюємо вже два роки поспіль.

Про співпрацю з цією компанією я можу сказати лише хороше. У нас не було жодного випадку крадіжок. Співробітники компанії чітко супроводжують вагони до порту, миттєво реагують на будь-які незаплановані ситуації і у багатьох випадках самостійно вирішують поточні проблеми. Вивантаження чи розвантаження, приїзд потягу на ту чи іншу станцію – ми завжди впевнені, що з вантажем буде все гаразд. Не потрібно переживати, що охорона халатно поставиться до своїх обов’язків або ж виникне якась неочікувана проблема через дії охорони. Це дійсно професійні і надійні люди, яких я сміливо можу порекомендувати будь-якій компанії.

Транс Моніторінг

Іван Березний, інженер із залізничних перевезень компанії «ЕФІ Транс»
— Раніше ми досить часто зіштовхувалися з крадіжками під час залізничних перевезень. Враховуючи, що ми транспортуємо дорогий товар – горілчані вироби, кожен такий випадок завдавав компанії значних збитків. Ситуація цілковито змінилася років чотири тому, відколи ми звернулися за охоронними послугами до компанії «Транс Моніторінг Україна». З тієї пори ми цілковито позбулися проблем, пов’язаних з безпекою вантажів.

На мою думку, серед складових успішної роботи «Транс Моніторінг Україна» на ринку охоронних послуг у сфері перевезень – величезний досвід її керівника, який багато років працював у правоохоронних органах на залізниці і чудово знає усі проблемні місця, «підводні камені» і ключові моменти, на які потрібно звернути увагу: під час завантаження чи розвантаження, перебування на проміжних станціях та ін. До того ж йому вдалося підібрати високопрофесійну команду. Саме тому я хочу порекомендувати «Транс Моніторінг Україна» для інших компаній-перевізників у якості надійного партнера.

«Транс Моніторінг Україна»
Наявність спеціалізованих підрозділів і фахівців з великим досвідом роботи, в тому числі у правоохоронних органах, дозволяє виконувати найскладніші проекти з організації охорони та супроводу таких вантажів як нафтопродукти, метали, феросплави, техніка, зерно, мінеральні добрива та інші цінні вантажі.

  • Перевірка рівня нафтопродуктів.
  • Консультації з безпеки.
  • Охорона об’єктів.
  • Охорона і супровід вантажів під час транспортування.

https://tmu.in.ua
+38 (050) 454 9699 (Сергій)