Ваш партнер у поліпшенні технології обробки зерна і зернобобових культур

29 августа 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №44

СтатьиАгротехнологииВаш партнер у поліпшенні технології обробки зерна і зернобобових культур
обробки зерна

Наш бізнес полягає в задоволенні потреб наших клієнтів у високотехнологічному обладнанні, автоматизації процесів виробництва і, в кінцевому результаті, підвищенні якості виробленої продукції, а також в мінімізації витрат.


Один з основних партнерів В2В-Agro — це компанія AKY Technology, яка має більш ніж десятирічний досвід розробки та виробництва високотехнологічного та інноваційного обладнання, що користується попитом на світовому ринку в секторі очищення, переробки та упаковки зернових культур.

Устаткування AKY Technology зможе задовольнити всі вимоги замовника в ефективній і надійній техніці, яка виведе Ваше виробництво на новий рівень в частині очищення, сортування і фасування зернових і зернобобових культур.

Устаткування компанії дозволяє ефективно очищати, сортувати й упаковувати продукцію. Широка лінійка виробленого обладнання дозволяє підібрати оптимальне обладнання, яке буде сприяти збільшенню продуктивності підприємства, а також поліпшенню якості сировини, що переробляється.

Для виробників посівного матеріалу ми пропонуємо обладнання, виготовлене з використанням останніх досягнень науки і техніки: машини тонкого очищення серії EXCELL, вібростоли, фотосепаратори нового покоління серії LION, протруйники і багато іншого.

Також пропонуємо обладнання для обробки гороху, сої, квасолі, насіння соняшнику і гарбуза.


БІ ТУ БІ АГРО ЮКРЕЙН, ТОВ
м. Київ, вул. Червоноармійська, 114, оф.168
+38 (096) 116 99 99,
+38 (095) 116 99 99,
+38 (093) 116 99 99
E-mail : pk@b2b-agro.com,
http://www.b2b-agro.com