Підвищіть врожайність на 40% навіть при заморозках та посухах

29 августа 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №44

Статьи Агротехнологии Підвищіть врожайність на 40% навіть при заморозках та посухах
Agro.Bio

Факт: у с. Маківка (Київська обл.) отримано рекордний урожай зерна сорго — 14,43 т/га. «Рецепт» досить простий — мікродобрива вітчизняного виробника і за українською ціною. Ви можете придбати їх зараз зі знижкою 20%!


Результатом науково-виробничої діяльності співробітників компанії «Agro.Bio» стало відкриття нового заводу в м. Чернігів з виробництва унікальної лінійки високоякісних комплексних хелатних мікродобрив на базі гуматів, що містять макро- і мікроелементи. Це потужні органічні стимулятори росту сільськогосподарських культур, які активізують їх розвиток, що дозволяє підвищити врожайність до 40%, навіть при несприятливих погодних умовах (заморозки, посуха та ін.). Вони за своєю якістю НЕ поступаються кращим європейським аналогам, а навіть перевершують їх, зарекомендувавши себе як інноваційні продукти. І при цьому — ціна українська!

Agro.Bio

Продукція компанії «Agro.Bio» сприяла реєстрації 20.09.2018 року досягнення в «Книзі Рекордів України» в номінації «Агропромисловий комплекс» — найвища врожайність зерна. В результаті впровадження «Інноваційної технології вирощування сорго», розробленої у співпраці ТОВ «Науково-виробниче товариство «УКРСОРГО» з виробником мікродобрив «Agro.Bio» та участі компанії Cajo Inc., що володіє правом на реєстрацію в Україні гібридів сорго, які були включені в технологію вирощування, в с. Маківка (Рокитнянський р-н, Київська обл.) зафіксовано рекордний урожай зерна сорго «лат. Sorghum Bicolor» — 14,43 т/га.

Завод-виробник інноваційних продуктів «Agro.Bio» йде назустріч професійним аграріям, фермерам і просто тим, хто не мислить своєї діяльності без отримання гідного врожаю, бажаючи познайомитися з кожним з них, і допомогти в досягненні мети.

Отримайте 20% знижки на весь представлений у продажу асортимент при реєстрації на сайті виробника добрив «Agro.Bio»!


Звертайтеся напряму до виробника!
Не пропустіть шанс значно підвищити врожайність та свої прибутки:
(093) 34-000-32, (098) 34-000-32 • https://agro.bio