Фронтальні навантажувачі Dellif: Темна конячка або новий фаворит?

29 Серпня 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №44

Статьи Агротехнологии Фронтальні навантажувачі Dellif: Темна конячка або новий фаворит?
Dellif

Фермерське господарство – це не лише поля, на яких вирощується врожай. Це ще й необхідна супутня інфраструктура – ферми, будівельні роботи, різні перевантаження вантажів та інші важливі роботи. Традиційно ці завдання виконуються за допомогою фронтальних навантажувачів, які пропонуються як у вигляді окремих спеціалізованих самохідних машин, так і навісного обладнання на трактори. Звісно, що останній варіант у більшості випадків є оптимальним з фінансової та експлуатаційної точки зору для невеликих та середніх господарств.


Якось при перегляді в Facebook сторінки Аграрний ринок України, в моє поле зору потрапила реклама фронтальних навантажувачів Dellif, яка жваво обговорювалася передплатниками. Відразу кидався в очі їх презентабельний вигляд і мене як редактора журналу зацікавив цей продукт. Адже ні в рекламі нашої газети «Agro1», ні в журналі цих навантажувачів не було.

Нам стало цікаво дізнатися, хто виробляє ці навантажувачі та, як то кажуть, «з чим їх їдять». І ми провели маленьке журналістське розслідування. Дізналися контакти ПП «Делліф», подзвонили їм. Трубку взяв комерційний директор Ігор Дмитрович. В ході телефонної розмови нам стало відомо, що виробництво навантажувачів знаходиться в с. Таврійське Оріхівського району Запорізької області.

Виробляють вони тракторні причепи, асенізаторські причіпні бочки, ротаційні борони, але виробництво навісних навантажувачів на трактори МТЗ, ЮМЗ і Т-40 і міні-трактори – це їх основний і домінуючий напрям. Не вдаючись в тонкощі всієї бесіди, після її закінчення ми мали таку інформацію, якою хочемо з Вами поділитися.

Хоча на вітчизняному ринку власне бренд Dellif присутній відносно нещодавно, підприємство виготовляє фронтальні навантажувачі впродовж вже шести років.

На сьогоднішній день завод «Делліф» виробляє вже шість моделей багатофункціональних фронтальних навантажувачів з топовими технічними характеристиками. Стаціонарний Dellif Light 1200 – для підіймання вантажів до 1200 кг. Dellif Base 1600 є базовою версією швидкозмінного агрегату, навантажувач Dellif Strong 1800 суперпопулярний посилений швидкозмінний навантажувач, потужний Dellif Super Strong 2000, яким можливо комплектувати потужні іноземні трактори та велетень Dellif Maxi 1000, спроможний підіймати 1000 кг на робочу висоту 4,5 м. Dellif Baby призначений для агрегатування із міні-тракторами. За певних умов найвища висота, на яку дістають навантажувачі Dellif, сягає 5,5 метрів. Конструкторський відділ підприємства веде роботи по пристосуванню Dellif Super Strong 2000 до деяких тракторів John Deere.

Зрозуміло, що жоден трактор МТЗ не осилить підіймання такої ваги на висоту декількох метрів. Однак суть не в цьому, а в тому, що в своє обладнання компанія «Делліф» закладає по-справжньому світову якість. Скажімо, це стосується виготовлення елементів конструкції зі спеціальної сталі 38MNB5, яка відзначається підвищеною міцністю, стійкістю до зношення та підвищених навантажень.

Що ж це за сталь така? Пошукали, знайшли. Так, вона дійсно рекомендована в Україні для виробництва сільгосптехніки і багато у чому перевершує сталь 65г та її аналоги.

Але ми не перший рік в рекламному бізнесі і розуміли, що «кожна жаба своє болото хвалить». І щоб об’єктивно зрозуміти, що з себе насправді представляють навантажувачі Dellif, нам потрібен був клієнт, який на власному досвіді вже працює з навантажувачем Dellif.

Повторний дзвінок в компанію з питанням, чи можливо отримати контакт клієнта для рекомендації, приніс свої плоди. І ось ми вже телефонуємо клієнтам. Скажу відразу, фермери не дуже розташовані до інтерв’ю. Але спишемо це на період відпусток.

На контакт з нами пішов керівник ФГ «Агротег» Євген Тетерєв (Запорізька обл., Більмацький район).

Євген нещодавно детально вивчав ринок фронтальних навантажувачів в пошуках оптимального варіанту. Об’єктивно, на ринку України представлені десятки, якщо не півсотні виробників такої техніки, тому вибір зробити непросто.

– Дійсно, коли постало питання вибору фронтального навантажувача для нашого господарства, виявилося, що вибір на ринку просто вражаючий. Хотілося взяти щось путнє і за адекватні гроші. Хоча вартість навісних фронтальних навантажувачі суттєво нижча, аніж самохідних машин, ми підійшли до вибору моделі з максимальною відповідальністю. Моніторили все: від технічних характеристик до ціни і вартості доставки. Заразом виявилося, що в Україні чимало компаній, які видають себе за виробників навантажувачів, обіцяючи гарантію і надійне сервісне обслуговування, а насправді банально перепродають обладнання. Ми вирішили мати справу лише з виробником, – розповідає Євген Георгійович.

Керівник ФГ «Агротег» зацікавився продукцією вітчизняного виробника – фронтальним навантажувачем Dellif Strong 1800, який виготовляється на заводі «Делліф» і, як то кажуть, «потрапив у яблучко».

Dellif

Передусім ми звернули увагу на висоту завантаження, яка дає змогу нормально працювати з зерновозами з висотою бортів до 4 метрів. При цьому вантажопідйомність моделі становить 1800 кг, що для цього сегменту потужності обладнання є дуже солідним результатом. Якість зварювальних швів, кут виверту ковша, багатофункціональність обладнання – все на рівні. Можливо виконання операцій за допомогою джойстика, що водночас забезпечує і зручність, і точність усіх видів робіт. Розмір ковша при замовленні на загальну ціну комплекту не впливає. До того ж, під кожну модель можна підібрати широкий спектр навісного обладнання, – детально розповідає Євген Тетерєв.

Як ми вже згадували, з метою забезпечення доступності фронтальних навантажувачів Dellif для кожного фермерського господарства, вони можуть агрегатуватися з усіма моделями бюджетних тракторів: МТЗ-80, МТЗ-82, МТЗ-892, МТЗ-920, МТЗ-921, МТЗ-1025, ЮМЗ і Т-40. Також, зокрема, Dellif Super Strong 2000 агрегатується з тракторами МТЗ-1221, 1529 та їх модифікаціями.

Наголосимо ще на одній перевазі фронтальних навантажувачів Dellif – універсальності, поєднаній зі швидкою і простою заміною робочого обладнання. Це можуть бути вила для піддонів, гаки для біг-бегів, кранова навіска, сінажні вила різних видів, відвал для снігу, різні ковші, монтажні люльки та багато ін.

Цікаво, що з цим усім обладнанням можна безкоштовно попрацювати та оцінити роботу фронтальних навантажувачів безпосередньо на території заводу «Делліф». Запрошуємо усіх зацікавлених аграріїв скористатися цією нагодою.


ПП «Делліф» 70540 с. Тавріське Запорізької обл., вул. Запорізька, 46
deliff.com.ua • deliff-agro.com.ua • facebook.com/bestagroua
+38 (098) 520-52-01 • +38 (066) 335-58-33