Nuseed пропонує

1 сентября 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №68

Nuseed

Попит на високоолеїнові гібриди довго тримався завдяки високому попиту на високоолеїнову олію.

Сьогодні ж, окрім значної різниці між олійністю та вмістом олеїнової кислоти, високоолеїнові гібриди Nuseed демонструють високу урожайність, часом перевищуючи навіть показники лінолевого сегменту. Цей факт робить нижче наведені гібриди бажаними у полі незалежно від світових тенденцій у харчовому секторі. Вибір уже є достатньо великим, адже наша мета — забезпечити виробників якісним посівним матеріалом, що відрізняється новітніми досягненнями генетики за показниками потенціалу високої врожайності, стабільного вмісту олеїнової кислоти та олійності, для різних можливостей та умов.  Також наші гібриди мають стійкість до несправжньої борошнистої роси і толерантні до дії гербіцидів, що дозволяє контролювати бур’яни і вовчок. Це все в комплексі дає можливість отримати відмінний урожай та заробіток.

Для виробників високоолеїнки в Україні компанія Nuseed пропонує широке портфоліо високоефективних гібридів, таких як Н4ХМ411, НХК12М010, Кобальт 2, Н4Х302 Е, Н4Х505 КЛ, Н4Х470 КЛП. А також зустрічайте новинки — середньостиглі високоолеїнові гібриди Н4Х469 КЛП і Н4Х471 КЛП,  що чудово показали себе у багаторічних випробуваннях.

Н4ХМ411 – середньостиглий високоурожайний гібрид. Формує потужну кореневу систему та листову масу. Відрізняється інтенсивним стартовим ростом та стійкістю до полягання. Як і вся лінійка соняшнику Nuseed, гібрид чудово протистоїть посушливим умовам і стресам. Н4ХМ411 екстенсивного типу і не потребує значних інвестицій для розкриття свого потенціалу. Урожайність, досягнута в комерційних полях, становила 47 ц/га.

НХK12M010 – середньоранній гібрид соняшнику, що вже став популярним та відомим завдяки своїй продуктивності та олійності. Він має чудову виповненість кошика, відмінну натуру зерна, високий вміст олії і олеїнової кислоти. Завдяки високій врожайності і здатності протистояти несправжній борошнистій росі, цей гібрид є відмінним вибором для виробників. Дуже пластичний до використання в усіх областях України. Урожайність, досягнута в комерційних полях, становила 56 ц/га.

Кобальт 2 — це ранній, однорідний та холодостійкий гібрид. Володіє міцним невисоким стеблом і добре розвиненою кореневою системою. При дуже хорошій стійкості до хвороб і гербіцидів Clearfield®, Кобальт 2 — ідеальний вибір для всіх регіонів вирощування соняшнику. Урожайність, досягнута в комерційних полях, становила 42 ц/га.

Н4Х302 Е – перший високоолеїновий гібрид за технологією ExpressSun® в портфоліо Nuseed в Україні!

Цей ранній гібрид має потужний стартовий ріст, стійкість до хвороб і підходить для раннього збору урожаю. Високопродуктивний та стабільний.

Не менш цікавий гібрид – Н4Х505 КЛ. Середньостиглий гібрид високоолеїнового сегменту з чудовими показниками урожайності та вмістом олії до 53%. Відрізняється високою однорідністю цвітіння та стабільністю. Вміст олеїнової кислоти – до 90%. Гібрид інтенсивний і за правильних умов догляду обіцяє високий результат — технологія Clearfield® захистить від бур’янів та вовчка!

За технологією ClearfieldPlus® до лінійки високоолеїнових приєднався Н4Х470 КЛП. Цей середньоранній гібрид особливо приваблює інтенсивним стартовим ростом та високою вологовіддачею. Вміст олії та олеїнової кислоти, а також продемонстрована урожайність до 56 ц/га, роблять Н4Х470 КЛП ще одним бажаним представником портфоліо Nuseed в Україні.

Гібриди соняшнику Nuseed гідно зарекомендували себе в різних напрямках – від олійного до кондитерського по всій території України. Наші амбіції доставляти найкращі продукти для наших фермерів лише зростають, а, отже, лінійка буде стабільно поповнюватися високоурожайними гібридами від кращих світових селекціонерів Nuseed.

Більше про високоолеїновий соняшник Nuseed, а також лінійку олійного і кондитерського соняшнику та сорго — на сайті Nuseed, або проконсультуйтеся з нашими менеджерами щодо придбання насіння гібридів для Ваших потреб та умов.


www.nuseed.com
+38 (050) 412-00-44
Info.ua@nuseed.com
Південний регіон
Моб: +38-050-450-99-12
Східний регіон
Моб: +38-050-445-59-55
Західний і Центральний регіон
Моб: +38-050-050-11-17
Центральний регіон
Моб: +38-050-412-00-44