«Елеваторпромсервіс»: ставка на якість ніколи не підведе!

30 июня 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №66

СтатьиТехника«Елеваторпромсервіс»: ставка на якість ніколи не підведе!
Елеваторпромсервіс

Провідний вітчизняний виробник елеваторного обладнання сьогодні пропонує широкий спектр своєї продукції та послуг, включно з розробкою технічного проекту, монтажем та сервісним обслуговуванням свого обладнання

— Знаєте, я не звик хвалитися і казати, що ми там, найкращі – і все. Наші успіхи останніх років – це перш за все результат багаторічної роботи, спрямованої на підвищення якості продукції. Усі кошти, що ми заробляємо, компанія вкладає у нове обладнання та нові напрямки виробництва. Ось запустили сучасний цех порошкового фарбування деталей, освоїли термопластичний метод фарбування, яке може триматися до 20 років. На даний час працюємо над створенням цеху футерування самопливного обладнання — зазначає засновник «Елеваторпромсервісу» Віталій Коваленко.

Справжнім відкриттям на ринку елеваторного обладнання України стала комбінація автомобільних ваг з пробовідбірником, створена фахівцями нашого підприємства, та конструкція авторозвантажувача, суміщеного з вагами, що дозволяє проводити зважування та розвантаження автотранспорту на одній платформі.

Стабільно високим попитом користуються авторозвантажувачі виробництва «Елеваторпромсервісу» вантажопідйом­ністю до 100 т і робочою довжиною платформи до 24 м, а також вагонорозвантажувачі, яких нараховується понад 10 модифікацій. Сьогодні їх використовують усі великі портові термінали України, котрі належать таким великим компаніям як «Кернел», «Бунге», «Прометей», «Каргілл», «АДМ Юкрейн», підприємства ДПЗКУ та інші.

Окрема наша гордість – це сучасні пробовідбірники, випуск яких ми започаткували років 5 тому. Спеціально створили цех, використовували найсучасніші рішення і сьогодні вже пропонуємо клієнтам повністю автоматизоване комп’ютеризоване обладнання для відбору проб зерна. Його особливість полягає у тому, що, забезпечуючи виняткову точність на усіх видах зернової продукції, наші пробовідбірники цілковито виключають вплив людського фактору, — стверджує засновник компанії «Елеваторпромсервіс».

Один з найпотужніших видів продукції миколаївського заводу – це транспортерне обладнання. Нині ми виробляємо широкий спектр типів транспортерів та норій. Справжня гордість компанії – створене з нуля виробництво ланцюгів разом з ланцюговими транспортерами потужністю до 500 т/год.

Важливу роль у плані зростання ефективності роботи заводу відіграє токарний цех з новим американським обладнанням – сучасними станками з ЧПК, з якими працюють найбільш кваліфіковані працівники. Повністю використовується лазерна різка металів, що додатково підвищує якість роботи на 60%.

Ще одна унікальна розробка конструкторів «Елеваторпромсервіс» — спеціальні телескопічні транспортери, потужністю від 175 до 1000 т/год, які використовуються у портах. Тобто, миколаївське підприємство упевнено закриває ті позиції, котрі раніше імпортувалися до України.

 


(0512) 53 21 21
(0512) 76 96 70
(050) 394 01 29
www.elevatornik.com