ДВОСТІННІ мобільні АЗС SWIMER – новий погляд на контроль витрат ресурсів

25 ноября 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №35 опубликовано в журнале: AgroONE №37

СтатьиАгротехнологииДВОСТІННІ мобільні АЗС SWIMER – новий погляд на контроль витрат ресурсів
АЗС SWIMER

Останнім часом у різних галузях почали широко використовувати міні АЗС для заправки власного автопарку та агротехніки. В Європі понад 15 років йде поступовий перехід до двостінних пластикових резервуарів. Адже в Євросоюзі вже на законодавчому рівні обмежили використання одностінних металевих баків для зберігання пального.


Застосування у господарстві професійних рішень з контролю та ефективне використання дизельного палива, гасу, КАС, AdBlue тощо, одночасно з закупівлею якісних ресурсів за гуртовими цінами і точним дозуванням, дозволить швидко окупити інвестицію та гарантувати безвідмовну тривалу роботу техніки, особливо сучасних паливних систем EURO 5/6.

Також ліквідується зайвий пробіг та заробітна плата водію за час на трансфер транспорту до АЗС.

АЗС SWIMER
Компанія SWIMER виробляє двостінні мобільні резервуари з пластмаси (поліетилену) і займає лідируючі позиції на ринку Польщі та в країнах ЄС. Двостінні ємності SWIMER мають найширший модельний ряд від 1500 до 10000 літрів. Завдяки оптимальним габаритам та малій вазі, АЗС SWIMER можуть експлуатуватись одразу після встановлення та не потребують ні особливої підготовки території, ні дозволів.

Не утворюється сконденсована вода – пластиковий (поліетиленовий) резервуар за своєю конструкцією має дві стінки та повітряну подушку між ними, через що майже не розширюється на сонці і волога з повітря не потрапляє до палива.

Не схильний до корозії – в паливо не потрапляє іржа, що забезпечує довготривалий термін служби паливної системи техніки та фільтруючих елементів.

Не потребує обслуговування – продукція SWIMER не потребує зовнішнього фарбування з попередньою очисткою та антикорозійною обробкою. Паливозаправний пункт може розташовуватись під прямими сонячними променями, не потребує додаткового навісу, не деформується, не втрачає кольору і має ультрафіолетовий захист!

Багато дилерів відомих європейських виробників с/г техніки не надають розширений гарантійний пакет на свою продукцію, якщо покупець не гарантує використання резервуару з пластмаси для ПММ та рекомендують SWIMER в якості мобільного паливозаправного пункту та міні АЗС.

Мобільні АЗС SWIMER відповідають екологічним нормам та вимогам до резервуарів для зберігання ПММ. Вся продукція сертифікована у країнах ЄС та Україні і має відповідні дозволи для використання.


ТОВ «СВІМЕР-УКРАЇНА»
тел. (044) 465-62-34
тел. (067) 362-63-13
info@swimer.com.ua
www.swimer.com.ua