Вони купили італійські та американські зерносушарки, але відмовились від них на користь українських СЗМ. Чому?

8 февраля 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №25

СтатьиРешениеВони купили італійські та американські зерносушарки, але відмовились від них на користь українських СЗМ. Чому?
зерносушарки

Є в Україні господарства, які навіть трохи дивують: купили італійські та американські зерносушарки*, а потім зупинили їх та придбали зерносушарки українського заводу. І це були не емоції, а вигода: 4­кратна економія у порівнянні з газом. Щоб висушити, наприклад, 4 т кукурудзи з 30 до 14% потрібен лише 1 тюк соломи. Зерносушарка НЕ поступається імпортним, в 1,5­2,5 рази дешевша аналогів при відмінній якості, і окупається лише за 1 сезон. Такі результати призвели до того, що саме ці вітчизняні зерносушарки першими в Україні вийшли і на ринок ЄС.

 

Пряма мова від цих господарів:

СТОВ «ім. Шевченка», Кіровоградська обл., Олександрійський р-н. Керуючий Юрій Анатолійович:

— Ми придбали десь 4 роки тому італійську пересувну сушарку і поставили у господарстві. Але, якщо сушити кукурудзу порціями, то багато за добу не висушити. Зараз вона у нас стоїть без діла, — після того як ми придбали зерносушарку СЗМ10 з теплогенератором на соломі. У нас в Україні є виробники, які можуть зробити не гірше!!! І що головне, — набагато дешевше!

ФГ «Поліський колос». Волинська обл., Турійський р-н, с.Ружин. Головний інженер Віктор Остапович:

— Працюємо із «ЗавАгроТех» вже 4-й рік, у нас в господарстві 2 їх сушарки працюють на соломі. Першу сушарку брали в 2014 р., а от котел на соломі спочатку брали у поляків. Котел дуже дорогий і не такий ефективний, як нам розказували. «ЗавАгроТех» зробили свій котел на соломі, — і він працює набагато краще ніж польський, і в 3 рази дешевше! Я можу порекомендувати будь-кому працювати із «ЗавАгроТех». Приїжджайте до нас в господарство, біля Ковеля, — все покажу та розкажу, як воно є.

АКЦІЯ: Обладнання в лізинг на 1 рік під 1% річних!
зерносушарки
Зерносушарки СЗМ:
— Працюють не тільки на газі, а й на ДТ, пічному піролізному паливі, дровах, зерновідходах і т. д., і економія у порівнянні з газом доходить до 4-кратної!
— Комплектуються теплогенераторами власного виробництва під всі види рідкого та твердого палива.
— Повторне використання тепла.
— Легке збільшення продуктивності. Зерносушарки модульні, продуктивністю 6–50 т/годину. СЗМ‑6 + додатковий модуль = СЗМ‑10 і т. д.
— Максимальна добова продуктивність: сушарки потокового типу.
— Рівномірність сушіння: при переході з модуля в модуль зерно проходить через інвертор, який перемішує і перенаправляє потоки зерна.
— Швидкий перехід з культури на культуру за рахунок змінних оцинкованих решіт.
— Не травмують зерно: транспортери — скребкові. (Моделі інших виробників, на жаль, мають шнекові транспортери).

Як Ви вже зрозуміли, мова йде про «Завод Агропромислових Технологій» та їх зерносушарки СЗМ. Це єдиний в Україні завод, який успішно постачає зерносушильне обладнання на європейський ринок вже 2 роки поспіль: в Латвію та Литву. Це тому, що якість задовольняє не тільки українських господарів, а й європейських споживачів. Що ж приваблює вимогливих європейських покупців в зерносушарках СЗМ і за рахунок чого вони успішно конкурують там зі своїми аналогами?

Аргументи прості:

  • Процес сушіння зерна безперервний завдяки наявності зони охолодження. На відміну від конкурентів, немає потреби встановлювати додаткові охолоджувачі, норії.
  • Сушіння зерна БЕЗ попереднього очищення, що дозволяє закласти на зберігання не тільки товарне зерно, а й зернові відходи, які можна реалізувати пізніше, коли ціна буде більш вигідною.
  • СЗМ окупаються лише за 1 сезон!
  • Пожежобезпека сушарок СЗМ на порядок вище, ніж у імпортних сушарок, бо пальник винесений ЗА межі модуля. Ще один плюс саме такої конструкції СЗМ — можливість безпроблемного переходу з газу на рідке або альтернативне пальне. В інших сушарках, де пальне (газ) горить саме всередині — це велика проблема.
  • Заводське гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Сушарки СЗМ є однією з найкращих пропозицій як на ринку України, так і в Європі, бо мають європейську якість й українську ціну!

 *Фірми­виробники добре відомі, але не будемо їх називати, згідно «Закону про рекламу».

 

За матеріалами «Агроснаб Черноземья»


Купуйте СЗМ безпосередньо на заводі:
Харківська обл., с. Слобожанське,
тел.: (050) 305-05-98,
(067) 440-36-29, (057) 731-51-35
Керівник: Андрєєв Андрій Олександрович
www.zavagrotech.com.ua