ТОВ «АГРО ПРОМ СФЕРА» ТМ «DEMETRA» : за інвестиціями – майбутнє!

31 января 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №61

СтатьиТехникаТОВ «АГРО ПРОМ СФЕРА» ТМ «DEMETRA» : за інвестиціями – майбутнє!
КОТКИ

Виробник сільськогосподарської техніки та запчастин


СІВАЛКИ ЗЕРНОТУКОВІ СЗД (360V; 420V; 540V)
СІВАЛКИ ЗЕРНОТУКОВІ СЗД (360; 420; 540)

Сучасна зернотукова сівалка – високотехнологічний агрегат, що дозволяє швидко здійснювати висів зернових і туків. Завдяки регулюванню оптимальної однакової відстані між насінням таке обладнання здатне підвищити врожайність на 30-40%, в залежності від виду рослин. Апарат розрахований на ефективний рядовий посів зернових, зернобобових, дрібнонасіннєвих і інших, порівнянних за розміром сипучих культур.

СІВАЛКИ ПРОСАПНІ ПНЕВМАТИЧНІ СПМ (4; 6; 8; 12)

Універсальна пневматична сівалка призначена для точного (пунктирного) висіву каліброваного насіння: кукурудзи, соняшнику, сорго, сої, а також насіння кормових бобів: сої, квасолі і люпину з одночасним, роздільним від насіння, внесенням гранульованих мінеральних добрив і коткуванням грунту в рядах.

КОТКИ

КУЛЬТИВАТОРИ ПРОСАПНІ КПН (4,2; 5,6)

Призначені для міжрядної обробки посівів кукурудзи, соняшнику, рицини та інших просапних культур, висіяних з міжряддям 600, 700, 900 мм, з повним підрізанням бур’янів, якісним розпушуванням грунту з одночасним внесенням рідких мінеральних добрив.

Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, шини атмосферного тиску і обгумовані котки культиватора забезпечують їх самоочищення від налиплого бруду. Передбачений варіант використання культиватора для суцільної культивації з використанням лап плоскоріжучих односторонніх.

КОТКИ

КУЛЬТИВАТОРИ СУЦІЛЬНОЇ ОБРОБКИ КПСО-4

Універсальні, широкозахватні, призначені для ресурсозберігаючої передпосівної і парової культивації ґрунту, підрізання і вичісування бур’янів, а також вирівнювання та ущільнення поверхні ґрунту під посів. Застосовується на всіх видах ґрунту за рахунок своєї універсальності у вигляді безлічі регулювань самого культиватора і його навісного обладнання.

КОТКИ

Плуги швидкісні ПШН (3; 4; 5; 6; 7)

Навісні широкозахватні швидкісні плуги серії ПШН використовуються для швидкого розпушування ґрунту відвальним і безвідвальним методами. Крім значної, до 35 см, глибини оранки, дане обладнання дозволяє формувати борозни ступінчастої форми. На полях з невеликими ухилами це єдина можливість зберегти вологу. Дані енергозберігаючі агрегати здатні розпушувати ґрунт твердістю до 4-5 МПа.

КОТКИ

БОРОНИ РОТАЦІЙНІ РБН (6; 9)

Класична ротаційна борона є багатофункціональним агрегатом, задача якого —  знищення бур’янів, руйнування поверхневої кірки та збереження в ґрунті вологи. Це забезпечує оптимальні умови для росту сільськогосподарських культур та збільшує їх врожайність. Застосування даного обладнання значно ефективніше та безпечніше, ніж використання хімічних методів боротьби зі шкідниками.

ЗЧІПКИ ЗУБОВИХ ТА ПРУЖИННИХ БОРІН БПГ (12; 14; 18)

Зчіпка зубових борін з гідравлічним управлінням з кабіни тракториста. За її допомоги одночасно вирівнюється поверхневий рельєф, вичісують бур’яни, зберігається волога ґрунту і виносяться на поверхню яйця і личинки шкідників. Агрегат сумісний з різними видами тракторів та може застосовуватися практично у всіх географічних зонах України, за винятком гірських районів. Пружинні борони знайшли в Україні дуже широке застосування, так як вирішують багато агротехнічних завдань з величезною продуктивністю при мінімальних витратах палива і мастильних матеріалів (ПММ).

КОТКИ

КОТКИ-ПОДРІБНЮВАЧІ (ППР-6Ш)

Коток ріжучий водоналивний гідрофікований призначений для подрібнення рослинних залишків після соняшнику, кукурудзи, стерні, вирівнювання і часткового мульчування поверхні поля. Подрібнення залишків рослин і часткове перемішування їх з ґрунтом кардинально покращує родючість полів. Найбільш ефективно справляються з подібним завданням котки-подрібнювачі. Після їх проходу по ділянці знижуються втрати гумусу і вологи, а також сильно спрощується робота будь-якої сільськогосподарської техніки.

КОТКИ ПРИКОЧУЮЧІ (КЗК-6; ККШ-6)

Спеціалізовані котки прикочуючі використовуються для вирівнювання та ущільнення верхнього шару ґрунту з одночасним дробленням великих земляних грудок. В сільському господарстві використовуються три види прикочуючих котків — з гладкою, кільчасто-зубчастою та кільчасто-шпоровою робочою поверхнею. Найбільш активно використовуються два останніх різновиди, які ефективніше руйнують поверхневу кірку і надають ґрунтам природної структури.

БОРОНА НАВІСНА БН-9

Агрегат призначений для боронування грунту поля. Використовується для розпушування грунту (розтину вологи) при традиційному методі обробки, оснащений важкими зубчастими боронами.

Перевагою даної зчіпки борін є її ширина захвату при обробці, що значно впливає на продуктивність праці та економію ресурсів, за рахунок чого знижується собівартість обробки ґрунту.

КОТКИ


Відділ продажу:
+38 095 157 75 58
+38 096 880 95 31
+38 095 622 31 81