Готуйте техніку до сезону взимку, купуйте якiснi шини за вигiдною цiною

31 января 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №61

СтатьиТехникаГотуйте техніку до сезону взимку, купуйте якiснi шини за вигiдною цiною
шиномонтаж

ТОВ «Майнінг-Машинері» надає послуги ремонту ВГШ за технологією одноетапної вулканізації методом монолітного варіння при високій температурі і тиску.

Технології, які застосовуються, дозволяють усувати пошкодження (порізи, тріщини, проколи) у ходовій і бічній частині шини, ремонтувати пошкодження бортового кільця після некваліфікованих шиномонтажів, відновлювати пошкоджені ґрунтозацепи, прибирати гулі і грижі. Використання професійного обладнання типу MonoFlex, застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів дозволяє нам проводити унікальні за своєю складністю ремонти, усувати значні пошкодження, бути лідером на ринку подібних послуг в Україні. На місця ремонтів надається гарантія до 6 місяців.

Широкий асортимент б/в шин всіх типорозмірів в хорошому стані на наших майданчиках

Також компанія пропонує:

— шиномонтаж коліс будь-яких радіусів на професійному обладнанні без черг і затримок;

— моніторинг стану шин вашої техніки з рекомендаціями по необхідним ремонтам. У разі необхідності — надання змінної шини на час ремонту, з метою мінімізації простоїв вашої техніки.

У структурі компанії сервісні центри у Дніпродзержинську, Житомирі, Одесі, Хмельницькому. Всі цехи оснащені сучасним спеціалізованим обладнанням.

шиномонтаж

Ми співпрацюємо з агропідприємствами, що входять у холдинги «Кернел», МХП, «Райз», «АПК-Інвест», дорожньо-будівельною компанією «Автомагістраль».


www.maxitire.com.ua
(066) 698-63-11, (097) 267-57-20