SWIMER – Своя база палива 21 століття з терміном експлуатації понад 50 років

29 мая 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №41

Статьи Агротехнологии SWIMER – Своя база палива 21 століття з терміном експлуатації понад 50 років
SWIMER

Не секрет, що гуртова закупівля дизельного палива, рідких добрив та інших рідин дозволяє заощадити доволі значні кошти. Фактично це фінансове інвестування в період, коли є оптимальна ціна, а також створення необхідного стратегічного запасу. Разом з тим, постають питання де та в чому надійно зберігати придбаний ресурс, а також, одразу або з часом, як вести чіткий сучасний облік.


Більшість фермерських, транспортних, будівельних гос­подарств та компаній мають ємності, в яких зберігають придбане паливо, добрива або AdBlue чи масла. Зазвичай це одностінні металеві бочки, що мають ряд недоліків, які можуть призвести до псування техніки чи завдати шкоду екології.

Зараз на ринку вже присутні пластикові (поліетиленові) двостінні резервуари SWIMER для дизельного палива. Продукція SWIMER стає все більш популярною через її безумовні переваги:

— SWIMER – не іржавіє ні зсередини, ні зовні;

— SWIMER – не натягує вологу з повітря, через що конденсат не потрапляє у паливо;

 SWIMER – ніколи не потребує зовнішнього фарбування, що заощаджує кошти;

— SWIMER – не втрачає колір на сонці та має UF-захист, через що паливний пункт можна розміщувати під прямими сонячними променями;

SWIMER – не потребує особливої підготовки майданчика під розміщення резервуара;

— SWIMER – відповідає екологічним умовам зберігання токсичних рідин;

— SWIMER – не потребує реєстрації у військкоматі;

— SWIMER – легкий та мобільний, просто та швидко переміщується по території підприємства чи на полях;

— SWIMER – найбільша кількість ребер жорсткості для збереження геометрії резервуару;

— SWIMER – протиударний, не боїться середніх прямих зіткнень з транспортом;

— SWIMER – для рідин, що замерзають, має рішення з утепленням та підігрівом (AdBlue);

— SWIMER – це гарантія 10 років з терміном експлуатації понад 50 років.

SWIMERБільшість нової сучасної агро- та будівельної техніки мають паливну систему, що доволі чутлива до якості палива та наявності в ньому води. Іржа та сконденсована вода, якщо потрапить до неї, призведе до коштовного ремонту, що не підпаде під гарантію. Тому, одночасно з придбанням нового трактора чи комбайна потрібно передбачити встановлення сучасної АЗС, закупити якісне паливо у перевіреного постачальника, та налагодити чіткий облік.

Придбавши SWIMER, власник може бути впевненим, що і через 30 років його власна АЗС буде мати такий же вигляд, не втратить колір, не буде мати вм’ятин та збереже горду вертикальну поставу.

Вчасна закупівля палива, коли мінімальна гуртова ціна; чіткий облік, що виключить зловживання; якісний ресурс (паливо, КАС, AdBlue); заощадження на фарбуванні та чистці, а також подовжений термін служби паливної системи транспорту (фільтри, масла, форсунки, витрата палива) гарантують окупність інвестицій в своє господарство від 4 до 12 місяців!

Мобільні АЗС SWIMER відповідають екологічним нормам та вимогам до резервуарів для зберігання ПММ. Вся продукція сертифікована у країнах ЕС та Україні і має відповідні дозволи для використання.


ТОВ «СВІМЕР-УКРАЇНА»
info@swimer.com.ua • www.swimer.com.ua
(044) 465-62-34, (067) 362-63-13