У природи нема поганої погоди

29 Травня 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №41

Статьи Агротехнологии У природи нема поганої погоди
врожаю

Біологічна врожайність зерна пшениці по попереднику багаторічні трави, третя обробка – для активізації відтоку асимілянтів.


Без фосфору та калію уповільнюються процеси росту, навіть до гальмування фотосинтезу. Одночасна нестача азоту і мікроелементів обумовлює переповнення хлоропластів крохмалем у зв’язку з порушенням нормального відтоку асимілянтів у репродуктивні органи рослин. Це, у свою чергу, негативно позначається на формуванні врожаю. Хоч застосування добрив є дієвим чинником впливу на рівень врожайності зернових та зернобобових, олійних та технічних культур, проте вони неоднозначно впливають на процес фотосинтезу: за різних умов можуть оптимізувати чи пригнічувати його.

Крім того, генетичні особливості сорту вносять свої корективи у використанні елементів живлення рослин та відповідні зміни у рівні урожаю та якості зерна. Тож, необхідно поповнювати вміст макро- та мікроелементів у рослинах у період вегетації культур різних сортів для одержання максимального урожаю. Для кращого засвоєння макроелементів в формулах АБК – аммонійно-карбоксилатна формуляція, а в формах карбоксилатних доступність АБК на 100% рослинам в усі фази, на відміну від звичайних сольових та хелатних з ЕДТА елементів живлення.

Крім того, АБК не потребує в 90% випадків фунгіцидного захисту і у всіх випадках покращує ефективність і основних добрив, і засобів захисту рослин у випадках нагальної їх потреби.

врожаю
На початку вересня потенціал соняшника з АБК до 50 ц

В Уманському національному університеті досліджено, що найбільші прибавки врожаю від застосування АБК можуть бути при інкрустації та інокуляції насіння, та в фазах до та під час цвітіння і при достиганні.

Прибавки врожайності зерна пшениці сорту Місія Одеська по попереднику багаторічні трави, третя-четверта обробки – для активізації відтоку асимілянтів в зерно:

  1. Обробка насіння – +5-37,7 ц/га; 2. Посходове внесення – 1,4-5,7 ц/га; 3. В період цвітіння – від 8-19,9 до 53,5 ц/га. Всього за чотири-шість обробок зареєстровано 74,8 ц/га прибавки – 115,0 ц/га при врожайності на контролі 40,2 при попереднику багаторічні трави.

На фото конкретні приклади застосування препаратів АгроБіоКомплексної технології, до якої і кращої ще є час іти.

В середині червня з АБК потенціал зберігається 15 т з га

На ваші питання про всі елементи агротехніки, що підвищують культуру землеробства, родючість ґрунту, вологозбереження і енергозберігаючі агротехнології, як захистити рослини при будь-якій погоді, відповімо і підтримаємо при зустрічі – як безпосередньо, так і віртуально – за допомогою сучасних засобів зв’язку.


м. Київ: (067) 404-63-99, (097) 386-08-50;
м. Херсон: (050) 318-80-16;
м. Полтава: (097) 900-00-65; м. Одеса: (050) 937-80-87
agrovio.com.ua