Препарат АКМ – швидка допомога рослинам!

29 мая 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №41

СтатьиХимия и жизньПрепарат АКМ – швидка допомога рослинам!
АКМ

Ми впевнені, що вам знайома така ситуація, як опік пестицидами (гербіцидами), добривами (азотними) або, випадок, коли ви просто внесли препарати в сонячну погоду (ефект лінзи). Іншими словами, рослина в стресі: відстає в розвитку, хворіє.


Тоді вам просто необхідний антиоксидантний препарат – АКМ (виробництво ПП «ВКФ «Імпторгсервіс» Україна)

АКМ дозволяє нівелювати наслідки хімічного стресу. Завдяки препарату АКМ рослини виходять з «кризового» стану впродовж 2-3 діб. Досвід застосування препарату АКМ підтверджує високу ефективність цього агроприйому.

Норма внесення препарату – 0,5 л/га, робочого розчину – 100-300 л/га.

Препарат можна застосовувати в бакових сумішах, але для виведення рослин із стресового стану рекомендуємо провести обробку одним препаратом АКМ.

Застосування препарату АКМ на посівах соняшнику та сої стимулює процес дозрівання насіння після збирання та сприяє зменшенню у вирощеному насінні вмісту вільних жирних кислот, стабілізує процеси окислення.

Після тривалого зберігання, зерно, яке було вирощене із застосуванням АКМ, відрізняється тим, що в ньому краще зберігаються каротиноїди, вітамін Е і, особливо, фосфоліпіди. Таке зерно зберігається довше і без втрат основних поживних речовин.


Відділ продаж: 067-633-97-87, 067-633-62-88
e-mail: imptorgservis@ukr.net
www.imptorgservis.uaprom.net