Стаціонарна очисна машина СОМ-60К (калібрувальна)

2 мая 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №40

Статьи Агротехнологии Стаціонарна очисна машина СОМ-60К (калібрувальна)
СОМ-60К

Новинка в очищенні зернового вороха


Висока продуктивність завдяки кульковій системі очищення решіт. Стабільний виробничий процес завдяки відсутності «мертвих зон». Високопродуктивна система аспірації дозволяє якісно обробляти зерн рівномірним потоком повітря. Завдяки цьому у нового покоління СОМ-60К з’явилася маса шанувальників. Розвинена решітна система гарантує високу якість очищення навіть при сильному засміченні зерна. СОМ-60К – залізна якість, доведена до досконалості.

Опис

СОМ-60К призначений для попередньої, первинної та вторинної очистки зернової купи колосових, круп’яних і зернобобових культур, технічних і олійних культур, насіння трав. Сепаратор розроблений з урахуванням особливостей виробництва зерна в Україні по вологості і засміченості, призначений для всіх кліматичних зон. СОМ-60К встановлюється в існуючі агрегати і комплекси (типу ЗАВ, КЗС) без істотної зміни силової конструкції цих споруд.

Оптимальне поєднання амплітуди і частоти коливань, кута нахилу решітних станів і величини повітряного потоку сприяє якісному очищенню зерна. Сепаратор СОМ-60К задовольняє вимогам охорони навколишнього середовища і техніки безпеки.

Будова і робота машини

СОМ-60КРозвинена решітна система, що складається з чотирьох паралельно працюючих решітних станів, дозволяє отримати високу якість очищення навіть при сильному засміченні зерна. Досягнута висока жорсткість, за рахунок виконання в стандартних решетах ребер жорсткості і додаткових відбортовок по довжині решіт, покращує технологічний процес і підвищує продуктивність сепаратора СОМ-60К.

Для очищення решіт застосовані кулі зі спеціальних сортів гуми, що не вимагають додаткового налаштування при тривалій роботі. Оригінальна конструкція зон очищення дозволяє виключити забивання решіт при роботі сепаратора СОМ-60К (так званих мертвих зон). Повітряна система: пристрій з подовженими ребрами рівномірно розподіляє по ширині і глибині пневмоканала надходження зернового матеріалу. Дві незалежні аспіраційні системи найбільш прості в налаштуванні і надійні в роботі. Конструктивні особливості першої аспіраційної системи дозволяють досягти рівномірного по ширині каналу замкнутого повітряного потоку, який виділяє близько 90% легких домішок від початкового їх змісту у вихідній купі.

Оригінальна конструкція і раціонально спрофільований канал повітряної колонки в поєднанні з оптимальним потоком другої аспірації виділяють максимальну кількість щуплого і травмованого зерна. Замкнута повітряна система першої аспірації спрощує систему очищення ЗАВ від пилу.

ТОВ «Виробництво підсиленої техніки» є єдиним виробником даної техніки в Україні! Ми відповідаємо за високу якість нашої продукції. На всю продукцію діє офіційна гарантія строком один рік, а також у нас є післягарантійне обслуговування. На всю техніку також діє програма компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва в розмірі 25%.

Обирай найкраще!


Ви можете звернутися до нас за телефоном
+38 (063) 832-47-43