Сидерати як альтернатива добрив та обладнання для їх посіву

3 июня 2022 г. опубликовано в газете: Агро1 №76-77

Статьи Техника Сидерати як альтернатива добрив та обладнання для їх посіву

Енергетична криза 2021 року призвела до різкого зростання вартості природного газу і, як наслідок, до зростання цін на мінеральні добрива. Вартість аміачної селітри та карбаміду збільшилася втричі і зараз становить 1000 $ за тонну.

Такий стрибок цін змушує фермерів або відмовлятися від мінеральних підживлень зовсім, або зменшувати норму, що призводить до значної втрати врожайності.
Введення сидератів у сівозміну є одним з методів поповнення азоту, фосфору та калію в ґрунті. Наприклад, сидерати сімейства бобових з бульбочковими бактеріями на кореневій системі здатні накопичувати атмосферний азот у ґрунті у вигляді органічних сполук.

Інші види сидеральних трав здатні переводити ґрунтовий азот в доступну форму для наступної культури. Крім того, проміжні культури здатні розпушувати ґрунт, включаючи «підплужну підошву», накопичувати гумус, збільшувати кількість корисної біоти в орному шарі та прискорювати біологічні процеси.

Трав’яні сівалки нового покоління LEHNER легко агрегатувати на будь-які сільгоспзнаряддя, оскільки вони живляться від штатної електричної системи трактора чи комбайна.

При посіві сидератів немає необхідності обробляти ґрунт сівалкою. Цей процес можна об’єднати з іншими. Наприклад, агрегатувати сидеральну сівалку-розкидач LEHNER Vario безпосередньо на комбайн під час збору врожаю або адаптувати дрібнонасіннєву сівалку LEHNER Vento до будь-якого дискового лущильника.

Також підприємство пропонує лісові обрізувачі та мульчери для розліснення занедбаних ділянок та догляду садів.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціалістів ПП «Агрореммаш-Плюс».


ПП «Агрореммаш-Плюс»
м. Кропивницький, вул. Заміська, 5
тел.: +38 (066) 955-36-93, +38 (096) 464-73-93
e-mail: ukraine.agro@gmail.com
www.agroremmash-plus.com