Хороша сівалка – запорука високого врожая!

1 апреля 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №63

СтатьиТехникаХороша сівалка – запорука високого врожая!
сівалка

Вакуумна сівалка СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА» Дніпровського підприємства «Агросервістрактор» відмінно зарекомендувала себе в багатьох господарствах України. Сівалка призначена для висіву овочевого насіння, баштанних, лікарських та інших культур.

Вона забезпечує розподіл насіннєвого матеріалу на поодинокі насінини, пунктирне укладання насінин у посівну борозну з точним дотриманням заданої відстані між ними і закладання насіння у ґрунт. Конструктивні рішення, застосовані на сівалці, не мають аналогів і забезпечують точній висів різних культур з розміром насіння від 0,5-10 мм. Ширина міжряддя регулюється від 5 см і більше.

Відстань висіву насіння у ряду забезпечується електронним блоком управління. Конструктивні рішення, які закладені у сівалку, не мають аналогів, що забезпечує точний висів насіння різних культур від моркви до часника-однозубки розміром 12-15 мм. Сівалка може агрегатуватися як з міні-тракторами, так і з тракторами типу ЮМЗ, МТЗ. Вартість сівалки СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА» в рази нижча вартості сівалок з аналогічними параметрами імпортного виробництва.

Виробник «Агросервістрактор» надає фермерам можливість придбати сівалку як у зборі, так і окремі вузли сівалки СВТВ 4-8. Це дозволить модернізувати насіннєві сівалки СУПН, СОН, СПЧ та ін., отримавши з мінімальними витратами часу і фінансів якісну нову сівалку.

Відеоролік роботи сіялки СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА» з різними видами насіння дивіться на сайті www.ast-dnepr.com.ua


Придбати сівалку СВТВ 4-8 «ДНІПРЯНКА» можна у м. Дніпро.
098-123-64-74 095-815-70-16
e-mail: traktor-ast@ukr.net