Діяльність ТОВ «ДИЗЕЛЬАПАРАТУРА» здійснюється з 1994 року

1 апреля 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №63

СтатьиТехникаДіяльність ТОВ «ДИЗЕЛЬАПАРАТУРА» здійснюється з 1994 року
деталей

Наші послуги та продукція успішно використовуються при вирішенні задач, пов’язаних з реставрацією, відновленням, підвищенням ресурсу служби деталей і механізмів у різних галузях промисловості і в сільському господарстві.

Компанія гарантує оперативне виготовлення, ремонт, відновлення будь-яких необхідних виробів, деталей, включаючи дрібні партії.

Протягом всього часу ми проводимо капітальний ремонт дизельних паливних насосів (ТНВД) і форсунок всіх систем. Наші фахівці мають високий рівень кваліфікації, проводиться постійна атестація у фірмі BOSCH, що дозволяє проводити ремонт високотехнологічних сучасних паливних систем, у тому числі Common Rail.

Моторна ділянка проводить ремонт двигунів внутрішнього згоряння, їх вузлів і агрегатів (ГБЦ, компресори, гідророзподільники, насоси масляний і водяний). Окрема увага — перевірці головок блоку циліндрів на тріщини під тиском і температурою. Здійснюємо переобладнання автомобілів, тракторів під інші двигуни.

З 1999 року наше дочірнє підприємство ТОВ «Ремонтмаш» почало здійснювати виробництво запчастин до сільськогосподарських знарядь, тракторів, комбайнів та іншої сільськогосподарської технікі іноземного виробництва: John Deere, Case, Claas (цапфа поворотна John Deere посилена, вал контрпривода John Deere 9500 А147483, вал подрібнювача John Deere 9760 AH212302, кільце-дозатор Seeder Ring 550-222, маточина електромуфти John Deere H236500, ніж подрібнювача John Deere H215004, H156098, ремонт, розточування підбарабання).

Одночасно освоїли виробництво сільгоспмашин: подрібнювач пожнивних залишків ПТ-6, коток польовий шпоровий КП-6, подрібнювач гілок, фільтр водозабірний самопромивний рибозахисний.

У механічному цеху здійснюють розточування підбарабань на всі комбайни, розточування блоків під ліжка, проміжних опор тракторів Т-150, К-700, ремонт шатунів, воротарів, шліфування колінвалів, виготовляються вали, корпусні деталі для різної сільськогосподарської техніки. Ми маємо термічну ділянку, ділянку лиття пластмас, зварювальну ділянку, де проводиться аргонне зварювання, зварювання напівавтоматом у середовищі СО², наплавка.

деталей

Зубофрезерна ділянка оснащена сучасним обладнанням і може виготовляти зубчасті, шевронні колеса, вінці черв’ячних шестерень, зірочок, конічні і циліндричні шестерні прямозубі, косозубі, з круговим зубом шестерні до модуля 14 і до 1,2 м у діаметрі і вагою до 1500 кг. Виготовлення валів, вал-шестерень (шевронний вал, карданний вал, шліцевий вал) з максимальним діаметром 600 мм і будь-яким метричних модулем відповідно до ГОСТу від 1 до 20 мм, максимальною довжиною 3 200 мм і вагою до 4 000 кг. Мінімальна кількість зубів — 6, максимальна — 200. Виготовлення зубчастих рейок максимальною довжиною до 1 500 мм і метричним модулем відповідно до ГОСТу від 3 до 12 мм.

Виготовлення деталей з внутрішнім зачепленням.

Виготовлення обойм, шестерень, муфт (зубодовбання). Максимальна висота заготовки до 200 мм, діаметр до 500 мм і будь-який метричний модуль відповідно до ГОСТу від 1 до 12 мм.

Виготовлення шпонових пазів, шліців внутрішніх (довбання, протягання) на деталях з максимальним зовнішнім діаметром до 800 мм і висотою до 200 мм.

Після введення в експлуатацію ливарного цеху вартість виготовлення деталей зменшилася вдвічі. Виливки чавуну, сталі, бронзи, алюмінію використовуються в машинобудуванні та інших галузях промисловості. Точне лиття дає можливість відмовитися від подальшої обробки заготовок.

Відновлення та ремонт деталей обертання (роторів, якорів, турбін, колінчастих валів, шківів, коліс, бітерів, шнеків, карданних валів, молотильного барабана, подрібнювача) призвело до необхідності організації балансування ділянки. Незбалансована деталь викликає додаткові динамічні навантаження на підшипникові вузли, що призводить до їх прискореного зносу і зменшенню терміну служби. Балансування дозволяє прибрати вібрацію і додаткові навантаження, що збільшує термін служби машини. Наші фахівці швидко і якісно здійснюють балансування всіх обертових частин машини (якоря, ротора, валів), стабілізуючи роботу.

Виготовлення окремо витків шнека, і шнеків цілком стало швидкоздійсненним завдяки виготовленню верстата для гнуття витків шнека, придбання верстата ЧПК плазмового різання листового металу, що забезпечує дуже високу якість і точність різу, виключаючи наявність напливів і шлакування при будь-якій товщині оброблюваного матеріалу. Це дає можливість відмовитися від подальшої чорнової обробки заготовок.

Власне конструкторське бюро у співпраці з замовником дозволяє вирішувати актуальні проблеми фермерських господарств, розробляти нове і нестандартне обладнання під конкретні цілі, впроваджувати нові методи роботи з тим чи іншим обладнанням.

Контроль якості проводиться висококваліфікованими фахівцями на всіх етапах ремонту і виготовлення деталей, починаючи з вхідного контролю використовуваних матеріалів.

З самого початку існування нашого підприємства ми дотримуємося головного принципу нашої діяльності — це максимальна якість, мінімальні терміни виконання, розумні ціни.

Одне з наших досягнень те, що більше 90% наших клієнтів є постійними вже багато років. Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Оплата за ремонт будь-яка (готівкова, безготівкова).

Підприємство з багаторічним досвідом роботи — це гарантія надійності, вміння вижити в будь-якій ситуації, де нововведення поєднуються з традиціями, і, перш за все — це турбота про інтереси ЗАМОВНИКА!


Запрошуємо до співпраці як кінцевих споживачів, так і дилерів.
Олександр Миколайович
095-383-55-50 097-579-38-01
Микола Петрович
050-917-98-88 098-121-36-54
Анатолій Вікторович (паливний цех)
095-593-91-75 067-894-55-13
Руслан Володимирович (механічний цех)
050-015-50-60
sushkodizel@i.ua
dizelaparatura.com.ua
м. Каховка, ул.Мелітопольска 15