Фабрика добрив «Біогловіт»

1 апреля 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №63

СтатьиАгротехнологииФабрика добрив «Біогловіт»
Біогловіт

Фабрика добрив «Біогловіт» — торгова марка, яка представлена на аграрному ринку України майже 20 років.

Ми постійно спілкуємось та впроваджуємо консультування з користувачами нашої продукції для довгострокової співпраці. Довірливі відносини — один з головних пріоритетів нашої діяльності.

При постійному використовуванні у ґрунтах знижується кількість поживних речовин, втрачається родючість. Якщо необхідних елементів бракує, рослини ростуть слабкими, знижується їх стійкість до хвороб, зменшується врожайність, погіршуються показники стійкості до зберігання.

Для підживлення, насичення необхідними для рослин та ґрунтів елементами, захисту імунної системи від хвороб ми пропонуємо використовувати насичені необхідними для рослин та плодів макро-, мікроелементами рідкі хелатні органо-мінеральні добрива та стимулятори, які вміщують у собі композитні сполуки та незамінні амінокислоти.

Ці добавки дозволяють системно оптимізувати листове підживлення, бути провідниками необхідних для розвитку елементів у клітинах рослин та плодів, допомагають переносити стресові погодні умови, нарощують імунну систему рослин, знімають стресове навантаження при використанні необхідних лікувальних препаратів (фунгіцидів, інсектицидів тощо), не завдаючи шкоди рослинам та плодам, сприяють отриманню запланованих врожаїв.

Препарати фабрики мають характерну відмінність, яка полягає в тому, що кожних 2-3 вегетаційних періоди вирощування зернових, овочевих, зернобобових та олійних, плодово-ягідних культур, на підставі отриманих результатів дій добрив та стимуляторів, контрольно-консультаційних рекомендацій та наукових порад продукція удосконалюється, завдяки використанню сучасних технологій та методів оптимізації органо-хімічних сполучень. Для цього налагоджена постійна та системна робота з академічними науково-дослідними інститутами України та іноземними установами, також зі спеціалістами практиками, які безпосередньо працюють в аграрній галузі та науково-дослідних лабораторіях.

Біогловіт

Оптимізація коефіцієнта корисної дії стимуляторів та добрив враховує реагування рослин на прийом потрібних елементів для розвитку, які пов’язані з появою та еволюцією нових сортів вирощуваної продукції та їх енергетичних властивостей, зміни клімату, районування регіонів вирощування, насиченість ґрунтів макро-, мікроелементами та бактеріальним складом, умов постачання водних ресурсів, появі нових форм захворювань рослин та плодів, використання різноманітної техніки обприскування та внесення рідини.

Добрива та стимулятори використовують як професійні представники агросектору, так і приватні підприємці на присадибних ділянках.


bioglovit@ukr.net
www.bioglovit.com.ua
0989755567
0662515331