ARK Group на Agroexpo-2020: Все для ефективного обробітку ґрунту!

8 октября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №57

СтатьиАгрособытияARK Group на Agroexpo-2020: Все для ефективного обробітку ґрунту!
Agroexpo

Приємно відзначити, що сільгосптехніка вітчизняного виробництва з кожним роком набуває дедалі більшої популярності серед українських фермерів. Це вчергове підтвердила масштабна аграрна виставка Agroexpo-2020, яка відбувалася у Кропивницькому. Експозиції таких українських компаній як ARK Group продемонстрували, що кожен вітчизняний аграрій може обрати водночас якісну, надійну та недорогу техніку.

Звісно, що ми не могли оминути нагоди поспілкуватися з представниками провідного національного виробника, тим більш, що на його стенді було представлено широку лінійку ґрунтообробних агрегатів. Адже у нас є ще добрих півтора місяці, щоб підготувати поля до весняної посівної, не кажучи вже про потребу здійснити якісний передпосівний обробіток навесні.

ARK Group щосезону провадить вдосконалення свого модельного ряду, оновлюючи конструкцію агрегатів згідно з побажаннями клієнтів. Показово, що хоча ARK Group заснована 5 років тому, на полях України успішно працюють вже сотні ґрунтообробних агрегатів її виробництва. Це доводить ефективність обраного менеджментом компанії курсу.

Зокрема, на Agroexpo-2020 ARK Group представила оновлений модельний ряд дискових борін. Це агрегати БДА-2,4, БДА-3,3, робочі органи яких змонтовані на пружинних стійках. Обробіток ґрунту здійснюється унікальними дисками SuperShark, котрі відмінно подрібнюють пожнивні рештки, лущать стерню та при потребі готують поле до сівби.

Також у Кропивницькому можна було побачити на демонстраційному майданчику культиватори для передпосівного обробітку КПА-4, культиватори для міжрядного обробітку КРН з пружинними стійками відомого іспанського виробника Bellota, ротаційні борони та інші агрегати виробництва ARK Group.

Поряд з добре вже відомими вітчизняним аграріям ґрунтообробними агрегатами на Agroexpo було представлено декілька абсолютно нових моделей ARK Group. Зокрема, це передпосівні культиватори КПА-8 з шириною захвату 8 метрів та 4-метровий глибокорозпушувач ГРА-4.

КПА-8 оснащений п’ятьма рядами робочих органів, трьома рядами пружинної гребінки, яка може регулюватися за висотою та кутом нахилу пружини і заднім котком без центробіжного валу. На новинці також встановлені надійні підпружинені стійки Bellota. Відзначимо потужну раму з перетином 80 на 80 мм, товщина металу на якій становить 6 мм. Це гарантує стабільну довготривалу експлуатацію культиватора КПА-8. Конструктивно посилені тут усі без винятку елементи. Так, скажімо, в котках стоїть підшипниковий вузол відомого сербського виробника FKL.

На особливу увагу заслуговують нові моделі глибокорозпушувачів виробництва ARK Group, адже при їх створенні були використані найкращі конструкторські рішення, взяті у відомих світових аналогів. Це відмінно збалансовані, посилені агрегати, які, до того ж, отримали сім серйозних вдосконалень конструкції.

Так, на оновлених глибокорозпушувачах ARK Group стоїть рама з перетином 100х100 мм з товщиною металу 10 мм. Тут використовуються робочі органи одного з найкращих світових виробників у цьому сегменті – чеської компанії Bednar. Агрегати здатні провадити обробіток ґрунту на глибину від 25 до 65 см. При цьому спеціальний тандемний коток якісно подрібнює грудки та розрівнює ґрунт.

Цікаво, що ARK Group не збирається зупинятися на досягнутому і на черзі – вивід на ринок України ґрунтообробних агрегатів з ще більш солідною шириною захвату. Це передпосівні культиватори на 10, 12 та 15 м робочої ширини, ротаційні борони на 12 і 15 м, а також 8- і 9-метрові дискові борони. Справжнім хітом вітчизняного ринку обіцяє стати модельний ряд компактоматів з шириною захвату від 4 до 8 м, які неодмінно згодяться для здійснення якісної високопродуктивної підготовки полів до сівби.

Показово, що уся представлена у Кропивницькому техніка вітчизняної компанії, пропонувалася за дуже помірною ціною, до якої включена до того ж вартість доставки та введення в експлуатацію. Відзначимо, що з самого початку своєї роботи на ринку України ARK Group зробила ставку на якісне сервісне обслуговування та цілковиту орієнтованість на клієнта. Це приносить очікувані позитивні результати. Адже компанія розпочинала з виробництва та продажу комплектуючих та агрегатів з невеликою робочою шириною.

Сьогодні, коли сотні одиниць техніки ARK Group відмінно себе показують у всіх регіонах України, коли компанія забезпечила чудовий рівень сервісної підтримки та заробила репутацію надійного партнера, є усі підстави збільшувати портфель власної продукції. І підтверджувати, що вітчизняне – теж якісне!


м. Кропивницький (067) 364-21-29, (050) 102-16-77
E-mail: info@arkgroupp.com.ua • www.arkgroupp.com.ua