Ексклюзивні новинки від заводу «Фаворит»

8 октября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №57

Статьи Техника Ексклюзивні новинки від заводу «Фаворит»
Фаворит

На виставці «АгроЕкспо-2020» АК «Фаворит» представила дві новинки: зернову сівалку Mini-Till в ексклюзивному чорному дизайні Mustang і ротаційну борону GONTER-9.

За словами менеджера заводу Володимира Мухіна, назва сівалки Mustang, як і більшість техніки АК «Фаворит», пов’язана з породами коней і тим, що сівалка працюватиме за технологією Mini-Till — мінімальним попереднім передпосівним обробітком ґрунту. Через агресивне середовище добрив, аби забезпечити максимально довгий експлуатаційний термін служби бункера, одна його стінка виконана з нержавіючої сталі. Так само, як і всі висівні вали для внесення добрив та зернові котушки.

Це подовжить термін використання без додаткових ремонтів і т.д. за рахунок довговічності та стійкості матеріалу до агресивного середовища добрив. На сівалці за технологією Mini-Till встановлені посилені сошники, поводки, пружина, яка дозволяє тиснути на ґрунт з потужністю у 200 кг.

Нова сівалка АК «Фаворит» Mustang з інноваційним дизайном

Володимир Мухін, менеджер заводу «Фаворит»: нова сівалка Favorit Mustang важча за традиційні (3,5 т), транспортний пристрій потужніший, зовнішній вигляд унікальний, висівний орган доопрацьований, аби агрегат витримував великі навантаження.

На цій сівалці встановлено новий причіпний універсальний пристрій, який дозволяє аграрію легко переводити сівалку у транспортне положення з кабіни трактора.

Фаворит

Сівалка Favorit Mustang має найпопулярнішу ширину захвату 4 м, бункер збільшено до 2000 л, що дозволяє працювати більш ефективно і менше витрачати часу на перезавантаження. На агрегаті встановлено додаткове обладнання для контролю тиску в гідросистемі (манометри), універсальний висівний апарат для висіву зернових, зернобобових та дрібнонасіннєвих культур.

Favorit Mustang працює в агрегатуванні з трактором від 120 к.с., але при вологості ґрунту не більше за 25% та складному рельєфі рекомендується мати запас потужності від 130 к.с.

Як відзначив Володимир Мухін, на сівалку вже є передзамовлення: її технологія виготовлення та зовнішній вигляд викликали високий інтерес та зацікавленість клієнтів.

Також була представлена ротаційна борона GONTER-9. Дев’ятиметрова ротаційна борона має гідравлічний привід для складання (транспортна ширина 4,5 м). Робочі органи можуть бути підняті для міжрядкової обробки, що дозволяє проводити роботи навіть у більш пізні строки, ніж можуть конкурентні агрегати.

Фаворит

Пружини на кожен робочий орган і закриті якісні підшипники, розроблені для агротехніки, вдало відрізняють ротаційну борону в цьому ціновому сегменті і дозволяють конкурувати навіть з зарубіжною технікою.

Купуючи техніку АК «Фаворит», Ви інвестуєте у своє майбутнє!


Телефонуйте для отримання консультації
+38 (067) 520-44-48
0 800 30-44-55
27613, Україна, Кіровоградський р-н
с. Підгайці, вул. Польова, 1В