Компанія Nuseed: старанно працюємо над створенням продуктів для різних ґрунтово-кліматичних умов і цілей вирощування

8 октября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №57

Статьи Агротехнологии Компанія Nuseed: старанно працюємо над створенням продуктів для різних ґрунтово-кліматичних умов і цілей вирощування

Над цим працює більше 300 людей в одинадцяти країнах світу на базі двох новітніх інноваційних центрів і регіональних дослідних станцій. З моменту нашого заснування у 2006 році ми проводимо випробування приблизно у 30 країнах.

Nuseed – компанія нового типу, що має у своєму портфоліо унікальні гібриди олійного та кондитерського соняшника, а також зернове, силосне та силосно-зернове сорго.

Олійні гібриди представлені продуктами Камаро, Н4ЛМ406, Н4ЛМ408, Імпакт, Х4219, Талон.

Якщо потрібно бути готовим до аномальних кліматичних умов, то лідером у цій категорії неодмінно стане X4219. Гібрид з технологією Express Sun невибагливий, стійкий до вилягання і відмінно віддає вологу. Цей середньоранній соняшник готовий вистояти навіть надлишкові опади завдяки структурі рослини з нахиленим кошиком. Високий потенціал врожайності додає впевненості і робить Х4219 обов’язковим вибором весною 2021 року.

Якщо ж Ви готуєтеся до раннього збору врожаю або навпаки, занадто пізно сієте, ранній Талон буде незамінним у цій посівній. Що важливо, гібрид непогано почуває себе навіть на бідних ґрунтах. Талон має стійкість до популярних хвороб соняшника, а для контролю бур’янів можна використовувати гербіцид Express у нормі 50 г/га. Інтенсивність стартового росту і однорідність цвітіння додають Талону ще кілька високих балів, піднімаючи гібрид на п’єдестал незамінних гібридів у виборі фермера.

Зверніть увагу на Камаро 2 — олійний лінолевий середньостиглий за технологією Clearfield®; холодо- і посухостійкий, має високу натуру зерна і врожайність.

Це бестселер, що уже встиг заробити прекрасну репутацію в різних куточках України.

Вважається середньоолеїновим через відносно високий вміст олеїнової кислоти.

Новий гібрид у лінійці олеїнових – Н4ЛМ406, стресостійкий та невибагливий до умов вирощування гібрид. Характеризується високою холодо- та посухостійкістю і формує високу натуру зерна. У посіві стійкий до полягання та обсипання. Гібрид за технологією Clearfield®, однорідний та стабільний.

Ще один високоурожайний гібрид з середньою стиглістю — Н4ЛМ408.

Це потужний соняшник з високим вмістом олії. Виведений з покращеними показниками стійкості до хвороб і несправжньої борошнистої роси, формує міцну кореневу систему і стебло. Гібрид стресостійкий та пластичний.

Для боротьби з проблемою вовчка, зверніть увагу на Імпакт, стійкий до раси 7+.

Особливий у своєму класі гібрид соняшника, що вирішує одночасно комплекс проблем сучасного фермера. Він поєднує в собі високопродуктивність, скоростиглість, посухостійкість, генетичну стійкість до вовчка і несправжньої борошнистої роси.

Для отримання якісних та високих врожаїв, радимо ознайомитися з лінійкою гібридів олійного і кондитерського соняшника, а також зернового та силосного сорго селекції Nuseed на сайті. Для найкращого вибору проконсультуйтеся з торгівельними менеджерами Nuseed. Наша лінійка гібридів має фаворитів для кожного куточку України.


"nuseed"

+38 (050) 412-00-44
www.nuseed.com
info.ua@nuseed.com