Жниварка для збирання кукурудзи з подрібнювачем FLORA CORN

1 мая 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №64

СтатьиТехникаЖниварка для збирання кукурудзи з подрібнювачем FLORA CORN
кукурудзи

Кукурудзянi жниварки Flora Corn безвідмовно забезпечують процес збирання з мiнiмальними втратами, першокласно подрібнюють листостебельну масу та здійснюють рівномірну подачу качанів кукурудзи в похилу камеру вашого комбайну.

ПЕРЕВАГИ:

  • Повна гарантія 2 роки з виїздом фахівців.
  • Висока швидкість збирання — до 12 км/год.
  • Низькі втрати зерна (не більше ніж 0,2%).
  • Міцна легка рама жниварки (гарантія 7 років).
  • Полегшені металеві носки, які набагато міцніші пластикових

ОСОБЛИВOCTI:

На руслах жниварки розміщені механізми управління шириною каналів, що регулюють самі пластини каналів під різні розміри стебла кукурудзи прямо з кабіни комбайна.

Центральний привід жниварки розміщений у масляній ваннi, яка не потребує обслуговування. У ній також розташовані сопла для зниження надмірного тиску при роботі жниварки. За рахунок повної герметичності ванни, у привiдну частину не потрапляє бруд і рослинна маса.

На руслах жниварки встановлені вальці з п’ятьма ребрами високої якості, які забезпечують ефективне проминання і транспортування стебел. Проста конструкція вальців не потребує обслуговування і заточування лез, як на вальцях з ножами.

У приводі русел розміщені саморегульовані натягувачі зірочок та ланцюгів, які самоочищаються.

Швидкість обертання редуктора подрібнювача складає 2700 обертів на хвилину. Його розміщення в зоні видавлювання качанів дозволяє якісно подрібнювати все стебло пiд самий корінь і перетворювати його на мульчу, яка перегниває за одну зиму. Не потрібно додатково проходити дискатором, що значно зменшує витрати. Висока швидкість обертання валів виключае намотування листостебельноï маси.

Подаючий шнек якісно забезпечує безперервний потік рослинної маси в похилу камеру комбайну і повне завантаження зернозбиральних комбайнів.

БЕЗРЯДКОВА СОНЯШНИКОВА ЖНИВАРКА SUNFLORO SHAFT

ОСОБЛИВОСТІ ЖНИВАРКИ SUNFLORO SHAFT:

кукурудзи

Жниварка обладнана протягуючим валом, завдання якого дотягувати стебло соняшнику, тобто максимально наблизити корзинку соняшнику під зріз і скоротити кількість стебла, яка потрапляє в комбайн, тим самим зменшуючи засміченість готової продукції.

Наступне призначення валу — відкидання зайвої рослинної маси (бур’янів).

Лотки (ліфтери) жниварки збільшені в довжину з 1400 до 1820 мм, що дозволяє збирати високорослі сорти соняшнику з мiнiмальними втратами за рахунок виключення передчасного обсипання насіння з кошика на ґрунт, після нахилення стебла відвідним щитком. Ще лотки жниварки мають регулювання ширини каналу у діапазоні з 25 до 60 мм, що дозволяє збирати рослини з будь-якою товщиною стебла.

Через збільшення ширини ліфтера (на 70 мм) скоротились втрати за рахунок меншої кількості проміжків між лотками, куди зазвичай зсипається насіння соняшника.

СОЄВА ПРИСТАВКА ETTARO (FLEX), призначена для збирання соï та гороху, монтується на жниварку зернового комбайну

ПЕРЕВАГИ ПРИСТРОЮ ETTARO:

кукурудзи

Пристрій для збирання соï та гороху автоматично копіює рельєф у поперечному напрямку на заданій висоті зрізу завдяки плаваючому брусу і лапам, які встановлені на днищі корпусу.

Висота зрізу регулюється вiд 25 до 100 мм.

Приставка забезпечує якісне збирання врожаю з найменшими втратами та допомагає економити від 200 до 400 кг зернобобових на 1 га,  у порівнянні з зерновою жниваркою, яка має жорсткий брус.

Пристрій для збирання сої застосовується до жниварок імпортного та вітчизняного виробництва з шириною захвату від 6 до 11 м.

Вартість приставки менша вартості соєвих жниварок та не поступається продуктивністю, що дає можливість додатково економити гроші.

Монтаж соєвої приставки дуже простий і не вимагає розбирання різального апарату зернової жниварки, не потребує зрізання боковин жниварки.

На пристрої ETTARO використовується планетарний привід ножа Schumacher, який збільшує частоту і якість зрізу та зменшує вібрацію на відміну від приводу МКШ, який використовується на імпортних приставках.

РIПАКОВИЙ СТІЛ RAPE FIORE — ідеальне рішення для ефективного збирання ріпаку, яке дає можливість економити Ваші гроші та час

кукурудзи

Конструктивні особливості приставки дозволяють збирати рiпаковi культури всiх сортів з найменшими втратами. Завдяки унікальнiй конструкції рами виключається прогин столу. Використання рiпакового столу виробництва компанії SUNFLOROMASH дає можливість значно знизити втрати культури (до 30%) у порівнянні з традиційним збиранням за допомогою прямоточної жниварки комбайну, та ефективне за будь-яких погодних умов. Це досягається завдяки ряду конструкторських особливостей, які вигідно відрізняють наш пристрій RAPEFIORE вiд продукції інших вітчизняних та іноземних виробників.

ПЕРЕВАГИ РІПАКОВОГО СТОЛА RAPE FIORE:

Активні бокові розділювачі стола нахилені на 7 градусів вперед відносно комбайну. Це дозволяє виключити опір маси на жниварку і значно зменшити обсипання культури перед захватом равномірним розсіченням маси.

Використовується планетарний привід ножа Schumacher, який значно зменшує вагу виробу і збільшує частоту різання з 450 до 960 подвійних ходів ножа за хвилину.

Конструкція (рама) ріпакового стола марки RapeFiore стала більш жорсткою завдяки використанню гнутого профілю листового металу поперечних ребер жорсткості з високоміцної та полегшеної марки сталi.

Відсутність гідравліки і трансмісійної передачі полегшують обслуговування та знижують масу рiпакового стола.

Бічний дільник рапсового стола складається з двох активних ножів, а не з одного. Подвійний сегмент на бічному дільнику в парі з двома активними ножами забезпечує якісний зріз рослини за рахунок підвищеної частоти зрізу. Така конструкція дозволяє усунути розгойдування пристосування і зменшити вібрацію. Немає необхідності встановлювати на ріпаковий стіл електричного або гідравлічного дільника, оскільки швидкості зрізу бічних ножів вистачає з запасом, незалежно від стану рослини.

НАША ПЕРЕВАГА — ЦЕ ПОЄДНАННЯ ДОСВІДУ ТА ІННОВАЦІЙНОГО ПІДХОДУ ПРИ ВИГОТОВЛЕННI ПРОДУКЦІЇ


sunfloromash.com
sales@sunfloromash.com