Очима клієнтів

1 мая 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №64

СтатьиТехникаОчима клієнтів
борони

Розмова з Бабенко А.П., головним інженером ТОВ «Любимівка», с. Любимівка, Дніпропетровська обл.


Вітаємо Вас, Андрію Павловичу. Розкажіть, будь ласка про те, як виникла ідея придбання шлейфової борони і під які задачі вона купувалася?

Ідея виникла торік. І в лютому поточного року ми вирішили придбати агрегат шириною 15 метрів. Головна задача даної машини – це закриття вологи (як по зябі, так і по осінній культивації) з подальшим якісним вирівнюванням поля та розбиття комів по пахотній зябі.

Дуже цікаво аграріям, чому для виконання таких завдань вибрали саме шлейфову борону?

Раніше ми намагалися виконати цю роботу за допомогою пружинних або зубових борін. Проте, зі зменшенням кількості опадів та через вивітрювання ґрунту «вікно часу» для застосування таких агрегатів дуже звузилось, і, попрацювавши 2-3 дні, ми вертали ці машини назад, бо вони вже не справлялися. Таким чином, ми були вимушені шукати нові варіанти для вирішення цих завдань і після детальних досліджень зупинилися на шлейфовій бороні від АЯКС АГРО.

Бабенко Андрій Павлович,
Головний інженер ТОВ «Любимівка», с. Любимівка, Дніпропетровська обл.

Чому Ваш вибір зупинився саме на бороні АЯКС?

Головними параметрами була надійність рами та кількість шлейфів. У конкурентів були борони з 10-12 рядами шлейфів, а у АЯКС – 16.

Рама у цього виробника однозначно зроблена найнадійнішим чином. Я був на заводі у Дніпрі і спостерігав, як виробляються металоконструкції, відбувається посилення металевими сотами всередині. Навіть візуально вона потужніша від інших виробників. Про це каже й вага борони – наша 15-метрова важить майже 6 тонн. Взагалі, борона виглядає та працює, як якісний європейський агрегат.

Скажіть, які ви використовуєте трактори для агрегатування з боронами АЯКС, які витрати палива тощо?

Цієї весни ми вже опрацювали близько 800 гектарів за 5 днів. Трактори – 320-сильні, швидкість роботи в середньому 12 км/год. Витрати палива    – до 3,5 літрів на гектар. Таким чином, шлейфові борони по всіх параметрах – швидкості та якості обробки, економії – показують набагато кращий результат, ніж зубові так звані «зебри» або пружинні борони.

Загалом наші агрономи повністю задоволені високою якістю виконання поставлених завдань шлейфовою бороною АЯКС-15, а як інженер, я можу рекомендувати цей агрегат з технічної точки зору.

Які ще фактори, окрім якості продукції, бралися до уваги при виборі даної борони?

Окрім технічних характеристик важливу роль зіграло те, що це український агрегат, вироблений з європейським підходом до якості. Ми вже раніше купували продукцію АЯКС АГРО та завжди можемо розраховувати на якісне обслуговування техніки та виконання гарантійних зобов’язань.

борони

АЯКС АСОРТИМЕНТ

РОТАЦІЙНІ БОРОНИ

—  ширина захвату — 3, 4, 6, 9, 12, 18 метрів

—  підшипники SKF (Італія)

—  посилені стійки

— закриття вологи, руйнація кірки, видалення бур’янів, насичення азотом

КОТКИ-ПОДРІБНЮВАЧІ

—  ножі глибиною 100 мм зі сталі 65Г

—  маса 1900 кг

—  двохрядні поворотні підшипники — захист  від виламування

—  метизи М12, клас міцності 10,9


Керівник відділу продажу Олександр Заремба
(068) 555-16-85, (066) 119-77-77
agro.ayax@gmail.com
ayax-agro.com
Адреса виробництва: м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 22