«Зерносушарка повинна бути простою в експлуатації, надійною і супроводжуватися високоякісним сервісом!»

4 мая 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №52

СтатьиТехника«Зерносушарка повинна бути простою в експлуатації, надійною і супроводжуватися високоякісним сервісом!»
Зерносушарка

Упевнений керівник ТОВ «Норма» Ігор Немешкало, який придбав вже третю пару мобільних зерносушарок Mecmar, кожен раз підвищуючи сумарну продуктивність сушіння врожаю у господарстві.

ТОВ «Норма» обробляє кілька тисяч гектар землі у Водолазькому районі Харківської області. У структурі посівів господарства переважають кукурудза, соняшник, пшениця і ячмінь. Хоча Харківська область не відноситься до регіонів з великою кількістю опадів, проте, сушити кукурудзу треба. А якщо її збирають багато, то дуже треба. Років шість тому керівник ТОВ «Норма» Ігор Немешкало придбав дві мобільні сушарки виробництва італійської компанії Mecmar — FSN15 і SSI25. Після цього замінив їх двома більш потужними, і у підсумку узяв нову пару — мобільні зерносушарки Mecmar S45/370F на дизельному паливі.

– За одне завантаження у кожну сушилку входить до 45 тонн зерна. Ми сушимо в основному кукурудзу плюс іноді соняшник і гречку. У нас є власні потужності для зберігання врожаю — підлогові ангари, тому для нас важливо довести зерно до оптимального показника по вологості. В середньому доводиться знімати по 5 відсотків. Відразу скажу, що заявлена виробником витрата палива відповідає дійсності. У нас витрачається 1,1 л дизпалива на зняття 1 тонно/відсотка, — розповідає Ігор Володимирович.

За його словами, на вибір зерносушарок саме Mecmar вплинув цілий ряд факторів

– По-перше, успішний досвід використання зерносушарок цього виробника. У нас була сушарка іншого бренду. Вона занадто «ніжна» для того, щоб сушити кукурудзу. У той же час будь-яка несправність «влітала» у великі гроші. На відміну від цього обладнання Mecmar дуже надійне, просте в експлуатації і відмінно справляється з великими обсягами кукурудзи.

– По-друге, я особисто побував на заводі, де виробляється продукція Mecmar, і переконався, наскільки солідно там підходять до справи. Цікаво, що коли я сказав власнику компанії Джованні Марколонго, що сушив кукурудзу при мінус 19ºС, то він дуже здивувався. Адже на більшій частині території Євросоюзу таких температур просто не буває! Зараз, до речі, ми замовили сушарки за індивідуальним проектом, щоб можна було сушити зерно навіть при більш низьких температурах. Плюс тут збільшена камера згоряння. Крім того, зазначу якість сервісу Mecmar і їх підхід до клієнта.

Коли у нас з’явилися питання при введенні однієї з зерносушарок в експлуатацію, то Джованні Марколонго сам приїхав в Україну, до нас в господарство, та пояснив, що і як потрібно робити, — докладно розповідає Ігор Немешкало.

ЗерносушаркаІгор Володимирович величезною перевагою зерносушарок Mecmar вважає їх мобільність при збереженні великої продуктивності роботи.

– Ми їх не перевозимо особливо з місця на місце — прикотили, встановили і сушимо. Однак наскільки ж це більш зручний підхід у порівнянні зі стаціонарним варіантом! Не потрібно ніяких котлованів, фундаментів і, що найголовніше: не потрібно бігати і вибивати дозволи, оформляти технічну документацію, узгоджувати і займатися ще купою справ, які забирають час і нерви. Тому я тільки за мобільні сушарки — це набагато зручніше в плані установки і подальшої експлуатації у порівнянні зі стаціонарними, — вважає керівник ТОВ «Норма».

Відзначимо, що мобільні зерносушарки Mecmar S45/370F за умови зняття 5 відсотків вологості з кукурудзи здатні переробляти понад 550 тонн зерна на добу.

Тобто, у повній мірі задовольняти потреби господарства площею кілька тисяч гектар. Їх діаметр становить 3,85 м, а висота в робочому положенні — 10 м. В разі необхідності сушилку можна спокійно перемістити у будь-яке зручне для сушки зерна місце, використавши для транспортування трактор потужністю від 160 к.с.

Основні елементи мобільних зерносушарок Mecmar виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі, а також з оцинкованої сталі, чим, зокрема, і пояснюється їх надійність, яка вже стала легендарною. Разом з тим, це італійське обладнання повністю автоматизоване, що дозволяє, як свідчить досвід ТОВ «Норма», залучати тільки одного оператора для обслуговування всього комплексу, включаючи і очищення зерна. До речі, в самих сушарках інтегрована дуже ефективна система аспірації, яка дозволяє видаляти легкі домішки в зерні вже безпосередньо перед сушінням.

Не дивно, що керівник ТОВ «Норма» Ігор Немешкало говорить про зерносушарки Mecmar виключно у захоплених тонах. Його критерії вибору ідеальної зерносушарки будуть зрозумілі всім без винятку керівникам господарств.

– ЦЕ ПРОСТОТА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ, НАДІЙНІСТЬ У РОБОТІ І ПОСТІЙНА НАЯВНІСТЬ ДОСТУПНИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ, ЯКІ НЕ ПОТРІБНО ШУКАТИ ТИЖДЕНЬ ДЕСЬ ЗА КОРДОНОМ. ПЛЮС, ЗРОЗУМІЛО, ОПЕРАТИВНЕ І ЯКІСНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. МОБІЛЬНІ ЗЕРНОСУШАРКИ MECMAR ВІДПОВІДАЮТЬ ЦИМ ВИМОГАМ ПОВНОЮ МІРОЮ, – ВПЕВНЕНИЙ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ.


Via Copparo 29 - 37046 Minerbe VR - Italy
+38 098 746 81 37
sales_ua@mecmargroup.com
www.mecmargroup.com