ГЛІФОСАТ: ізопропіламінна сіль, 480 г/л

4 мая 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №52

Статьи Химия и жизнь ГЛІФОСАТ: ізопропіламінна сіль, 480 г/л
AgroBestChems

AgroBestChems: Філософія рентабельного рослинництва


Провідний український дистриб’ютор ЗЗР, насіння та добрив пропонує прямі поставки препаратів, виготовлених на території Євросоюзу та в Китаї, за демократичними цінами

З кожним роком вітчизняним аграріям стає дедалі складніше отримувати нормальну прибутковість при вирощуванні сільгоспкультур. Дефіцит вологи та інші негативні фактори накладаються на подорожчання засобів виробництва, зокрема, пестицидів. Вартість застосування «розкручених» препаратів відомих брендів дуже часто є настільки високою, що нівелює агрономічні результати їх внесення.

З огляду на це вітчизняна компанія AgroBestChems поставила за мету забезпечити українських фермерів доступними якісними препаратами, насінням та міндобривами, які за аналогічного агрономічного ефекту істотно знизять витратну складову у рослинництві. Це виготовлені на території Євросоюзу, а також на топових підприємствах Китаю ЗЗР з ідентичною формуляцією, однак без націнки за бренд.

Так, у цьому році AgroBestChems завозить до України велику партію такого затребуваного гербіциду як гліфосат, у формі ізопропіламінної солі 480 г/л. Цей препарат виготовлено у Чехії, тобто на території Євросоюзу. Гліфосат є незамінним у більшості агрогосподарств, оскільки дає змогу кардинально та швидко подолати проблему із забур’яненістю полів. Водночас контроль за якістю виробництва, який є неодмінною умовою AgroBestChems, гарантує високу ефективність препарату, відповідність його міжнародним стандартам та відсутність надмірної післядії.

В лінійці пропозицій AgroBestChems на сьогодні представлені сертифіковані засоби захисту рослин усіх категорій. Це гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники, десиканти, регулятори росту та ін. До їх складу входять ефективні діючі речовини, які широко використовуються у рослинництві: карбендазим, альфа-циперметрин, хлорпірифос, дикамба, трибенурон-метил та ін. Усі препарати під час виробництва та пакування проходять суворий кількаразовий контроль якості і можуть застосовуватися для вирішення усіх видів агрономічних завдань для захисту рослин.

Поряд з тим компанія AgroBestChems разом зі своєю продукцією пропонує кваліфіковані агрономічні рекомендації з метою підвищення ефективності її застосування. Агрономи компанії можуть порекомендувати оптимальні склади робочих сумішей, термінів застосування та надати інші рекомендації для внесення препаратів.

Клієнтоорієнтованість – ключовий принцип роботи команди AgroBestChems на ринку України. За нинішніх економічних реалій агровиробники змушені рахувати кожну копійку, розраховуючи технологію вирощування сільгоспкультур. Саме тому AgroBestChems формує пропозицію для кожного господарства, виходячи з індивідуальних показників: агрономічних умов, фінансових можливостей та планової рентабельності. Зокрема, це стосується мінерального живлення рослин.

Так, один з найцікавіших для аграріїв форматів роботи з AgroBestChems – це продаж добрив в Україні за формулою клієнта. Це означає, що фермер може самостійно вибирати співвідношення тих чи інших компонентів, позначити менеджеру завдання, після чого фахівці створять для нього індивідуальний склад. При цьому до лінійки пропозиції компанії входять як прості та комплексні гранульовані і рідкі добрива, так і мікродобрива.

Команда AgroBestChems переконана, що навіть за нинішніх складних кліматичних умов в Україні рослинництво може і повинно забезпечувати високу рентабельність виробництва. Зі свого боку компанія робить усе, аби довести це своїм клієнтам!


З питань дистрибуції, оптових та роздрібних закупівель
звертайтесь за номером (096) 963-43-55
або за електронною адресою sichuan.agrochems@gmail.com
Наша адреса: м. Одеса, Французький бульвар 22, корпус 3, офіс 1.
Наш веб-сайт: agrochems.com.ua
Можливість постачання гліфосату (ізопропіламінна сіль, 480 г/л) — 10 000 тонн на рік