ЗЕО «СОКОЛ» – високі стандарти транспортування, сушіння та зберігання зерна

4 апреля 2018 г. опубликовано в журнале: AgroONE №29

СтатьиАгротехнологииЗЕО «СОКОЛ» – високі стандарти транспортування, сушіння та зберігання зерна
ЗЕО «СОКОЛ»

Харківський завод елеваторного обладнання «Сокол» недарма є провідним українським виробником. Науково-технологічний потенціал, сучасні виробничі потужності, постійна робота над впровадженням кращих інноваційних рішень світового рівня та максимальним задоволенням запитів своїх клієнтів – такі очевидні складові успіху компанії. І широка гамма продукції під фірмовим брендом якості ЗЕО «Сокол» знаходить все більше визнання у українських сільгоспвиробників та агропереробників.


Все починається з думки про потреби та запити клієнта, з конструкторської ідеї, яка потім має якісно втілитись в металі. Однією з незаперечних переваг українського виробника елеваторного обладнання є сильні конструкторський та проектно-технологічний відділи, які, без перебільшення, сьогодні є «серцем» компанії. Саме тут народжуються і реалізовуються найскладніші проекти елеваторів та устаткування для них. Новітнє програмне забезпечення (можливість 3D-моделювання) дає змогу фахівцям компанії попередньо спроектувати новий або реконструювати старий елеватор із 100%-вою точністю, що дає змогу заощадити гроші замовника й підвищити якість кінцевого об’єкта.

Окремо треба згадати й про сучасний та потужний виробничий комплекс, який створювався під вирішення задач з виробництва саме елеваторного обладнання, і постійно «набирає обертів» та вдосконалюється. Для обробки листового металу компанія має повний комплекс відповідного обладнання від провідних європейських виробників: три лазери для різання, координатно-пробивні преси, листозгинальні верстати. Також є лінія порошкового фарбування й автоматичного зварювання складних елементів.

ЗЕО «СОКОЛ»

Окрім застосування нового сучасного обладнання для виробництва елеваторів та їхніх комплектуючих, високу якість кінцевої продукції також гарантує використання оцинкованого металу від провідних європейських виробників. Зокрема, вже понад десять років виробник елеваторів виготовляє свої силоси з оцинкованого металу виробництва компанії U.S. SteelKosice (Словаччина), цинкове покриття якого становить 275 г/м2.

Щороку завод компанії постачає на ринок нову продукцію. Змін та оновлень зазнали зерносушарки серії ЗШ. Нагадаємо, що компанія освоїла виробництво широкої лінійки цього спеціалізованого обладнання. Сьогодні вона пропонує зерносушарки з продуктивністю сушіння пшениці від 5 до 200 т/год (за зняття 6% вологи в режимі сушіння з охолодженням без теплообмінника, з прямим нагрівом агента сушіння). Торік відбувся запуск у серійне виробництво зерносушарок із декількома зонами нагрівання. Також слід зауважити, що зерносушарки компанії можна оснащувати різноманітними типами теплогенераторів, що дає змогу працювати практично на всіх видах палива, зокрема й на альтернативних.

Теплогенератори є ще однією визначальною рисою продукції цього виробника. Два роки тому ЗЕО «Сокол» завершив випробування теплогенератора потужністю до 3 мВт, що працює на тюкованій соломі. Його розробкою завод займався спільно з компанією TEFF, що є гарантією високої якості, надійності й технологічності обладнання.

Також компанія спеціалізується на випуску зерноочисного обладнання та унікальних сит (решіт Фадєєва), що дає змогу в рази збільшити ефективність очищення зерна. Ці унікальні сита за бажанням замовника також ставлять на всі існуючі сепаратори, в тому числі й на машини таких компаній, як Buhler, Petkus, Cimbria.

Усі ці інноваційні технічні рішення дають змогу компанії щороку нарощувати обсяги виробництва та підвищувати якість готової продукції зокрема та технології зберігання зерна в цілому. За останній рік обсяги виробництва «Сокола» зросли на 45% порівняно з попереднім роком.

У планах заводу – освоєння виробництва стрічкових, ланцюгових конвеєрів та стрічкових норій продуктивністю до 400 т/год, запуск серійного виробництва силосів на пласкому днищі ємністю до 5000 т. І, звісно, постійне вдосконалення та підвищення якості і надійності вже наявного обладнання.

Виробник має низку спеціалізованого обладнання та сучасних рішень для зберігання зерна.

Пропозиції цього виробника варті уваги аграріїв. Вибір – за Вами!

ЗЕО «СОКОЛ»


ЗЕО «СОКОЛ»:
+38-050-435-87-37
+38-067-570-98-65
sale@zeosokol.com
www.zeosokol.com