Сіємо краще! Система контролю «RECORD» (частина третя)

31 июля 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №31

Статьи Агротехнологии Сіємо краще! Система контролю «RECORD» (частина третя)
«RECORD»

СКВ «RECORD» розроблена в Україні херсонським підприємством ТОВ «Трак». Компанія пропонує системи контролю висіву для просапних і для зернових сівалок вітчизняних та імпортних виробників. Перед початком осінньої посівної хотілося б поділитися досягненнями у роботі з системою контролю висіву «RECORD».


Публікуємо деякі відгуки користувачів СКВ «RECORD»:

— Коли стара система контролю висіву вийшла з ладу, стало питання встановлення іншої більш прогресивної. Під час роботи з попередньою системою виникали питання по роботі датчиків в умовах вологості, а саме після роси система не працювала — пояснює Руслан Миколайович Шутов голова СФГ «Добробут» (Запорізька обл.).

«RECORD»Тому прийняли рішення встановити на сівалку «Partner» нову систему контролю висіву «RECORD». Під час посівної було відмічено: по-перше — датчики працюють в умовах вологості стабільно, по-друге у системи вдвічі більше можливостей у порівнянні зі старою, тому посіяти вдалося краще і швидше

— Раніше доводилося зупинятися і перевіряти роботу сівалки в кінці поля шляхом просипання зерна через сошники. Це забирає час, сили, а головне — не виявляє часткового забивання насіннєпроводів і зменшення норми висіву, — розповідає Андрій Ярославович Великий, керуючий ТОВ «Вам Агро» (Львівська обл.).

— Скажімо так, іноземні системи подібного типу, що присутні на ринку, коштують приблизно у 3-4 рази дорожче. До того ж, вони не забезпечують достатню якість контролю висіву і функціонал, доступний в СКВ «RECORD». Ми часто висіваємо сівалкою GASPARDO CORONA досить велику норму насіння зернових (до 340 кг/га), що призводить до забивання насіннєпроводів, і «RECORD» справляється на відмінно, — стверджує Андрій Ярославович з ТОВ «Вам Агро».

За словами керівника ФГ «Деметра К» Юрія Миколайовича Крохмаля (Миколаївська обл.), засмічення сошників при сівбі і зернових, і просапних культур є серйозною проблемою, про наслідки якої дізнаєшся вже після отримання сходів.

— Хорошим рішенням стало обладнання наших сівалок (просапної SPM-8 і зернової SZM NIKA-4М) сучасними вітчизняними системами контролю висіву СКВ «RECORD». Під час роботи, отримуючи інформацію про поточний стан висіву, швидко виявляємо проблему і усуваємо її, — пояснює Юрій Миколайович.

Керівник ФГ «Тєтєрєв» (Запорізька обл.) Віктор Віталійович Тєтєрєв вже більше 10 років використовував різні системи контролю висіву. Однак, серед них він у кращу сторону виділяє розробку ТОВ «Трак» — СКВ «RECORD».

«RECORD»— Тут все продумано і доступно для механізатора. Великий екран, на якому видно, як сіє сівалка — система контролю відразу ж вказує на відхилення від встановлених параметрів висіву. Мені не потрібно перебувати поруч і контролювати роботу механізатора. Як керівник, я повністю спокійний і в будь-який момент можу перевірити показники якості посіву, збережені в пам’яті системи (10 полів до 500 га кожне). Тому системами «RECORD» я самостійно обладнав сівалки: GASPARDO SP 8, SZM NIKA-4М і VEGA-8. Точність і якість роботи системи контролю висіву знаходиться на найвищому рівні, — вважає Віктор Віталійович.

Таким чином, використання СКВ «RECORD» є гарним рішенням для виконання якісного посіву різних культур і одним із чинників отримання високих врожаїв!

Гарантія на СКВ «RECORD» 18 місяців. Проводиться післягарантійне обслуговування. Можливий виїзд в господарство сервісних фахівців для монтажу, налаштування та навчання персоналу.