Галещина Машзавод ТМ «Акро-Украина»: вдосконалюємо вже розроблену техніку

31 июля 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №31

Статьи Техника Галещина Машзавод ТМ «Акро-Украина»: вдосконалюємо вже розроблену техніку
Галещина Машзавод ТМ «Акро-Украина»

З кожним роком виникає все більше вимог щодо нових технологій в обробці ґрунту. Тому наше підприємство постійно вдосконалює старі екземпляри техніки та випускає нові. Однією з новинок є шлейфові зубові борони різної ширини захвату під трактори різної потужності.


Шлейфова зубова борона – це проста у використанні універсальна борона. Її використовують навесні для закриття вологи, влітку для провокування бур’янів, в осінній період після дискування чи оранки, для розбиття грудок та вирівнювання поля під посів інших культур. Основним робочим органом цієї борони є ромбічний зуб, який виготовляється за власною технологією.

Зуб має неоднорідний хімічний склад, хвостовик складається зі сталі 35, середньої за твердістю і досить пластичної, щоб витримувати великі навантаження і удари. Саме ніж виготовлено із спеціальної низьколегованої сталі із вмістом марганцю, кремнію і хрому, яка після термообробки має добрі показники по твердості, зносостійкості при абразивному зношенні, а саме такий тип навантаження присутній при роботі робочих органів ґрунтообробних машин в полі. А також дана сталь добре витримує уже згадані ударні навантаження. Наші конкуренти декларують, що вони використовують сталь із підвищеним вмістом вуглецю, наприклад 60 С2, але це пружинна сталь, яка при неправильній термообробці стане надто крихкою. Як ви розумієте «кришталевих» лопат не буває, навіть якщо вони гарні та дорогі, користуватись ними за призначенням ви не зможете. Так і тут – зуб, який не витримує ударних навантажень – обов´язково зламається.

Ми постійно вдосконалюємо вже розроблену техніку, як от культиватори для суцільного обробітку, які відомі під комерційною назвою «ВАКУЛА».

Зараз змінено конструкцію прикочуючого котка, самі робочі органи – лапи і стійки культиватора – також змінилися і проходять випробування.

Все це робиться, щоб машина відповідала по якості обробки ґрунту сучасним вимогам. А вони дуже швидко змінюються – для Вас не секрет, що відбувається глобальна зміна клімату. Так само глобально вона примушує змінювати технологію вирощування культур і як її окремий елемент – технологію обробки ґрунту.

Вже не можна як раніше бездумно, по кілька разів, культивувати і перемішувати верхній шар ґрунту. Бо таким чином Ви його пересушите і просто не отримаєте сходів, бо втратите вологу, а, значить, не буде нічого – ні урожаю, ні прибутку.

От із такими глобальними викликами ми і намагаємось зараз боротись, у тому числі і новою лапою культиватора, яка зберігає вологу, і, до речі, зубові борони якнайкраще із цим справляються. Через що і користуються популярністю.

Все це і навіть більше постараємось показати на виставці у м. Кропивницькому 26-29 вересня.

Також наше підприємство постійно приймає участь у державних програмах. I у цьому році вся наша техніка є у переліку, що підлягає під компенсацію, а саме повернення 25 та 15% за придбаний товар.

Більш детально про це і також іншу інформацію Ви можете прочитати на нашому сайті: galmash.com.uа

Подивитися роботу нашої техніки можна на каналі на YouTube: Галещина Машзавод ТМ «Акро-Украина».