Потрібен фосфор та калій – застосовуй «Антистрес»

1 июня 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №29

СтатьиАгротехнологииПотрібен фосфор та калій – застосовуй «Антистрес»
«Антистрес»

Для України стабільне підвищення виробництва продукції сільського господарства та зниження залежності урожайності від несприятливих кліматичних умов, особливо в регіонах ризикового землеробства, є досить актуальним питанням.

Для вирішення проблеми продуктивності та стійкості рослин до несприятливих умов навколишнього середовища було створено препарат «Антистрес», який, крім адаптогенних властивостей, виконує і функцію добрив для підживлення вегетуючих рослин.


Позакореневе підживлення препаратом «Антистрес» є ефективним доповненням до основного внесення добрив у ґрунт, а також дозволяє скорегувати розвиток культури у критичні періоди вегетації. Ступінь і швидкість поглинання елементів живлення з добрив листям і стеблами рослин значно вища, ніж кореневою системою з ґрунту.

Комплексний плівкоутворюючий регулятор росту рослин «Антистрес» містить фосфор в доступній формі (P2O5 не менше 31,76%), калій (К2О не менше 20%), природний біостимулятор (ауксини, гібереліни та цитокініни) та інші важливі для рослин елементи на полімерній основі, яка є гарним прилипачем, провідником, кріопротектором та адаптогеном.

Фосфор входить до складу рослинних білків, нуклеїнових кислот (РНК + ДНК) і носіїв енергії АТФ, грає велику роль в регулюванні водного режиму рослинних клітин, прискорює розвиток рослин та покращує якість продукції.

Найбільша ефективність фосфатів, у порівнянні з іншими елементами живлення, відзначається в степовій зоні в посушливий період. При позакореневому підживленні РРР «Антистрес» помітно прискорюється пересування фосфору в кореневу систему, що стимулює її розвиток: вона сильніше розгалужується і глибше проникає в ґрунт. А це, в свою чергу, сприяє забезпеченню  рослин поживними елементами і вологою, що особливо важливо в посушливі періоди. Фосфор найбільш інтенсивно використовується рослинами в перші 35 днів їх вегетації. Значна частина фосфору засвоюється вже в період проростання насіння.

Калій — основний складовий елемент живлення, що підвищує врожайність. Він позитивно впливає на стійкість рослин до посухи і грибкових захворювань, дозволяє рослинам більш економно і продуктивно використовувати воду, бере участь у вуглеводному і білковому обмінах та в діяльності ферментів. Достатнє калійне живлення покращує якість продукції (збільшує вміст вуглеводів — цукру, крохмалю, жиру).

«Антистрес» використовується на зернових, олійних, бобових, овочевих культурах та цукрових буряках для інкрустації насіння та позакореневих підживлень протягом вегетації.

Потрапивши в клітину, препарат швидко включається у фізіологічні процеси, синтез білків і вуглеводів, активує процеси формування площі листового апарату, збільшуючи продуктивність фотосинтезу, тим самим підвищує врожайність та стійкість рослин до кліматичних умов.

Препарат зберігає пролонговану дію на весь період вегетації, підвищує імунітет і стійкість до захворювань, не потребує додаткових витрат на обробку, бо використовується в бакових сумішах. «Антистрес» підвищує продуктивність рослин, а приріст врожаю становить 2,5-4 ц/га.

Якщо Ви зацікавлені у використанні нашого препарату, будемо раді взаємовигідній співпраці. Більш докладно про препарат можна прочитати на сайті: www.imptorgservis.uaprоm.net

Ми продовжуємо активно проводити роботу по розширенню партнерської мережі.


ПП «ВКФ «Імпторгсервіс»
(067) 633-97-87, (067) 633-62-88
imptorgservis@ukr.net