АЯКС-Агро: Вбережи свою землю від хімії!

5 июня 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №29

Статьи Агротехнологии АЯКС-Агро: Вбережи свою землю від хімії!
АЯКС-Агро

АЯКС-Агро: борона-мотига ротаційна на базі Австрійсьскої технологіїї від Українського виробника «АЯКС-Агро» (кол. «СОПТАЙМ»).


Головною особливістю борони АЯКС-АГРО є особлива адаптивна конструкція зубів. Вона дозволяє утворювати мікровибух при виході з грунту, завдяки чому борона ефективно розпушує його і одночасно видаляє бур’яни на стадії ниткового коріння. Дані функції перетворюють її на незамінний агрегат для досходового і післясходового боронування посівів будь-яких типів польових культур (зернових, просапних, технічних).

Застосування ротаційної борони-мотиги корисно при вирощуванні всіх просапних культур, а навесні — для озимого поля.

Модель розроблена командою австрійських інженерів та модернізована українськими агрономами для ефективної роботи на нашому ґрунті.

1 прохід ротаційної борони-мотиги АЯКС приносить з повітря 100 кг азоту на 1 га ріллі.

Борона АЯКС-АГРО дозволяє працювати в будь-якій фазі розвитку рослини:
до 35 см і навіть для рослин вищих за 35 см. Борона робить обробку грунту по міжряддю! Пошкодження рослин при проході нашої борони не перевищує 1%, що у 10 разів менше, ніж від інших знарядь такого типу.

Борона-мотига АЯКС — це ефективний і незамінний помічник у вашому господарстві!

Відгук про роботу АЯКС-6

АЯКС-Агро
Куліш Анатолій Савович. ДНІПРОВСЬКА ОБЛАСТЬ. С. СОФІЇВКА.
Фермерське господарство «Добробут» 1998 рік заснування.

Анатолій Савович працює у сільському господарстві близько 60 років. Свій досвід він використовує для вирощування великих врожаїв та підтримки вітчизняного виробництва. Працює з АЯКС-6 протягом року.

«На нашій землі відсутня весна: є зима, а за нею літо. У тому році дощу не було 65 днів, випадало по 1,5-2 мм, на полях зберіглася тільки зимня волога і добрий врожай отримали лише володарі господарств, що менше «колотили» землю. Так, ми вирішили придбати АЯКС-6. Сьогодні ж ми впевнені, що ця борона обов’язково має бути у господарстві! АЯКС-6 незамінний для збереження вологи для всіх просапних і зернових культур. Рано весною, коли вже можна зайти на поле цим агрегатом, на будь-якій фазі росту (до 35 см) суцільна обробка, а для рослин вище ми робимо до 5 см розпушування, розбиваємо кірку, робимо мульчирующий шар і зберігаємо вологу. У цьому році лише завдяки цій машині ми зробили 600 гектар озимої і цей врожай набагато відрізняється від тих посівів, де не убрана кірка.

Наступний етап – просапні культури. Поля у 80 гектар на швидкості 15 км зробили за 2 дні. Ми рихлимо ґрунт і таким чином знищуються бур’яни, які проросли на фазі «ниточки», це означає, що цій культурі буде потрібно менше гербіцидів. Цей агрегат рекомендую обов’язково придбати для зони з ризикованим землеробством, там де мало опадів. Завдяки цій бороні ми врятували врожай!».

АЯКС — це робота в полі майже без добрив!


Директор Кравченко Олексій Вікторович
(096) 806-31-30, (066) 119-77-77
kravchenko1212@gmail.com
borona-motyga.com