Кукурудза + X + Ваш сусід = 1,2 мільйону Вашого прибутку

2 декабря 2017 г. опубликовано в газете: Агро1 №23

Статьи Техника Кукурудза + X + Ваш сусід = 1,2 мільйону Вашого прибутку
Кукурудза

Це рівняння — не з математики, а приклад з реального життя. Впевнені, що у Вас виникло запитання: ЩО стоїть за невідомою X і до чого тут Ваш СУСІД?

Відповідь нам дасть розрахунок на куркуляторі:

Восени минулого року ціна сушіння кукурудзи доходила до 100 грн. за т/%. Беремо власну зерносушарку та сушимо не тільки своє зерно, а й просушуємо, наприклад, 2000 тонн кукурудзи сусідів (що не так вже й багато). При знятті вологи 6% на тонну, можна заробити по 600 грн. на 1 тонні, — а в сумі: до 1,2 млн. заробітку! Тобто, вартість Вашої зерносушарки, практично, оплатить Ваш сусід!

Отже, ключове значення у наведеному вище рівнянні має: X = ВЛАСНА зерносушарка.

І це знову не теорія, а практика: щороку багато фермерів купують зерносушарку, потім нарощують на ній модулі, щоб збільшувати продуктивність і сушити ще й сусідам. Особливо така практика розвинена в Сумській, Полтавській та Дніпропетровській областях.

Куркулятор – особливий,  суто український калькулятор, який замінює емоції та надію на «авось» і завдяки якому господарі розраховують реальні прибутки та стають заможними «куркулями» в самому кращому значенні цього слова.

Тому вже наступне запитання: ЯКУ саме зерносушарку собі обрати. Вона повинна бути і якісною, і економною, і здатною «рости» разом з об’ємами Вашого урожаю та урожаю Ваших сусідів.

Кукурудза
Сушарка буде Ваша, а заплатить за неї сусід (причому – з великим задоволенням!)

Зерносушарки СЗМ:

  • Працюють не тільки на газі, а також на ДТ, пічному піролізному паливі, дровах, зерновідходах і т. д., і економія у порівнянні з газом доходить до 4-кратної!
  • Висока пожежна безпека: вогонь горить всередині теплогенератора і вже з нього у сушарку подається нагріте повітря БЕЗ іскор та частинок полум’я.
  • Ще один плюс саме такої конструкції СЗМ — можливість безпроблемного переходу з газу на рідке або альтернативне пальне. В інших сушарках, де пальне (газ) горить саме всередині — це велика проблема.
  • Комплектуються теплогенераторами власного виробництва під всі види рідкого та твердого палива.
  • Легке збільшення продуктивності сушарки. Зерносушарки є модульного типу, продуктивністю 6–50 т/годину. Можна придбати СЗМ‑6, потім купити додатковий модуль, змонтувати і вийде СЗМ‑10 і т. д.
  • Максимальна добова продуктивність: сушарки потокового типу, що дозволяє сушити потоком.
  • Рівномірність сушіння завдяки тому, що при переході з модуля у модуль зерно проходить через інвертор, який перемішує і перенаправляє потоки зерна.
  • Не травмують зерно завдяки тому, що верхній і нижній транспортери — скребкові (моделі інших виробників, на жаль, мають шнекові транспортери).
  • Процес сушіння зерна безперервний завдяки наявності зони охолодження. На відміну від конкурентів, немає потреби встановлювати додаткові охолоджувачі, норії.
  • Конструкція СЗМ дозволяє сушити зерно БЕЗ попереднього очищення, що дозволяє закласти на зберігання не тільки товарне зерно, а й зернові відходи, які можна реалізувати пізніше, коли ціна буде більш вигідною.

Факт: зерносушарка СЗМ є однією з найкращих пропозицій, бо має європейську якість і українську ціну!


Купуйте СЗМ безпосередньо у виробника:
«Завод агропромислових технологій»
Керівник: Андрєєв Андрій Олександрович
Харківська обл., сел. Слобожанське,
тел.: (050) 305-05-98, (067) 828-02-80, (057) 731-51-35
Averedan@gmail.com
www.zavagrotech.com.ua