Господарі Кіровоградщини рекомендують

28 октября 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №34

СтатьиАгротехнологииГосподарі Кіровоградщини рекомендують
Кіровоградщини

Останні роки в Україні сформувалась тенденція холодної, іноді з приморозками, й дощової весни та надспекотного літа, що ставить під сумнів можливість отримання високих врожаїв від більшості сільськогосподарських культур, зокрема кукурудзи. 
Відтак, постає доречне питання: а чи існують гібриди кукурудзи, які, витримавши всі погодні аномалії весни та літа, давали б високий врожай, та ще й були у приємному ціновому діапазоні?


Відповідь є – холодо- та посухостійкі гібриди кукурудзи компанії «Селекта», які не тільки витримують погодні негаразди, забезпечуючи господарям високі врожаї, а й мають таку привабливу ціну, завдяки якій аграрій будь-якого рівня достатку може дозволити собі якісний посівний матеріал кукурудзи.

 

Власним досвідом вирощування гібридів кукурудзи компанії «Селекта» діляться господарі Кіровоградщини.

Титар Віктор Васильович, ФГ «Авангард-Т» (Кіровоградська обл., Онуфріївський р-н)

Фермерське господарство «Авангард-Т» було створено в лютому 2012 року і займається вирощуванням таких культур як пшениця, соняшник, соя та кукурудза.

КіровоградщиниНа сьогоднішній день в обробітку нашого господарства знаходиться близько 700 гектар землі, третю частину яких займає кукурудза. Якщо говорити про технологію вирощування кукурудзи, якої дотримується наше господарство, то це сівба в оптимальні строки, кращі попередники, внесення суперфосфату та фосфору й азоту під посів весною, ну і, звичайно, якісне насіння – все це у сукупності дає можливість отримати високий врожай.

З доробком компанії «Селекта» знайо­мий не перший рік. Так, минулого року сіяв гібрид кукурудзи Полтава, а цього року, окрім Полтави, обрав Кредо та Легенду. При цьому, з 255 га всіх посівів кукурудзи 150 га займають саме гібриди «Селекти».

Вибір гібридів кукурудзи вищевказаної компанії не є випадковим, оскільки рентабельність діяльності мого господарства залежить від вірно обраного постачальника насіння, від якого залежить і високий врожай і гарна вологовіддача. А зважаючи на абсолютну пристосованість гібридів кукурудзи «Селекти» до сучасних погодних умов – весняних холодів, посушливого літа та нестачі вологи, обрання вказаних гібридів стає очевидним.

Характеризуючи цьогорічну лінійку гібридів «Селекти», можу сказати, що мені найбільше сподобалися гібриди кукурудзи Кредо (ФАО 260) та Легенда (ФАО 290).

Гібрид Кредо вирізняється швидким стартовим ростом, холодостійкістю та гарною вологовіддачею, а гібрид Легенда вразив мене великими качанами, що вказує на високий потенціал врожайності. Ці два гібрида з нової торгової марки Selekta Seeds безперечно варті уваги та їх особисто раджу всім господарям Кіровоградщини.

Не залишу поза увагою й гібрид Полтава, оскільки він стабільно з року в рік забезпечує отримання гарних врожаїв, невибагливий до умов вирощування, витримує і холоди, і нестачу вологи, і спеку.

Ще хочу зауважити, що фірма «Селекта» поєднала у собі не тільки високу якість насіння, а й розумну цінову політику, яка дає змогу купувати насіннєвий матеріал та мати високі прибутки. Гібриди кукурудзи ТОВ НВКФ «Селекта» — це ідеальне поєднання ціни та якості.

ФОП Ковальський Станіслав Миколайович (Кіровоградська обл., Компаніївський р-н)

КіровоградщиниВ сільському господарстві я працюю, починаючи з двохтисячних років, вирощую соняшник та кукурудзу за традиційною технологію. На сьогоднішній день в обробітку у мене знаходиться близько 300 га землі і третю частину цих земель відведено під кукурудзу.

З селекцією ТОВ НВКФ «Селекта» я познайомився завдяки розміщеному ними минулого року полігону поблизу села Компаніївка, де серед усього різноманіття гібридів мною було обрано гібрид кукурудзи Полтава (ФАО 270). Вказаним гібридом кукурудзи залишився дуже задоволеним, оскільки він вирізняється великим качаном, що вказує на високу урожайність, та гарним зеленим стеблом, що свідчить про стійкість до посухи та відсутність будь-яких хвороб, зокрема, сажки.

З огляду на власний досвід, раджу іншим товаровиробникам продукцію компанії «Селекта», яка не тільки забезпечує нас, товаровиробників, якісним насінням, а ще й є доступною по ціновій політиці, що дає змогу в порівнянні з дорогими гібридами кукурудзи іноземної селекції, спрямувати кошти на добрива та гербіциди й отримати гарний врожай.

Для будь-яких запитань звертайтесь за телефоном (050) 361-66-65 або звертайтесь за офіційною відповіддю на E-mail: info@selekta.com.ua