Господарі Кіровоградщини рекомендують Селекта

11 апреля 2017 г. опубликовано в газете: Агро1 №13

Статьи Интервью Господарі Кіровоградщини рекомендують Селекта

Багато аграріїв стверджують, що гібриди кукурудзи іноземної селекції потребують особливих умов вирощування, додаючи, що з гібридами зарубіжної селекції «рік на рік не приходиться», тим більше в останні, вкрай посушливі роки, тоді як гібриди кукурудзи української селекції краще витримують сучасну українську спеку та за врожайністю не поступаються імпорту. Зважаючи на той факт, що запорукою доброго врожаю є якісний і правильно підібраний посівний матеріал, виникає доречне питання: насіння якої компанії гарантуватиме високі врожаї та чи зможе український фермер придбати посівний матеріал за розумною ціною? Оптимальним рішенням у такій ситуації є вибір гібридів кукурудзи компанії «Селекта», чиї гібриди кукурудзи дійсно витримують аномальну українську посуху та ціна яких повністю задовольняє українських аграріїв. Своїм позитивним досвідом вирощування гібридів кукурудзи компанії «Селекта» діляться господарі Кіровоградщини.

Косенко Станіслав Леонідович, Фермерське господарство «Землероб»

Фермерське господарство «Землероб» було створено у 1994 році та спеціалізується на вирощуванні зернових культур – соняшнику, озимих пшениці та ячменю, сої та кукурудзи. В обробітку господарства на сьогоднішній день знаходиться близько 2000 га землі, з яких 25% посівів займає «цариця полів» – кукурудза. Зважаючи на той факт, що чверть загальної площі посівів займає кукурудза, її актуальність для нашого господарства є значною, а, відтак, і вибір насіннєвого матеріалу є справою серйозною, оскільки правильний вибір якісного насіння забезпечить отримання високих врожаїв. За досить тривалий час існування нашого господарства дове- лось спробувати гібриди кукурудзи різних насіннєвих компаній аби обрати ті, що абсолютно підходять для нашого господарства. Сучасні погодні умови не особливо сприятливі для умов сільського господарства, відтак від гібридів кукурудзи іноземної селекції довелось відмовитись, оскільки вони вимагають особливих умов вирощування, у той час як українська селекція пропонує гібриди кукурудзи, здатні витримати сучасні погодні умови – як холод, так і спеку. За порадою Зайцева Руслана (прим. Регіональний представник ТОВ НВКФ «Селекта» у Кіровоградській області) у 2015 році я познайомився з гібридами кукурудзи української фірми «Селекта» — МЕЛ 272 МВ, Лювена, Полтава й ТАР 349 МВ, які взяв, так би мовити, «на пробу», по 10 га кожного. Серед наведених гібридів кукурудзи мною було беззаперечно обрано гібрид кукурудзи Полтава, який вже 2016 року займав 150 га земель ФГ «Землероб» та площу якого я планую збільшити наступного року до 300 га. Вказаний гібрид сподобався високою врожайністю, жаростійкістю, посухостійкістю та холодостійкістю. Так, на рівні минулого року, врожайність Полтави становила 76 ц/га, у той час як гібриди кукурудзи інших вітчизняних фірм давали врожай на рівні 45 ц/га. Хотілось також звернути увагу на суперстійкість означеного гібрида до вилягання, що проявилось за буревію позаминулої осені, коли його сила відкидала дахи ферм на два кілометри й гібриди кукурудзи інших фірм вітчизняної селекції полягли, у той час як гібрид Полтава, що вже був сухим, залишився стояти на полі. Таким чином, у мене не виникало жодних проблем зі збиранням гібриду кукурудзи Полтава. Підсумовуючи сказане, хотілось би сказати, що досягнення фірми «Селекта», безперечно, варті уваги, і я раджу іншим товаровиробникам продукцію вказаної фірми. До того ж, хочу зауважити, що гібриди кукурудзи означеної фірми вдало поєднали високу якість сучасного посівного матеріалу та розумну цінову політику, яка проводиться компанією, що у кінцевому результаті забезпечує ФГ «Землероб» високими прибутками.

Середа Олег Анатолійович, С(Ф)Г «Середа»

Селянське (фермерське) господарство «Середа» було створено мною у 2002 році, відтак загальний стаж ведення сільського господарства сягає вже 14 років. Основним напрямком діяльності мого господарства є рослинництво (кукурудза, соняшник, пшениця, ячмінь). При цьому, обробляючи на сьогоднішній день до 300 га землі, близько 50% всіх земель відводжу на вирощу- вання саме кукурудзи. Високі врожаї «цариці полів»  залежать від багатьох факторів — сприятливих погодних умов, своєчасного обробітку, підживлення, і, беззаперечно, від якісного насіннєвого матеріалу. До вибору якісного посівного матеріалу я підходжу відповідально, оскільки якісне насіння сьогодення забезпечує як високі врожаї, так і високі прибутки майбутнього. З продукцією фірми «Селекта» моє господарство знайоме вже не перший рік. Так, відшукавши інформацію про вказану фірму та її гібриди кукурудзи в мережі Інтернет, почав плідно співпрацювати з вказаною компанією. За час співпраці з ТОВ НВКФ «Селекта» спро- бував чи не всю лінійку, що пропонувалась до продажу, й у 2016 році зупинився на гібриді Лювена, який сподобався високою врожайністю та гарною вологовіддачею. Оскільки на сьогоднішній день у мене немає сушарні, гарна вологовіддача у поєднанні з високим врожаєм гарантують моєму господарству хороші прибутки. До того ж, хочу зауважити (і це не тільки моя думка, а й думка інших товаровиробників): гібриди кукурудзи фірми «Селекта» не тільки знаходяться на рівні з гібридами кукурудзи імпортної селекції, а й в більшості випадків значно кращі за останні. Фірма «Селекта» поєднала у собі не тільки високу якість насіння, яке в умовах сучасної аномальної української посухи повністю забезпечує моєму господарству отримання гарних врожаїв, а й розумну цінову політику, яка дає змогу купувати насіннєвий матеріал та мати високі прибутки.


Гібриди кукурудзи ТОВ НВКФ «Селекта» — це ідеальне поєднання ціни та якості.

 


ТОВ НВКФ «Селекта»
Тел.: (050) 450-62-50, (096) 18-08-786
www.selekta.com.ua