Фреза для корчування Seppi Multiforst

3 апреля 2017 г. опубликовано в газете: Агро1 №15

Статьи Техника Фреза для корчування Seppi Multiforst

На даний час в Україні, абсолютно у всіх регіонах, існує величезна кількість занедбаних садів, що вже десятиріччями не обробляються і, звичайно, вже не плодоносять. На паперах – це високорентабельні землі, а по факту – лише збитки. Що робити? Звичайно корчувати! А як? А ось це вже запитання. Зазвичай це робиться наступним чином.
Бульдозер, екскаватор, безмежна кількість робочої сили, бензопили і трактори. Та невеличке «море» дизельного палива. У підсумку – 5-10 га на місяць (в найкращому випадку), ями до поясу та гора пнів та коренів, які ще треба якось утилізувати. Із плюсів — дрова на опалення і на цьому плюси закінчилися. Який же вихід? Фреза для корчування Seppi Multiforst!

Лісова фреза-корчувач Seppi Multiforst, або лісовий універсальний мульчер, здатна повністю розкорчувати до 2 га саду за 1 робочу зміну. А робить фреза наступним чином:

Перший прохід – повалення та подрібнення дерев 25-30 см в діаметрі над поверхнею грунту. При цьому трактор рухається реверсом.

Другий прохід – заглиблення на 25 см і більше (залежить від типу грунту), подрібнення пнів, коріння та каміння. Після цих двох операцій – вже можливо запускати в роботу плуг, борону і навіть сівалку. Тобто, маючи 1 трактор (від 200 к.с.), 1 лісову фрезу Multiforst (із робочою шириною 200-250 см) та одного  механізатора, за 30 днів можливо повністю підготувати до 60 га площі. Жодних ям на полі, ніякої гори пнів та коренів. Мінімальні витрати на пальне та зарплатню.

За бажанням, можливо випиляти дерева на дрова для подальшого опалення чи збуту. В цьому випадку  продуктивність фрези збільшиться, а кількість щепи на ділянці зменшиться. Для цього можна використовувати обрізувач лісосмуг  виробництва Агрореммаш-Плюс.

Також мульчер і обрізувач можна використовувати для догляду за лісосмугами і для їх звуження, для розчищення території під ЛЕП. Фреза здатна стабілізувати та рівняти грунтові дороги, повертати занедбані поля та пасовиська, що поросли лісом, до сівозміни.

Також хочеться додати, що компанія Seppi M має 75-ти річний досвід із будування спеціалізованої та сільгосптехніки. Перший в світі лісовий ротор для мульчера було роз- роблено саме компанією Seppi M. Висока якість та надійність продукції підтверджені у більшості країн світу. В тому числі і в Україні.

ПП «Агрореммаш-Плюс» має 20-ти річний досвід у машинобудуванні, сервісному обслуговуванні техніки будь- яких виробників.

За детальною консультацією звертайтесь до спеціаліста ПП «Агрореммаш-Плюс».


ПП «Агрореммаш-Плюс»
25014, Україна, м. Кіровоград, вул. Заміська, 5
Тел./факс: +38 (0522) 56-35-77, тел.: +38 (0522) 56-70-47
Моб.: +38 (066) 955-36-93, +38 (066) 300-59-94
e-mail: ukraine.agro@gmail.com www.agroremmash-plus.com