Бути лідером – це невпинно рухатись вперед!

3 Квітня 2017 г. опубликовано в газете: Агро1 №15

Статьи Интервью Бути лідером – це невпинно рухатись вперед!

«Знайомтесь з Лідером серед малих агропідприємств в 2013-2016 роках»

З цією компанією вже добре знайомий широкий  загал сільгоспвиробників не лише у південному регіоні, а й в інших областях України. Про значну роль цього агропідприємства у розвитку рослинництва, впровадженні прогресивних агротехнологій вирощування с/г культур яскраво свідчить його лідерство в Україні серед сотень підприємств  подібного  спрямування. Так, за результатами рейтингування Союзом Національних бізнес-рейтингів ТОВ «Південьнасіньсервіс» отримало почесний статус «Агропідприємство року» у 2013-му та 2014-му роках, було визнане «Лідером галузі 2015 року», а також здобуло золото рейтингу серед підприємств України.   І у минулому році компанія підтвердила свій статус «Лідер галузі».

Про досягнення, плани та перспективи діяльності я розмовляла з генеральним директором агропідприємства Андрієм Миколайовичем Іванчуком. До речі, він якраз відзначав свій 41-й день народження. І вже 21 рік Андрій Миколайович обіймає спочатку посаду директора добре знайомого сільгоспвиробникам  ТОВ «АТТІС», а з 2001-го року – ТОВ «Південьнасіньсервіс».

Кор.: Андрій Миколайович, яким видався для Вас і Ваших клієнтів минулий рік?

– Минулий рік мало чим відрізнявся від попередніх, хіба що погода у веснянолітній період була прихильна до аграріїв. Було більше вологи навесні, відбувалось повільне наростання температур, чим і скористались сільгоспвиробники для подолання наслідків критичного періоду осені 2015-го року. Як ніколи раніше, вони боролись за збереження кожної рослини, кожного пагону – і вибороли непоганий урожай зернових колосових культур, кукурудзи і гороху, що осoбливо радує.

Кор.: Але не всі отримали однаковий результат?

– Звичайно, як завжди, були передові й відстаючі.

Кор.: А які результати, скажімо, мали Ваші клієнти?

Я би сказав, що дуже високі, високі та середні. У нас заведено тримати зв’язок з кожним клієнтом та завжди бути готовим йому допомогти, якщо ми в змозі.

Кор.: А як Ви встигаєте відстежити роботу клієнтів, бо ж їх у Вас чимало?

– Це справа не так моя, як нашого агротехнолога-консультанта, мого батька Миколи Дмитровича. Він за добу спілкується з десятком наших клієнтів, знає, що в них робиться на полях, надає конкретні кваліфіковані поради в залежності від обставин, що складаються на тій чи іншій ділянці. Він трудоголік, людина, яка закохана в агрохімію, біологію, фізіологію рослин і щиро та щедро ділиться своїми знаннями, досвідом з кожним виробником:  від великих господарств до малих фермерів. Микола Дмитрович – справжній генератор ідей. Його рекомендації враховують наші партнери-виробники  продуктів,  які ми постачаємо с/г виробникам. Його поважають як виробники добрив і біо- препаратів, так і сільгоспвиробники. І це, звичайно, допомагає успішно вести бізнес.

Кор.: Кількість Ваших клієнтів з кожним роком зростає, а чи завжди вони постійні?

– Хоч і кажуть, що немає нічого постійного в нашому житті, але більшість наших клієнтів – це постійні, давні наші друзі та партнери. З ними легше працювати: ми знаємо їх землі, їх стиль роботи, звички, вподобання  і т. п. Є серед клієнтів і такі, що, по тим чи іншим причинам, відходять від співпраці, але повертаються. Знаєте анекдот про  черв’яка? Сидів черв’як в моркві і йому здалось, що там не дуже комфортно – і він переліз у буряк, де умови були гірші попередніх, потім в картоплю і, нарешті, в пекучу редьку! І тут він, нарешті, вирішив: краще вже залишусь тут, бо знайду щось ще гірше. То ж і люди проводять життя в пошуках, що природньо. Тим більше, що ринок мікродобрив перенасичений продуктами і кожен рік він збільшується на декілька видів. Навіть за все своє життя усіх не перепробувати. Але дехто намагається.

Кор.: Отже, на ринку точиться запекла конкурентна боротьба. А як Ваша компанія бореться за своє місце під сонцем?

– Ми рухаємось за сонцем, уникаючи темних хмар.

Кор.: Цебто?

«Хто не рухається вперед, той рухається назад – в житті стоячого положення немає», – так сказав мудрець. Якщо ми не будемо покращувати якість продукції, надавати конкретну та кваліфіковану  допомогу в її використанні, налагоджувати чесні, відкриті та відповідальні стосунки з клієнтами – нас витиснуть з ринку більш потужні хімічні компанії, які можуть надавати преференції сільгоспвиробникам. Ми зможемо вистояти, коли товаровиробник буде відчувати потребу у співпраці з нами. А для цього потрібно багато працювати, надавати найякісніші послуги. І ми намагаємось це робити.

Кор.: Якими новинками Ви порадуєте своїх клієнтів цього року?

– По-перше, це покращення властивостей усієї лінійки мікродобрив «Нановіт» польсько-української компанії «Agrovit Grup», завдяки введенню в хелатуючий комплекс «Nanoactivcomplex» амінокислот, що підсилює дію мікродобрив та їх антристресові   властивості,   фітогормонів  і інших органічних речовин. Компанією розроблений і випускається новий амінокислотний препарат Нановіт Аміно Макс. Це надзвичайно потужний антистресант, до складу якого входить 15 найважливіших незамінних L-амінокислот, загальним вмістом 403 г в літрі препарату, а також полісахариди, фітогормони та макро-мікроелементний комплекс, біологічний прилипач. Цей біостимулятор-антистресант життєво необхідний для швидкого виведення рослин із стресу. Адже доведено, що перебування у стресовому стані рослин, наприклад, пшениці (викликане дефіцитом елементів живлення, чи вологи, механічними пошкодженнями, низькими чи високими температурами, дією гербіцидів тощо) приводить до значного зменшення генетичної урожайності. По даним фахівців, у фазі сходів – на 10%, у фазі кущіння – до 30%, у фазі трубкування – до 20%, у фазі цвітіння та наливу зерна – 10- 20%. Тож завдання №1 для підвищення урожайності с/г культур – це зменшення  впливу  стресфактору на рослину. І це можливо за умови застосування найбільш ефективних антистресантів, таких як новітній амінокислотний біостимулюючий препарат Нановіт Аміно Макс, котрий ми поставляємо нашим клієнтам.

Компанія «Agrovit Grup» також розпочала виробництво гранульованого сульфату магнію, що дозволяє вносити сірку та магній в ґрунт в необхідних кількостях для повного зaбезпечення потреб рослин. А відома українська компанія «БТУ-Центр» вийшла на ринок з новітньою серією біоактивних мікродобрив інокулянтів, біофунгіцідів і інсектицидів, стимуляторів росту та інших продуктів для зниження токсичного, хімічного навантаження на наші ґрунти, довкілля тощо.

А ми, в свою чергу, працюємо над вдосконаленням систем мінерального живлення, допомагаємо господарствам розраховувати ефективні схеми як основного живлення рослин   мінеральними   добривами, так і мікроелементного підживлення. В минулому році ми придбали мобільну агрохімічну лабораторію для листкової діагностики рослин на вміст в них елементів живлення, що дозволяє значно підвищити ефективність застосування мікродобрив і зменшити витрати на них.

Кор.: Але ці послуги обходяться для господарства, мабуть, не дешево? Скільки коштує один аналіз?

– Дійсно, це чималі витрати. Тепер за такий аналіз беруть більше  400 гривень. Та це не проблема для наших клієнтів, оскільки ми робимо все безкоштовно. Адже результат  таких аналізів, в більшій мірі, потрібний нам, щоб розробити найраціональнішу схему підживлення рослин для підвищення урожайності с/г культур.

Кор.: Тобто, господарство не несе ніяких витрат?

– Хіба що відро чи два води для миття пробірок.

Я звернулась до Миколи Дмитровича, який підключився до нашої розмови:

Кор.: Чого, на Вашу думку, очікувати цьогоріч сільгоспвиробникам?

– Якщо очікувати, то нічого. Потрібно діяти, потрібно піклуватись про кожну рослину. «На Бога надейся, а сам не плошай» – це справжня мудрість. Посіви озимих слабкі та кволі, їх потрібно лікувати, давати дієтичну їжу, як хворій людині. Зараз рослина знаходиться в глибокому затяжному стресі. Підживлення азотом в наявних умовах низьких температур і перезволоженого ґрунту поки що віддачі не дає. Потрібна копітка кваліфікована праця на кожному полі. Величезне значення матиме правильне управління розвитком рослин за допомогою мікроелементів, стимуляторів і регуляторів росту. Це додаткові, але вкрай необхідні зусилля і, головне, найефективніші  витрати  на  вирощування продукції рослинництва. Жодна інша стаття собівартості не може зрівнятись з витратами на мікроелементні підживлення за своєю ефективністю та окупністю витрат. Як і в минулому році, виграє той, хто не буде «економити» на листкових підживленнях мікроелементами.

Кор.: Бачу, що у Вас обох настрій бадьорий.

М.Д.: Скорше, заклопотаний. Роботи багато, йдуть великі поставки мікродобрив, а згодом і лабораторні аналізи на полях та моніторинг розвитку рослин.

Кор.: Сподіваюсь, що Ви, як і раніше, успішно впораєтесь з усіма проблемами.

А.М.: Стараємось.

Кор.: Дякую за розмову і щиро бажаю успішної роботи в цьому сезоні.

А.М.: Дякуємо і Вам.

А тим часом робітники розвантажували 20-тонний автомобіль з доставленими на замовлення клієнтів мікродобривами. По всьому видно,  що кипить робота на полях сільгоспвиробників, потужно працює їх надійний партнер ТОВ «Південьна- сіньсервіс». Успіхів їм!

ТОВ «Південьнасіньсервіс» постачає

Новітні мікродобрива Нановіт компанії «Агровіт Груп» (Польща – Україна), збагачені амінокислотами, стимуляторами росту, фітогормонами, поліса- харидами. Сульфат магнію, біоприлипач Ліпосам та інші біопрепарати компанії «БТУ-Центр».

 

Назва добрива та його елементний склад (грам/літр) Оптова ціна (1 літр з ПДВ) ємність 1000 літрів $ Оптова ціна (1 літр з ПДВ) ємність 20 літрів $
НАНОВІТ Супер (N-122/ K2O-61 / MgO-30 / B-4,5 / Cu-4,5 / Fe-0,9 / Mn-0,44 /Mo 0,024 / Zn-2,6) 3,547 3,72
НАНОВІТ макро 12-4-7 (N-131/ P2O5-48 / K2O-77 / B-0,21 / Cu-0,11 / Fe-0,22 / Mn-0,11 /Mo 0,05 / Zn-0,01) 3,148 3,31
НАНОВІТ моно Бор 11% (B-150) 4,63 4,8
НАНОВІТ моно Цинк (N-72/ S-48 / Zn-102) 3,383 3,55
НАНОВІТ моно Марганець 12% (N-38/ S-63 / Mn-155) 4,43
НАНОВІТ моно Мідь (N-67/ S-33 / Cu-70) 4,237 4,39
НАНОВІТ Фосфорний з мікроелементами (N-62 / P2O5-411 / B-7 / Zn-7) 4,9 5,07
НАНОВІТ МІКРО У (N-51 / MgO-58 / S-50 / B-6,5 / Cu-6,5 / Fe-7,7 / Mn-12 /Mo 0,046 / Zn-6,4) 4,197 4,36
НАНОВІТ Аміно Макс L (амінокіслоти 403 гр, полісахариди,  фітогормони) 11,1
НАНОВІТ Молібденовий з мікроелементами (Mo-35 / B-5 / Zn-5) 7,18 7,4

Сульфат магнію кристалічний (MgO – 17,5 %, SО3 – 35 %) – 0,33 $ за 1 кг з ПДВ

ДІЄ ГНУЧКА СИСТЕМА ЗНИЖОК!

М. Д. ІВАНЧУК


(050) 604-11-45