Двостінні мобільні АЗС SWIMER – швидка окупність інвестицій

2 декабря 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №47

СтатьиАгротехнологииДвостінні мобільні АЗС SWIMER – швидка окупність інвестицій
АЗС SWIMER

Застосування у господарстві професійних рішень з контролю та ефективне використання дизельного палива, гасу, КАС, AdBlue тощо, одночасно з закупівлею якісних ресурсів за гуртовими цінами і точним дозуванням, дозволить швидко окупити інвестицію та гарантувати безвідмовну тривалу роботу техніки, особливо сучасних паливних систем EURO 5/6.


Ліквідація зайвого пробігу та заробітної плати водію за час на трансфер транспорту до АЗС.

  • Не утворюється сконденсована вода – пластиковий (поліетиленовий) резервуар за своєю конструкцією має дві стінки та повітряну подушку між ними, через що майже не розширюється на сонці і волога з повітря не потрапляє до палива.
  • Не схильний до корозії – в паливо не потрапляє іржа, що забезпечує довготривалий термін служби паливної системи техніки та фільтруючих елементів.
  • Не потребує обслуговування – продукція SWIMER не потребує зовнішнього фарбування з попередньою очисткою та антикорозійною обробкою. Паливозаправний пункт може розташовуватись під прямими сонячними променями, не потребує додаткового навісу, не деформується, не втрачає кольору і має ультрафіолетовий захист!

Багато дилерів відомих європейських виробників с/г техніки не надають розширений гарантійний пакет на свою продукцію, якщо покупець не гарантує використання резервуару з пластмаси для ПММ та рекомендують SWIMER в якості мобільного паливозаправного пункту та міні АЗС.

Мобільні АЗС SWIMER відповідають екологічним нормам та вимогам до резервуарів для зберігання ПММ.

  • Вся продукція сертифікована

Вся продукція сертифікована у країнах ЄС та Україні і має відповідні дозволи для використання.

  • Модельний ряд від 1500 до 10 000 л.

Для використання резервуарів ліцензія не потрібна


ТОВ «СВІМЕР-УКРАЇНА»
тел. (044) 465-62-34
тел. (067) 362-63-13
info@swimer.com.ua
www.swimer.com.ua
www.миниазс.укр