Agroseeds — сталий прибуток!

2 декабря 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №47

Статьи Агротехнологии Agroseeds — сталий прибуток!
Agroseeds

Важливою запорукою доброго врожаю є індивідуальній підхід до кожного аграрія з урахуванням регіону, у якому він працює. Оскільки різна земля, різні складові та особливості ґрунту, то й при виборі насіння потрібно враховувати усі фактори. Тому, у 2018 році Група АГРОТРЕЙД вивела на ринок новий посівний матеріал соняшнику власної торгової марки Agroseeds.


Насіннєвими експертами Agroseeds враховуються особливості кожного конкретного регіону чи області України. Тому компанія обрала та виростила імпортні гібриди від світових лідерів з Франції та Австрії, а саме ті, що максимально адаптовані до українських кліматичних умов. Посівний матеріал Agroseeds вирощується під контролем фахівців і авторським наглядом оригінаторів сортів та гібридів, а потім допрацьовується на насіннєвому заводі Групи АГРОТРЕЙД, де встановлено сучасне обладнання Cimbria (Данія).

Agroseeds

Визначальним фактором вибору системи захисту соняшника для українських господарств є рівень загрози з боку рослини-паразита — вовчка соняшникового. Тому багато аграріїв обирають генетично стійкі гібриди, такі як:

Гібрид соняшнику французької селекції Лейіла, що з 2007 року користується великим попитом. Він має середньоранній тип стиглості та період вегетації 106 днів, рекомендований для вирощування у зонах степу і лісостепу. Лейіла — це чемпіон врожайності в областях з вовчком раси А-Е, а також має неперевершені показники олійності, що наразі є дуже актуальним.

Цьогорічна новинка, що з’явилась у результаті партнерства з провідними компаніями європейського ринку – це соняшник Медуза. Гібрид французької селекції, який у 2019 році був внесений до Реєстру сортів рослин України. Рекомендується для вирощування в зонах степу і лісостепу. Він є середньораннім гібридом, що відрізняється генетичною стійкістю до вовчка раси G+ і відмінною стійкістю до стресів. Даний гібрид вже цього року врятував частину аграріїв у надскладних умовах.

Agroseeds

Також, ще одним з варіантів для полів, заражених вовчком, є технологія Clearfield. Це найбільш оптимальний вибір з огляду на її ефективність. Тому у лінійці насіння соняшнику Agroseeds з’явилися гібриди, що стійкі до гербіцидів на основі імідазолінів.

Наприклад: Мандроід (Франція) – він рекомендований до вирощування у зонах степу й лісостепу. Має високу генетичну толерантність до ураження вовчком раси F та гарні агротехнологічні показники і стійкість до основних хвороб соняшнику.

Та австрійський гібрид соняшника Ірімі – середньостиглий високоврожайний гібрид. Пластичний, з високим вмістом олії, має гарну стійкість до основних хвороб та вилягання. А завдяки своїм морфологічним особливостям — крупному стеблу і листю — має підвищену посухостійкість та в умовах аномальної спеки випереджає навіть найкращі імпортні гібриди.

Agroseeds

На сьогоднішній день насінням Agroseeds щорічно засівається більше 100 тис. га у Харківській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській, Чернігівській, Луганській, Донецькій, Запорізькій та Дніпропетровській областях. Також Група АГРОТРЕЙД засіває 90% своїх площ насінням власної торгової марки. У компанії впевнені, що запорука сталого прибутку – це стабільний та прогнозований врожай, що є можливим, у тому числі, завдяки насінню Agroseeds.


Керівник відділу реалізації насіння
(050) 348-50-08, (067) 500-18-97
Група АГРОТРЕЙД
Вул. Дмитрівська, 31/35, Харків, 61052
(057) 766-22-22, факс: (057) 703-21-47
www.agrotrade.ua