Де Житомирський ЗМ-60АМ – господар, а СМ-4 – господиня, там якісне зерно і повна грошей скриня!

2 декабря 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №47

Статьи Агротехнологии Де Житомирський ЗМ-60АМ – господар, а СМ-4 – господиня, там якісне зерно і повна грошей скриня!
АГРОЛЮКС-Житомир

Виростити зерно — це лише половина справи. Його потрібно ще правильно очистити та зберегти. І як не можна носити воду решетом, так не можна і зерно обробити БЕЗ ЯКІСНОЇ ЗЕРНОВОЇ ТЕХНІКИ. Тому: Надійний постачальник — запорука Вашого успіху


З кожним роком під посіви зернових культур аграрії відводять все більші площі. Як стверджують фахівці, вирощування зернових культур є однією з найбільш прибуткових діяльностей в сільському господарстві, якщо зібраний урожай грамотно підготувати до зберігання.

Якість зерна, що зберігається, безпосередньо залежить від якісного зерноочисного і транспортного устаткування.

АГРОЛЮКС-ЖитомирБудь-якому підприємству, — будь це невелике фермерське господарство, елеватор або аграрний холдинг, — доводиться вирішувати такі завдання, як очищення зерна, підготовка насіннєвого матеріалу і кінцева переробка готової продукції.

АГРОЛЮКС-Житомир є провідною компанією з розробки та виробництва зерноочисної, сортувальної і зернозавантажувальної техніки в Україні. Підприємством розроблено і налагоджено серійне виробництво зернокидачів НОВОГО ПОКОЛІННЯ ЗМ-60АМ, ЗМ-90АМ; зернонавантажувачів ЗПС-100; норійного і елеваторного обладнання; норій до 200 т/год.; очищувачів вороху ОВС-25; насіннєочисних машин СМ-4; сепараторів вібровідцентрових БЦС-25/50/100 для навантаження, сортування і очищення зернових культур.

Високотехнологічне обладнання допомагає знизити кількість зернових відходів, максимально переробити зерно. Знижуються витрати виробництва, зменшується собівартість продукції і підвищується прибуток від продажів. Це дозволяє займати лідируючі позиції на ринку і успішно конкурувати.

Ми втілюємо Ваші ідеї в життя!

Дотримуючись Ваших інтересів, ми створюємо найбільш сприятливі умови для ведення стійкого і стрімкого розвитку Вашого бізнесу!

АГРОЛЮКС-Житомир пропонує Вам широкий спектр високоякісного обладнання для зерноочисних комплексів вітчизняного виробництва. І плюс: оптимальне співвідношення ціни і якості.

Зерноочисні машини: ОВС-25, СМ-4, БЦС-25/50/100, ОВП-20А, Петкуси.

Транспортне устаткування: — норії зернові, — транспортери ланцюгові, — транспортери стрічкові, — шкребкові транспортери, — транспортери шнекові, гвинтові, — самопливне обладнання (засувки, труби самопливні, лотки, переходи та інш.).

АГРОЛЮКС-ЖитомирЗернометачі: ЗМ-60АМ, ЗМ-90АМ, що забезпечують безперервне навантаження матеріалу на транспортні засоби з висотою борту більше 4 м і складування на токи і зерносклади висотою до 8 м. Зернометачі можуть також забезпечувати часткову сушку і сепарацію зерна.

Зернонавантажувачі: ЗПС-100, КШП-6.

Кормодробарки: КДУ-2, ДЗМ-0,8, ДЦМ-5.

Протруювачі: ПС-10А, ПК-20, ПНШ-3 (5).

Виконуємо реконструкцію і ремонт існуючих ЗАВ-10/20/40 з подальшим обслуговуванням.

Супутнє обладнання:

— аспірація: циклони, повітроводи, вентилятори;

— засувки: механічні, електричні; механізми регулювання подачі зерна в завантажувальну норію;

— запасні частини: решета, рамки, ковші, ремені, шківи, електродвигуни, щітки і багато іншого.

Звертайтеся безпосередньо до виробника


АГРОЛЮКС-Житомир
м. Житомир, вул. Якова Зайка, 58 (ст.н. Бугайченка)
zhitomiragrolux@rambler.ru
http://agroluxzhitomir.ucoz.ua
(0412) 42-73-28 - факс
(0412) 44-64-03, 55-07-04, 55-12-02
(067) 388-78-23 - Володимир Анатолійович;
(097) 381-91-98 - Сергій Миколайович;
(097) 381-91-99 - Микола Мечиславович.