Висока ефективність від Nuseed

2 января 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №48

Статьи Агротехнологии Висока ефективність від Nuseed
Nuseed

Nuseed – компанія нового типу, яка має в своєму портфоліо унікальні гібриди олійного і кондитерського соняшнику, інноваційну лінійку гібридів зернового і силосного сорго. У компанії Nuseed працює близько 250 професіоналів в одинадцяти основних країнах світу і двох новітніх інноваційних центрах. З моменту заснування в 2006 році ми продаємо нашу продукцію і проводимо новітні випробування приблизно в 30 країнах. Міжнародні науково-дослідні команди Nuseed створюють гібриди соняшнику преміум-класу для досягнення максимальної продуктивності на будь-якому ринку. Клієнти підтверджують якість насіння Nuseed безпосередньо з полів.


Модною тенденцією у світі є бум ринку високоолеїнових олій. Зростаючий попит в Україні формує й виробництво насіння соняшнику, з зерна якого виробляють корисну олію, багату на мононасичені жири. Вибір гібридів високоолеїнового соняшнику вже є достатньо великим, але Nuseed забезпечить виробників якісним посівним матеріалом, що відрізняється новітніми досягненнями генетики за показниками потенціалу високої врожайності, стабільного вмісту олеїнової кислоти та олійності. Також ці гібриди мають стійкість до несправжньої борошнистої роси і толерантні до дії гербіцидів, що дозволяє контролювати бур’яни

і вовчок. Це все в комплексі збільшує можливості отримати необхідні премії за вирощування високоолеїнового соняшнику.

Для виробників високоолеїнки в Україні компанія Nuseed пропонує такі високоефективні гібриди:

■ Н4ХМ411

■ HХK12M010

■ Кобальт 2

■ Н4ХМ411 – середньостиглий високоурожайний гібрид. Формує потужну кореневу систему та листову масу. Відрізняється інтенсивним стартовим ростом та стійкістю до полягання. Як і вся лінійка соняшнику Nuseed, гібрид чудово протистоїть посушливим умовам і стресам. Н4ХМ411 екстенсивного типу і не потребує значних інвестицій для розкриття свого потенціалу. Урожайність, досягнута на комерційних полях, становила 47 ц/га.

■ НХK12M010 – середньоранній гібрид соняшнику. Він має чудову виповненість кошика, відмінну натуру зерна, високий вміст олії і олеїнової кислоти. Завдяки високій врожайності і здатності протистояти несправжній борошнистій росі, цей гібрид є відмінним вибором для виробників. Дуже пластичний до використання в усіх областях України. Урожайність, досягнута на комерційних полях, становила 56 ц/га.

■ Кобальт 2 – це ранній, однорідний та холодостійкий гібрид. Володіє міцним невисоким стеблом і добре розвиненою кореневою системою. При дуже хорошій стійкості до хвороб і гербіцидів Clearfield®, Кобальт 2 – ідеальний вибір для всіх регіонів вирощування соняшнику. Урожайність, досягнута на комерційних полях, становила 42 ц/га.

Гібриди Н4ХМ411, HХK12M010, Кобальт 2 придатні до вирощування за технологією Clearfield® для ефективного контролю бур’янів. На 75% території, де вирощують соняшник, є вовчок, і ІМІ-гербіциди дозволяють ефективно його контролювати. За генетичної стабільності на вміст олеїнової кислоти понад 82%, трейдери заохотять цікавою премією.

На 2020 рік компанія Nuseed планує розширити лінійку  високоолеїнового соняшнику гібридами Н4Х505 КЛ, Н4Х470 КЛП, Н4Х302 Е, які вже гарно зарекомендували себе в США і Аргентині. Слідкуйте за нашими новинками.


"nuseed"

info.ua@nuseed.com
+38 044 391 53 33
+380 50 412 00 44