Сіємо краще!!! З системою контролю «RECORD» ч. 2

28 июня 2018 г. опубликовано в газете: Агро1 №30

СтатьиАгротехнологииСіємо краще!!! З системою контролю «RECORD» ч. 2
RECORD

Нарешті ми в черговий раз зустрілися з користувачами системи контролю висіву «RECORD». Нагодою стала щорічна виставка АГРО-2018, яка відбулася в м. Києві з 6 по 9 червня, — каже менеджер з продажу Євген Шевченко.


Більшість користувачів системи стають нашими прихильниками, дають поради по поліпшенню системи або доповненню важливими для них параметрами. Ми намагаємось зробити систему простою в користуванні, але максимально функціональною. Про всі плани по вдосконаленню і розширенню функцій системи ми розповідаємо нашим постійним клієнтам і вони в будь-який час можуть прислати систему на поновлення програмного забезпечення та тестування датчиків (важливо для сівалок точного висіву), — каже розробник СКВ «RECORD» Дмитро Милаєнко.

Виставка є гарним місцем для особистого знайомства з користувачами СКВ «RECORD», де вони діляться своїми враженнями. Особливо приємно, коли за допомогою системи якісно посіяли і отримали гарні сходи, а це є запорукою доброго врожаю! Багато з них просто телефонують з вдячними словами та побажанням успіхів.

RECORDМи з великим задоволенням на виставкових стендах спілкуємось з клієнтами та демонструємо, як працює система. Багато відвідувачів виставки цікавляться системою на майбутнє, тому що виникають питання по просівам на зернових сівалках і по нерівномірному висіву на сівалках точного висіву («двійники», «пропуски», «розкладка насіння в ряду» і т.д.). Компанія ТОВ «Трак» приймає участь майже у всіх великих сільськогосподарських виставках. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з роботою системи контролю висіву «RECORD» на діючих стендах зернових і просапних сівалок як на виставках, так і на виробництві нашого підприємства.

На виставці ми зустрічалися з користувачами, які позитивно оцінили використання СКВ «RECORD». Це представники таких господарств:

  • ФГ «Чаус» (просапна сівалка John Deere 7200);
  • ФГ «Бебешко В.І.» (просапна сівалка John Deere 7000);
  • ФГ «Зоря» (просапна сівалка УПС-8);
  • ТОВ «Вам Агро» (зернова сівалка GASPARDO KOPONA);
  • АФ «Нива» (просапні сівалки ТОДАК СТВТ-12/8М та Плантер);
  • ФГ «Коровенко» (просапна сівалка Мonosem NG Plus 4);
  • ФГ «Тєтєрєв» (просапні сівалки GASPARDO SP 8, Вега 8 та зернова сівалка Велес Агро НІКА 4М);
  • АВ ТОВ «Агроцентр К» (зернові сівалки Great plains, Terminator та ін.);
  • ФГ «Широкоступ» (зернова сівалка Amazone Citan 12001);
  • ФГ «Аякс» (просапна сівалка УПС-12) та багато інших.

Деяким користувачам не відразу вдалося застосувати всі можливості системи, але СКВ «RECORD» відпрацювала добре і у них все ще попереду. Ми завжди (і в свята, і в вихідні) на зв’язку з нашими клієнтами, які використовують систему контролю висіву «RECORD», спілкуємось з ними по телефону і надаємо консультації, інколи виїжджаємо в господарства, для оперативної допомоги по невідкладним питанням роботи системи. В деяких господарствах, встановлювали системи на сівалки і проводили навчання персоналу.
В сільському господарстві, як і у будь-якій галузі, дуже потрібно все зробити правильно і вчасно, використовуючи для цього всі новітні розробки і технології, і тільки тоді добрі результати не заставлять себе чекати.

На сьогоднішній день система контролю висіву «RECORD» – це економічно обґрунтований меха­нізм для виконання якісного посіву різних культур і один із чинників отримання майбутніх гарних врожаїв.

Іван Бойко


м. Херсон, вул. Бериславське шосе, 2-В
www.seeding.com.ua
Відділ продажу: (098) 000-10-50, (050) 324-10-50, (0552) 31-61-78
market@seeding.com.ua