Raven — Збільшуємо прибутки та врожайність Вашого господарства!

17 мая 2017 г. опубликовано в газете: Агро1 №10

СтатьиТехникаRaven — Збільшуємо прибутки та врожайність Вашого господарства!

Компанія RAVEN продовжує йти у ногу з часом і у деяких випадках навіть на крок попереду.

На сьогодні ми пропонуємо інноваційне обладнання агровиробникам на всій території України, що дозволить збільшити врожайність і прибутковість Вашого господарства. А саме, система контролю розпилювачів Hawkeye є найсучаснішою інноваційною технологією Raven для контролю продуктів вашого обприскувача або обладнання для внесення добрив. ЇЇ можна застосовувати у різних умовах, де необхідна точність роботи, для максимальної ефективності кожного розпилювача. Кожна форсунка управляється окремим імпульсним клапаном, який забезпечує сталу схему обприскування при зміні швидкості і умов роботи.

Основними перевагами можна виділити наступні аспекти:

  • точний розмір і нанесення крапель
  • стала схема обприскування
  • можливість програмування до 16 віртуальних секцій для посекційного відключення, система контролю розпилювачів на основі тиску
  • розширений діапазон розприскування кожної форсунки
  • змішане імпульсне нанесення
  • індивідуальне відключення розпилювачів.

Це дозволить суттєво скоротити пропуски та повторне обприскування, картувати і реєструвати дані для кожної форсунки.

Як результат використання цієї системи, Ви отримаєте суттєву економію у засобах захисту рослин, добривах, паливо-мастильних матеріалах, які на сьогодні коштують не дешево і займають значну частину у собівартості вирощеної сільськогосподарської продукції.

Також Ви зможете максимально ефективно використовувати Ваші обприскувачі, й, відповідно, зменшити кількість необхідної техніки на одиницю площі.

Важливим кроком у розвитку моніторингу посівів сільськогосподарських культур є представлення компанією RAVEN нового унікального продукту:

AgEagle – це безпілотний літальний апарат, який отримує мапи, складені за аерознімками, щодо стану врожаю з виявленням критичних зон ще до того, як їх стане видно.

Це, в свою чергу, дозволяє за необхідності застосувати поживні речовини або хімікати, підвищуючи тим самим прибутковість діяльності.

Основними перевагами AgEagle перед звичайними квадрокоптерами є монокрило з вуглецевого волокна, яке має невелику вагу, є стійким і надійним, і дозволяє здійснювати польоти при високих швидкостях вітру. Легка камера забезпечує довший час польоту, пристрій безпеки батареї моніторить стан батареї та скеровує літальний апарат на місце приземлення до закінчення заряду джерела живлення, відповідно Вам не доведеться гаяти час у пошуках вашого БПЛА, який через розряджену батарею просто впав у посівах с.г. культур (що досить часто трапляється).

Важливою перевагою є політ AgEagle по завчасно сформованій карті завдань, яка дозволяє користувачу отримувати і аналізувати дані за обраними параметрами в онлайн режимі, простими словами аналізувати стан посівів, ще до посадки БПЛА на землю.

AgEagle легко користуватися, він самостійно запускається, літає та приземлюється – вам не потрібно бути технічно освіченим, аби скористатися перевагами цього безпілотного літального апарату.

Використовуючи зображення, зняті AgEagle, можна швидко створювати рекомендаційні мапи за допомогою найпопулярніших програм керування фермерським господарством та експортувати їх спеціалістам у полі.

Цього літа компанією RAVEN було представлено новий контролер RATE CONTROL MODULE (RCM), який дає змогу управляти одночасно 5 продуктами з моніторів різних виробників, що працюють з обладнанням по протоколу ISOBUS через віртуальний термінал VT. Даний контролер має можливість управляти нормою при внесенні п’яти продуктів, незалежно від того, в якому вигляді добрива (рідкі чи гранульовані).

Також RCM дозволить проводити одночасно висів сидератів разом з добривами при проведенні поверхневого обробітку грунту, що суттєво зменшує кількість технологічних операцій на полі, а відповідно – знизить собівартість вирощеної продукції.

Олександр Зайченко, Менеджер з продажу ТОВ "СТІРФАРМ"


ТОВ "СТІРФАРМ"
Тел: (044) 221-27-74, (067) 325-65-35,
E-mail: info@steerfarm.com