Гноєрозкидач – незамінний помічник у господарстві

22 мая 2017 г. опубликовано в газете: Агро1 №10

Статьи Техника Гноєрозкидач – незамінний помічник у господарстві

Окрім молока, від однієї корови ми можемо отримати в рік до 12–19 т гною,а це неабиякий додатковий прибуток.

 

Гній являється найважливішим органічним добривом. До його складу входять всі поживні речовини (азот, фосфор, калій, мікроелементи), які необхідні рослинам, тому то його ще називають повноцінним добривом. Напівперепрілий підстилковий гній завдяки великому вмісту органічної речовини надає позитивний вплив на фізичні, фізико-хімічні та біологічні властивості ґрунту. При систематичному його внесенні збільшується зміст гумусу і загального азоту у ґрунті, знижується обмінна і гідролітична кислотність, зменшується вміст у ґрунті рухомих форм алюмінію і марганцю, підвищується ступінь насичення підставами.

Піщані та супіщані ґрунти стають більш зв’язними, підвищується їх поглинальна здатність, що сприяє збереженню у них вологи та поживних речовин. Глинисті ґрунти під дією гною стають більш пухкими, легше піддаються обробці, стають більш проникними для води і повітря. Гній з гноєсховища або штабелів, складених у полі, слід рівномірно розкидати (що найкраще здійснюється за допомогою гноєрозкидачів) і негайно заорати. Найкраще вносити гній з осені під зяблеву оранку. Це особливо важливо для посушливих районів. До вибору гноєрозкидача необхідно підійти дуже зважено, проаналізувавши, як технічні характеристики машини, так й загальногосподарські питання (логістичні, «гноєпотужності» тваринницьких комплексів, наявність у господарстві трактора відповідної потужності тощо).

Компанія «ВерхАгро» може запропонувати дуже достойний вибір такої техніки. Універсальний причіпний гноєрозкидач – незамінний та необхідний помічник у молочному скотарстві. Він використовується для розкидання органічних добрив, таких, як коров’ячий, кінський, овечий, свинячий гній (перегній), пташиний послід, компост та ін. Одним з основних завдань гноєрозкидача є точне та рівномірне внесення органічних добрив на поле.

Основні технічні характеристики гноєрозкидачів, на які треба звернути увагу при виборі:

  • об’єм та габарити гноєрозкидача;
  • донний транспортер;
  • привід транспортера;
  • фрезерна система;
  • дишло;
  • наявність центрального змазування механізму розкидання;
  • механізм розкидання;
  • зручне управління роботою гноєрозкидача.

Компанія «ВерхАгро» робить доставку техніки у господарства, вводить техніку в експлуатацію, навчає персонал, а також надає послуги по гарантійному та післягарантійному обслуговуванню. Є склад необхідних запчастин. Гноєрозкидачі допоможуть Вам вчасно, швидко, рівномірно удобрити ґрунт, що надалі дозволить отримати високі врожаї, а, відповідно, і підвищення прибутку.


Компанія «ВерхАгро»
Тел.: (095) 693-03-50
Е-mail: 9665668@mail.ru