Поздравление аграриям

25 октября 2018 г. опубликовано в журнале: AgroONE №36

Статьи Интересно Поздравление аграриям
урожай

Хочу поздравить замечательную команду журнала «AgroOne» с маленьким, но таким долгожданным юбилеем – ТРИ года успешной и плодотворной работы на благо Украины и украинцев!

Сколько всего за три года произошло, сколько нового, интересного, нужного и важного достигнуто, сколько новых знаний и умений получило аграрное сообщество!

Работа журнала была настолько интенсивной, безостановочной и фееричной, что главный вдохновитель, главный редактор журнала «AgroOne», красивая, умная и божественно нежная женщина Наталья Корниенко стала МАМОЙ!!! А РАЗВЕ ЭТО НЕ ЗНАК ТОГО, ЧТО у журнала «AgroOne» уже есть яркое прошлое, что журнал «AgroOne» блистает в настоящем и что журнал «AgroOne» четко определил свою лидирующую позицию и в будущем?

Вместе с создателями журнала хочу порадоваться за УСПЕХ, СВОБОДУ МЫСЛЕЙ И СЛОВА, за ЗНАНИЯ, которыми «AgroOne» щедро делится с читателями. ПОЗДРАВЛЯЮ!!!!!

Ваша Ольга Бабаянц


Михаил Вячеславович, фермер, Петропавловский район Днепропетровской области.

– Я обрабатываю примерно 140 гектаров. Мы работаем вместе с сыном и выращиваем разные культуры: пшеницу, ячмень, кукурузу, подсолнечник и с недавних пор – рапс. Эту не совсем традиционную для нашего региона культуру мы учились выращивать, в том числе, благодаря журналу «AgroOne». В номерах журнала мы постоянно находим практические рекомендации по каждой культуре, начиная с технологии обработки почвы и внесения удобрений, и заканчивая точными сроками и нормами опрыскивания, а также уборкой. В частности, благодаря «AgroOne» мы расширили площади под озимыми зерновыми и смогли подобрать оптимальные сорта пшеницы. Мне очень нравится Ваш журнал тем, что в нем можно найти не расплывчатые, а именно чёткие рекомендации о том, что нужно фермеру. Кроме того, на страницах «AgroOne» подаются анонсы выставок и важных Дней поля, что очень удобно – можно заранее выбрать время и поехать. В разделе «Техника» широко представлена почвообработка, что меня интересует в первую очередь.

В завершение я хочу сказать, что очень рад, что выписал Ваш журнал и хочу пожелать Вам не сбавлять темпов, а продолжать в том же духе!ПоздравлениеДорогі друзі!

Сільське господарство було, є і завжди буде фундаментом благополуччя нашої держави та нашого регіону. Особливо сьогодні, коли нормальне функціонування економіки багато в чому залежить саме від успіхів вітчизняного хліборобства та суміжних галузей.

Впродовж останніх років аграрний сектор України упевнено посідає провідні місця за усіма показниками як у Європі, так і у всьому світі. І головне – перебуває у безупинному розвитку. Саме у сільському господарстві найшвидше впроваджуються інноваційні рішення і приходять нові технології. Зростають показники врожайності різних культур, рентабельності тваринництва і збільшується валовий продукт галузі в цілому. Приємно відзначити, що аграрії Миколаївщини разом зі своїми сусідами активно працюють в цьому напрямку, формуючи позитивний імідж держави в цілому.

Разом з тим праця сільського трудівника в усі часи вважалася непростою, і, без перебільшення, справою усього життя. Саме аграрії годують нашу країну, Європу, світ, викликаючи до себе щиру повагу і вдячність.

Тому День працівника сільського господарства України є для усіх нас особливим святом, яке символізує саме життя і душу нашого працьовитого українського народу. Ми бажаємо Вам ніколи не втрачати енергії та запалу, міцного здоров’я та втілення усіх Ваших мрій і прагнень! І щоб у Вашому житті завжди було сонячно, а на Ваших полях вчасно проходили дощі! Високих врожаїв, миру і справжнього людського щастя!

З повагою,
голова Миколаївської регіональної партійної організації Аграрної партії України
Гасюк А.П.

ПоздравлениеШановні колеги аграрії! Користуючись нагодою, вітаю Вас з нашим професійним святом – Днем працівника агропромислового комплексу. Адже робота хлібороба вічна як всесвіт, в основі цієї професії найсвятіше – вирощування хлібу.

З кожним роком через різні об’єктивні (як природні катаклізми), так і суб’єктивні (створені штучно) причини, виробляти сільськогосподарську продукцію стає все важче, але благородна праця хлібороба при цьому заслуговує все більшого визнання.

Переборювати труднощі, як то збагачувати аграріїв новітніми досягненнями в агротехнологіях, надавати різноманітну інформацію про передовий досвід в країні і світі допомагають недержавні науково-практичні видання сільськогосподарської тематики.

Цього місяця три роки тому вийшов перший номер журналу «AgroOne» – міжнародний проект, який став для мене настільною книгою і довідником. Найрізноманітніші матеріали журналу та додатку до нього «АГРО 1» подаються стисло, глибоко і зрозуміло кожному читачеві, то ж я сердечно вітаю колектив редакції і усіх авторів статей із трьохрічним ювілеєм і Днем працівників агропромислового комплексу, бо це ж і Ваше свято.

Бажаю подальшої плідної і такої необхідної нам роботи на благо розвитку агропромислового комплексу та добробуту селян.

Своє вітання хочу закінчити словами Джона Уітт’єра:

«Пусть золото возьмут глупцы,

А власть злодеи.

Рабы удачи пусть трепещут перед ней.

Кто пашет землю,

Кто цветы лелеет,

Кто дерево растит – то всех людей сильней»

 З повагою,
Кем Василій Вільгельмович,
керівник ТОВ «Веселинівська МТС»