Оновлені причіпні штангові обприскувачі LEMKEN

3 января 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №38

СтатьиТехникаОновлені причіпні штангові обприскувачі LEMKEN
LEMKEN

На сьогоднішній день аграріям потрібна надійна, зручна у роботі та обслуговуванні техніка для захисту рослин. За останні 10 років провідний світовий виробник сільськогосподарської техніки компанія LEMKEN (Німеччина) зробила суттєвий ривок у плані розробки та вдосконалення машин для хімічного захисту польових культур.


LEMKEN пропонує одну з найбільш широких програм по виробництву навісних та причіпних штангових обприскувачів, які за своїми характеристиками відповідають кращим світовим зразкам, підходять для роботи на українських полях і можуть зацікавити вітчизняних аграріїв. Достатньо зазначити, що ширина захвату штанг обприскувачів охоплює спектр від 15 до 39 м, а місткість баків для робочого розчину пестицидів змінюється в діапазоні від 950 до 6200 л.

Primus

Причіпні штангові обприскувачі Primus 10 та Primus 12 виготовляються з об’ємом баків 2400, 3300 та 4400 л та робочою шириною захвату штанг від 15 до 30 м. Крім основного бака на обприскувачах передбачено бак для чистої води місткістю 320 л. На обприскувачах Primus встановлені штанги, які виготовлені з жорсткого Z-подібного профілю. Штанги обладнуються електронним пристроєм Distance Control, який дає змогу дотримуватись стабільної висоти ходу штанги та розташування розпилювачів навіть при роботі на схилах.

На різних моделях обприскувачів встановлені мембранно-поршневі насоси різної продуктивності – 260 л/хв, або два насоси по 200 л/хв, привід яких здійснюється від ВВП трактора. Такої продуктивності цілком достатньо для підтримання потрібного тиску у нагнітальній комунікації, а також для роботи всього допоміжного обладнання обприскувачів.

Компанія LEMKEN пропонує аграріям причіпні штангові обприскувачі Primus і Albatros.

LEMKENУ результаті останнього оновлення причіпні обприскувачі Primus і Albatros не лише стали сучаснішими на вигляд, а й їх технічне оснащення та система керування теж стали кращими. Обприскувачі Primus та Albatros мають оновлений дизайн, LED-освітлення і таку ж кольорову схему, як інші обприскувачі компанії. Вбудована електроніка від Müller додала зручності та інтуїтивності у керування.

Відтепер Primus та Albatros мають дві модифікації: 10 та 12. Більш простішу комплектацію та відсутність можливості керування через систему ISOBUS мають обприскувачі Primus 10 та Albatros 10. Електронний блок управління та автоматичного регулювання через ISOBUS отримали Primus 12 та Albatros 12. Тобто, основна відмінність між модифікаціями – це різновид підключення до трактора.

Елементи керування тепер розташовані зручніше та на видному місці, всі основні розніми і патрубки розміщені по центру під панелями. А округліші форми обшивки, колір у тон інших польових обприскувачів із асортименту компанії та світлодіодні освітлювальні прилади додали привабливості зовнішньому вигляду.

Менша модель базової комплектації Primus була повністю перероблена як зовні, так і всередині, має більш ергономічне розміщення елементів управління, а всі основні з’єднання централізовано інтегровані під захисними кришками.

Оновлені робочий комп’ютер і термінал. Для кабіни компанія LEMKEN створила інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс водночас із терміналом CCI-50, які входять до базової комплектації агрегатів 10-ї серії. Аби користуватися добре зарекомендувавшими себе CCI-додатками, наприклад автоматичним відключенням окремих секцій або системою паралельного водіння, додатково можна встановити DGPS-приймач. У 12-й серії Primus та Albatros у базовій комплектації оснащені інтерфейсом ISOBUS, що дає змогу керувати ними за допомогою будь-якого відповідного терміналу.

Моделі Primus та Albatros 12-ї серії у стандартній комплектації мають стандарт ISOBUS і можуть працювати з будь-яким сумісним терміналом. Як і Albatros, базова версія Primus тепер поставляється з лінією рециркуляції. Завдяки цьому, як тільки вмикається обприскувач, рівномірний потік рідини миттєво стає доступний по всій ширині штанги.

Тепер базова версія Primus оснащена циркуляційним трубопроводом, тому розчин для обприскування відразу після ввімкнення агрегату може подаватися по всій ширині штанги у гомогенному стані. У пакет обладнання входить автоматизована гідравлічна система на воді, тому всіма процедурами очищення можна зручно керувати з кабіни, що знижує екологічне навантаження під час роботи. Ще одна деталь – поворотне дишло, за допомогою якого можливе верхнє й нижнє навішування обприскувача.

Albatros

LEMKENПричіпні штангові обприскувачі Albatros 10 та Albatros 12 виготовляються з об’ємом баків від 4000 до 6200 л і робочою шириною захвату штанг від 15 до 39 м.

Ємність бункера для чистої води збільшена до 320 л.

Стосовно оснащення насосами, штангами та іншим робочим обладнанням, то обприскувачі Albatros подібні до обприскувачів Primus.

Гладенька внутрішня поверхня резервуару для робочого розчину пестицидів обприскувачів Albatros без зон відкладання осаду сприяє якісному змішуванню та ефективному промиванню після завершення хімічного догляду. Якісне змішування є гарантією постійної концентрації робочого розчину. Варто відзначити, що навіть при відключенні подачі робочого розчину до розпилювачів робочий розчин може за бажанням продовжувати перемішуватись.

Завдяки застосуванню вдалих конструктивних рішень, причіпний пристрій обприскувачів Albatros дозволяє здійснювати агрегатування з різноманітними причіпними пристроями тракторів. Для агрегатування з трактором причіпні обприскувачі Primus обладнані причіпним пристроєм з нижньою або верхньою зчіпкою. За умови використання верхньої зчіпки можна збільшити дорожній просвіт до 700 мм.

Такий високий кліренс дозволяє звести до мінімуму травмування таких високостеблових рослин, як соняшник, кукурудза сорго тощо.

Ширина колії у обприскувачів Primus та Albatros виготовляється на замовлення, і змінюється за рахунок перевертання ободу.

Мінімальну ширину колії можна замовити 1500/1800 мм, а максимальну – 1928/2378 мм.

Об’єднання всіх функцій керування обприскувачем на одній панелі керування стало можливим завдяки електрогідравлічному оснащенню. Розміщена у окремому ящику електрогідравліка має необхідну кількість гідравлічних виходів до одного одностороннього виходу і одного зворотного зливу.

 


"lemken"