Олександр Самілик: «У 2020 році ми ще більше враховуватимемо потреби фермерів»

2 февраля 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №49

СтатьиТехникаОлександр Самілик: «У 2020 році ми ще більше враховуватимемо потреби фермерів»
«Ремсинтез»

Український виробник сільськогосподарської техніки Завод «Ремсинтез», що у Кропивницькому, славиться своєю орієнтованістю на потреби клієнта. Прикладом цього слугує нещодавній проект – просапна сівалка No-Till, Mini-Till «Атрія-8 А.Л.» – який на заводі реалізували спільно з фермером Артемом Лавриком. Новеньку сівалку вже охрестили «народною», адже в ній конструкторське бюро заводу втілило ідеї споживачів, їх побажання і рекомендації.

Однак на цьому думки щодо того, як покращити і полегшити життя українського сільгоспвиробника у працівників «Ремсинтеза» не вичерпалися. І на 2020-й – рік десятиріччя від дня створення заводу – компанія приготувала для аграріїв багато сюрпризів і подарунків.

Про дещо з того, що підготував Завод «Ремсинтез» для своїх клієнтів, ми поспілкувалися з директором підприємства Олександром Саміликом.

— По-перше, хочу привітати всіх з минувшими новорічними святами. Нехай 2020-й рік дійсно буде доленосним для українського сільського господарства, принесе нашим аграріям не розчарування, а навпаки – нові можливості для розвитку, – розпочав розмову Олександр Миколайович. – У рік десятиріччя від дня заснування нашого заводу ми продовжуватимемо працювати для наших клієнтів з подвійним ентузіазмом, наснагою та свіжими ідеями. Звісно, для виробничого підприємства 10 років досить малий термін. З іншого боку, це були десять років постійного зростання і розвитку, нашого становлення як, хоч і невеликої, проте авторитетної української компанії. Тепер наше завдання полягає в тому, щоб максимально швидко і правильно реагувати на всі ринкові тенденції і продовжувати максимально орієнтуватися на проблеми і потреби малих і середніх сільгоспвиробників.

— Що саме чекає на ваших клієнтів у 2020-му році?

— У 2020-му році ми ще більше враховуватимемо потреби фермерів. Для аграріїв ми підготували низку як конструкторських новинок, так і маркетингових рішень. По-перше, ми запустили серійне виробництво розробленої спільно з фермерами сівалки «Атрія-8 А.Л.» (No-Till, Mini-Till). Ця удосконалена модель нашої традиційної «Атрії» виготовлена зі складною рамою. На «Атрії 8 А.Л.» також встановлений найточніший у світі висівний апарат Precision Planting (США) і турбодиски Bellota (Іспанія). Стандартний привід від вала відбору потужності 550 оборотів. Крім того, сівалка може комплектуватися ємностями для добрив. Однак той же Артем Лаврик, який на власному господарстві працює за нульовою технологією, навпаки наполягав на тому, що такі ємності на сівалці йому не потрібні. Тут ми знову ж таки орієнтуємося на клієнтів. І можемо надати їм сівалку в тій комплектації, в якій їм потрібно. Те саме стосується і ціни (здешевлений варіант агрегату в базовій комплектації чи більш удосконалений варіант моделі).

По-друге, стосовно прихильників традиційної технології, враховуючи той факт, що наші універсальні пневматичні сівалки СПУ-8 та СПУ-6/УПС (переваги: двоконтурний привід секцій, міжсекційне розташування опорно-привідних коліс, удосконалений механізм внесення добрив, тукові бункери підвищеної міцності, посилена рама) швидко завоювали свої високі позиції на ринку, хочу проанонсувати нашу новинку, яка вже у лютому 2020 року з’явиться на ринку – сівалку точного висіву СПУ-4 (УПС). Для багатьох дрібних сільгоспвиробників УПС-ка на чотири секції є справжньою знахідкою. І ми вже маємо список замовлень конкретно на цей агрегат.

— З урахуванням можливих змін у законодавстві і в питанні ринку землі, і в питанні держкомпенсацій, чи пропонуватимете українським аграріям власні внутрішньокорпоративні бонуси чи певні кредитні програми?

— Не можу не оминути і наші маркетингові рішення. Це і програма лояльності, презентацію якої ми проведемо найближчим часом, і ряд акцій та знижок, присвячених десятому дню народження Заводу «Ремсинтез». Із усім цим ми поступово будемо знайомити аграріїв, проводити відповідні презентації. Так, сьогоднішнє положення ринку АПК має багато викликів та ризиків і для фермерів, і для нас, українських виробників с/г техніки. Але ми любимо свою роботу і хочемо продовжувати якісно її виконувати. Десять років ми доводимо, що українське виробництво удосконалюється і починає складати серйозну конкуренцію імпортній техніці. Ми на правильному шляху, а тому, щоб не принесли нам зміни в законодавстві, економічна чи політична ситуація в країні – ми не звернемо зі свого шляху.


Завод «Ремсинтез»:
Адреса: м. Кропивницький (Кіровоград),
вул. Перша виставкова (Мурманська), 27-Б.
Телефон: +38 (066) 718-39-68, +38 (067) 475-84-18
E-mail: zavod.remsintez@gmail.com
Сайт: remsintez.com.ua • YouTube: Завод Ремсинтез