Як найкраще очистити вашу землю від пнів та коренів дерев?

25 мая 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №43

СтатьиАгротехнологииЯк найкраще очистити вашу землю від пнів та коренів дерев?
коренів

На даний час в Україні, абсолютно у всіх регіонах, існує величезна кількість занедбаних фруктових садів, виноградників, посадок, що розрослися, та зарослих полів.


На папері – це високорентабельні землі, а по факту – лише збитки. Для приведення таких ділянок у робочий стан необхідно їх очистити, що виконується в 2 етапи. Перший етап – це перетворення біомаси в дрова або паливну тріску з можливістю подальшого використання, або реалізації, що зазвичай частково компенсує інші витрати на очистку території. Але найцікавіше починається з другого етапу – видалення пнів та коренів дерев. Що робити? Звичайно корчувати! А як? А ось це вже запитання. Зазвичай це робиться наступним чином: бульдозер, екскаватор, плантажний плуг, численна кількість робочої сили та невеличке «море» дизельного палива. В підсумку – 6-15 га на місяць (у найкращому випадку), додаткові неочікувані витрати, ями до поясу та гора пнів та коренів, які ще треба якось утилізувати.

Навіщо, якщо є цікава альтернатива?

Безумовно, найефективнішим є використання сучасних методів очищення території – а саме, утилізація пнів ґрунтовою фрезою-ротоватором, яка дозволяє швидко та якісно позбавитися від зайвої біомаси у ґрунті, перетворюючи її на корисне добриво. Залучення даної техніки дозволяє обробляти 6-10 га, але вже не за місяць, а за добу. Такий об’єм роботи обумовлений наступними факторами: оптимально підібраною методикою, якісним комплектом обладнання з робочою швидкістю 0,5-2 км/год. та наявністю штату висококваліфікованих спеціалістів, що здійснюють роботу на об’єктах цілодобово. При цьому ми гарантуємо щільне подрібнення пнів діаметром до 80 см зі значним заглибленням у ґрунт (25-35 см).

корені

Для максимально ефективного очищення території обов’­язково враховуємо унікальність кожної ділянки та пропонуємо індивідуальний підхід при виборі методу очищення та формування гнучкої цінової політики. Наприклад, не завжди є гостра необхідність в суцільній обробці саме фрезою. У такому випадку, можна заощадити та скористатися унікальною послугою від нашої компанії – обробка земельної ділянки по рядах. Робота виконується єдиною в Україні фрезою SEPPI STAR FC 100. Ця ґрунтова фреза-ротоватор, шириною захвату в один метр, що створена саме для таких робіт – вона ідеально якісно і ефективно очищує вирізаний сад від пнів та коренів фруктових дерев. У деяких випадках пні та корені порослі у ряді пнів фруктових дерев вимагають обробки з більш широким захопленням ряду. У такому разі обробку по рядах можна виконувати фрезою SEPPI STARSOIL 250 (ширина захвату – 2,5 м). Вартість такої послуги від 10000 грн. та від 15000 грн. з ПДВ за 1 га відповідно (без урахування дизельного палива). У випадку сильно зарослих ділянок ми також пропонуємо нашим клієнтам суцільну обробку землі, вартістю від 25000 грн. за 1 га. У окремих випадках можливе комбінування методів, що в свою чергу дозволяє додатково заощадити не тільки гроші, але і час.

Не слід забувати також, що вдало підібраний комплект техніки та її поєднання дозволяє виконувати роботу швидше та якісніше, і при цьому значно зменшити використання дизельного палива. Наприклад, при обробці по рядах фрезою захватом 1 м витрати починаються від 100 л на 1 га, що безумовно впливає на загальні витрати.

Незаперечною перевагою очищення території від порослі, пнів і коріння дерев ґрунтовою фрезою-ротоватором є те, що земля в багатьох випадках (при суцільній обробці) відразу придатна до експлуатації!

Наш фахівець вже зараз готовий познайомитися з Вашою ділянкою — виїзд на місце, оцінка майбутніх робіт і грамотна консультація в підборі найбільш ефективного методу очищення Вашої території — це приємний бонус для Вас від нашої компанії!

Ми цінуємо свою репутацію і працюємо на результат – якісно очищену територію!

Залишились ЗАПИТАННЯ? Бажаєте швидко і якісно привести проблемні земельні ділянки до ідеального стану? Ми до Ваших послуг! Підберемо оптимальне рішення для Вашої ділянки таким чином, щоб Ваші очікування щодо основних критеріїв співпраці (адекватна цінова політика, висока швидкість роботи і гарантія її якості) були близькі до реальності!

З повагою, Денис Баштовий, директор ПП «ОСМОС ІНВЕСТ»


Тел.: (098) 370-00-07
www.pney.net.ua