Гібриди кукурудзи компанiї «СЕЛЕКТА» — идеальне рішення для землеробства

6 апреля 2017 г. опубликовано в газете: Агро1 №14

Статьи Решение Гібриди кукурудзи компанiї «СЕЛЕКТА» — идеальне рішення для землеробства
Селекта

Приватне підприємство «Агрофон», Генеральний директор Cтепчук Тарас Миколайович (Одеська обл., Балтський р-н).

Приватне підприємство «Агрофон» було створене у березні 2010 року й основними напрямками його діяльності є вирощування зернових культур (озима пшениця, кукурудза), бобових культур (горох) і олійних культур (рапс та соняшник).

На сьогоднішній день в обробітку підприємства знаходиться 6300 га землі, з яких близько третини від загальної площі займають посіви кукурудзи. Підприємство знаходиться в зоні ризикованого землеробства, а відтак, поряд зі стандартною технологією вирощування кукурудзи ми практикуємо її посів у ранні строки та вибираємо гібриди кукурудзи ранньої групи стиглості, які ще до серпневої спеки повністю формують високий врожай. При цьому, факторами отримання високих врожаїв вважаємо добрива, агротехніку та насіннєвий матеріал.

За час своєї діяльності ми спробували гібриди кукурудзи різних насіннєвих компаній і зупинили свій вибір на тих гібридах кукурудзи, які відзначаються високою врожайністю та гарною вологовіддачею. У 2016 році, за сприяння Лужановського Андрія (прим. — ​Регіональний представник ТОВ НВКФ «Селекта» в Одеській області), нами було посіяно в порядку демонстраційних посівів п’ять гібридів кукурудзи української компанії «Селекта» — ​Кредо, Легенда, Корвет, Форвард, Зелений. Вказані гібриди приємно здивували тим, що за своєю врожайністю не поступились гібридам кукурудзи іноземної селекції, в деяких випадках навіть перевищили їх, чого ми вже давно не чекали від української селекції. До того ж, гібриди кукурудзи «Селекти» вигідно вирізняються серед різноманіття інших гібридів кукурудзи швидким стартовим темпом росту, гарним розвитком та урожайністю. Ще одним приємним сюрпризом стала ціна посівного матеріалу компанії «Селекта», яка на сьогоднішній день дає змогу українським товаровиробникам отримувати як гарні врожаї, так і гарні прибутки.

Салатов Михайло Вікторович, одноосібник (Одеська обл., Любашівський р-н).

Я займаюсь сільським господарством не так давно — ​близько 3-х років. Площа землі, яка знаходиться в моєму обробітку на сьогоднішній день є невеликою, проте вже цього року я планую її збільшити.Селекта

Основним напрямком моєї діяльності є рослинництво, а саме вирощування пшениці, ячменю, кукурудзи та соняшнику. При цьому, посіви кукурудзи займають близько 25% площі у загальній структурі посівів. Технологія вирощування — ​мінімальний обробіток землі, внаслідок чого я здійснюю виключно дискування землі.

У 2015 році на спеціалізованій виставці «Агро-Сфера» (м. Одеса) я познайомився з компанією ТОВ НВКФ «Селекта» та її продукцією й вже у 2016 році придбав гібрид кукурудзи Полтава. Вказаним гібридом кукурудзи залишився дуже задоволеним, оскільки незважаючи на зону ризикованого землеробства, у якій я господарюю, гібрид Полтава чудово проявив себе у період холодної весни, а потім спекотного літа. Минулого року він сформував врожай на рівні 80 ц/га, що забезпечило мені гарні прибутки. Що ще б хотілось відмітити — ​з огляду на мінімальну обробку мною землі та бажання в наступному застосовувати технологію No-Till, вибір гібриду кукурудзи Полтава компанії «Селекта» підходить для мене якнайкраще, оскільки він пристосований як до стандартної технології вирощування, так і до технології нульового обробітку ґрунту.

Якщо б мене запитали: чи рекомендував би я продукцію ТОВ НВКФ «Селекта» іншим товаровиробникам — ​я б чесно відповів — ​ТАК, оскільки на це є наступні причини: якісне насіння, високий та стабільний врожай, а ще — ​розумна ціна гібридів кукурудзи та доступність придбання.


Тел.: (050) 450-62-15, (097) 959-09-15
selecta.com.ua