Зерносушильний комплекс ХХI століття від «Завагротех»

30 июня 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №68

СтатьиТехникаЗерносушильний комплекс ХХI століття від «Завагротех»
ЗАВАГРОТЕХ

Ми живемо в 21 столітті, коли технології стрімко розвиваються. А ось очисні/зерносушильні комплекси досі часто будують за технологією 60-річної давності.

ТОВ «Завод Агропромислових Технологій» — єдине вітчизняне підприємство, яке успішно реалізує проекти з переробки та зберігання зерна не тільки в Україні, але і в країнах ЄС — пропонує сучасне високоефективне рішення для кожного господарства.

Зерносушильний комплекс нового типу повністю механізований, для роботи на ньому досить одного оператора. До складу комплексу входять:

Зерносушарка — продуктивність від 6 до 20 т/год, встановлюється окремий бункер під очисну машину (відходи) будь-якої продуктивності на вибір замовника.

Подача чистого зерна здійснюється в конусний силос проїзного типу до 130 м³, що дозволяє формувати більші партії для відвантаження, скорочує час завантаження і час використання автотранспорту.

Проїзна/напівпроїзна завальна яма — ємність до 100 м³, прискорює процес приймання зерна. Також її можна використовувати як резервний накопичувач для роботи комплексу в нічний час без залучення додаткової техніки і людських ресурсів.

Для кожного замовника індивідуально розробляється технологічна компоновка комплексу: в залежності від характеристик майданчика, наявної інфраструктури і завдань. Технологічна схема дозволяє легко додати додаткові потужності для зберігання зернових: у вигляді силосів на конусному дні (до 690 м³) або на плоскому дні (до 2665 м³).

Такий комплекс допоможе забезпечити повний спектр робіт з обробки та зберігання зерна.

ТОВ «ЗАВАГРОТЕХ» виробляє повний перелік обладнання для проекту, що дозволяє реалізовувати його у найкоротші терміни. У комплектацію входять ЗЕРНОСУШАРКИ СЗМ + ТЕПЛОГЕНЕРАТОР КТ-601 під всі види палива (газ або ДТ, пічне піролізне паливо, дрова, зерновідходи, солома і т.д.), силоси, транспортне і самопливне обладнання. Все обладнання може поєднуватися з зерносушарками будь-яких виробників.


(050) 305-05-98
(067) 346-65-40
www.zavagrotech.com.ua